Tohle léto vám proplácíme nákupy! Nakup. Vyfoť. Vyhraj. Více zde
Přihlásit se

UMIDIGI Uwatch Milanese černé

Kód: 51810
Výrobce: UMIDIGI
Distribuce: CZ
UMIDIGI představuje své chytré hodinky Uwatch. Nabízejí 1,33“ velký dotykový displej, kovové tělo, notifikace, měření kroků, spánku, kalorií. Také si s nimi změříte srdeční tep, nastavíte si cíle plnění a vytvoříte tapetu. Na jedno nabití vám vydrží 7 až 10 dnů.
Velikost displeje:
1,33"
Velikost uložiště (GB):
0 GB
Kapacita baterie:
180 mAh
Rozlišení displeje:
320 x 240 px
Jemnost displeje (PPI):
300 PPI
Dotykový displej:
Ano
Záruky a garance
Prodloužená doba výměny?

+49 Kč

+89 Kč

Kupujete zařízení pro sebe nebo pro své blízké? Nevíte si rady se značkou, modelem nebo barvou? S naší Zárukou prodloužené výměny zboží Vás to již trápit nemusí, ani když se rozhodnete zboží vyměnit po zákonné lhůtě na vrácení. Jednoduše si společně se zvoleným výrobkem objednejte i délku Záruky, která Vám vyhovuje. Vaše účtenka Vám bude zároveň sloužit jako záruční certifikát a v případě, že se výrobek nebude líbit, jednoduše jej odešlete společně s průvodním dopisem a účtenkou na náš centrální sklad nebo přinesete na naši prodejnu. V případě, že bude výrobek v bezvadném stavu, zašleme na Vámi zvolený email hodnotový kupón, který budete moci uplatnit na jakékoliv zboží nebo služby z naší aktuální nabídky.

Záruka prodloužené výměny zboží je určena jak pro fyzické osoby, fyzické osoby – podnikatele, tak i pro osoby právnické.

Sbalit záruky a garance

Skladem > 5 ks
Doprava od 39 Kč
Expedujeme 22.7. (pondělí)

Sleva 1 % z 990 Kč

989 Kč
817 Kč bez DPH


UMIDIGI Uwatch Milanese černé

Popis a parametry

UMIDIGI Uwatch Milanese černé

UMIDIGI Uwatch vám pomůžou zůstat zdraví, aktivní a ve spojení.

Rychlý přehled

Uvnitř tradičního kulatého těla se nachází dotykový 1,33palcový čtvercový displej, na kterém uvidíte nejdůležitější informace, které potřebujete. Viditelnost je skvělá ze všech úhlů a ovládání plynulé. Kovové tělo a 2,5D zahnuté temperované sklo společně vytvářejí elegantní design, který si můžete upravit vlastními tapetami. Díky kvalitním materiálům jsou hodinky odolnější.

Efektivní

UMIDIGI Uwatch z pohledu výkonu a spotřeby jsou velmi efektivní. Čip Nordic 52832 má dobře vyřešenou spotřebu a dostatečný výkon pro plynulý běh hodinek. Hodinky vydrží až 7 dnů v provozu při aktivním využívání a až 25 dnů v pohotovostním režimu.

Sportovní módy

Rozeznají několik sportovních aktivit jako je chození, běh, cyklistiku, badminton, basketbal, fotbal a další. Monitoring probíhá v reálném čase a výsledky vidíte přímo na vašem zápěstí. Kromě sportovní aktivity si můžete nechat změřit spánek. Na základě informací si upravíte spánkový režim pro dosažení efektivního spánku.

Nezmeškejte důležité oznámení

Chytré hodinky se umí propojit se smartphonem. To vám kromě detailnějších statistik přinese i možnost sledovat notifikace z telefonu přímo na vašem zápěstí. Příchozí hovor tak odmítnete jednoduše jediným dotykem. V případě zpráv si jednoduše zobrazíte náhled. Máte také možnost si vybrat zobrazení, které vám vyhovuje, a mít pro vás důležité informace ihned k dispozici.


Objednací kód: 51810
EAN: 6970543491907
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 24

Zboží v kategoriích

Displej

Dotykový displej:
Ano
Nahlásit chybu.

Výkon

Verze Bluetooth:
4.0
Nahlásit chybu.

Připojení

Vzhled

Materiál řemínku:
Nerezová ocel
Nahlásit chybu.
Rozměry (v x š x h):
44 mm, 44 mm, 12,0 mm
Nahlásit chybu.
Hmotnost (g):
71 g
Nahlásit chybu.
Barva:
Černá
Nahlásit chybu.

Další informace

Běžná výdrž (dnů):
7 dnů
Nahlásit chybu.
Obsah balení:
Nabíječka
Nahlásit chybu.
Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad