Narozeninové sleva 8 % na VŠECHNO s kódem SLAVIME8.
Přihlásit se

True4Kids MagicPen magické pero pro děti modré

Kód: 34579
P/N: True4Kids MagicPen Blue
Výrobce: True4Kids
Distribuce: CZ
Vzdělávací dětský stylus pro děti ve věku od 3 do 12 let. Výuka slovíček, matematiky, rozvoj logiky, možnost kreslení, 30 psaných i čtených pohádek, české říkanky a písničky, veškerý obsah aplikace i v angličtině
Barva:
Modrá
Stav zboží:
Nový
Jen dnes narozeninová sleva 8 % s kódem SLAVIME8.
Prodej ukončen

Sleva 33 % z 1 690 Kč

1 140 Kč
942 Kč bez DPH

sleva10%

True4Kids MagicPen magické pero pro děti modré

Popis a parametry

True4Kids MagicPen magické pero pro děti modré

True4Kids SmartPark je revoluční aplikace pro tablet určená pro děti ve věku mezi 3 a 12 roky. Pomocí True4Kids MagicPen a aplikace se bude vaše dítě vzdělávat zábavnou formou v rámci množství různých studijních materiálů, výukových programů, her, audioknih, dětských písniček a dalšího. Veškerý obsah je možné přepnout do angličtiny a tudíž začít s výukou angličtiny v raném věku.

Aplikace SmartPark

Aplikace True4Kids SmartPark spolupracující s perem MagicPen promění váš tablet na ideální vzdělávací nástroj pro děti ve věku 3 až 12 let. Ve věku od 4 do 7 let se nejvíc vytvářejí mozkové spoje, nejlépe se učí jazyky i základní řešení problémů. Proto bude aplikace ideálním společníkem. Aplikace se soustředí na výuku a rozvoj čtení, psaní a kreslení. Aplikace obsahuje 90+ dvojjazyčných výukových knih, 6 učebnic psaní, 28 písniček a říkanek a několik her rozvíjejících logické myšlení. Aplikaci si můžete stáhnou na všechna zařízení Apple iPad s iOS 6.0 a vyšší a všechna zařízení s operačním systémem Android 4.0 a vyšší.

Hlavní část aplikace patří studijnímu koutku, ve kterém se děti učí jednoduchá slovíčka, dále obsahuje encyklopedii zvířat s obrázky, 30 psaných i čtených pohádek, české písničky a říkanky. materiály ke kreslení, obtahování a vybarvování. Výuka psaní umožňuje dětem naučit se psát písmena, čísla a jednoduchá slova již v předškolním věku. Aplikace je vede a ukazuje jim jednotlivé tahy. Pero při přetažení zavibruje a dítě tak rychle pochopí kde udělalo chybu.

Všechny hlasové nahrávky v angličtině namluvili rodilí mluvčí anglického jazyka. Knihy jsou plné interaktivních prvků, aby bylo učení angličtiny pro děti zábavné a snadné. Kromě učebnic je možné číst i všechny knížky z knihovny v angličtině.

Hlavní vlastnosti

 • Výuka čtení, psaní, kreslení a angličtiny
 • Aplikace obsahující 90+ dvojjazačných výukových knih, 6 učebnic psaní, 28 říkanek a písniček
 • Vše za jednu cenu v aplikaci propojené s ovládacím perem
 • Vhodné na všechna zařízení Apple iPad s iOS 6.0 a vyšší a všechna zařízení s operačním systémem Android 4.0 a vyšší.

Další informace

 • Objednací kód: 34579
 • Produktové číslo: True4Kids MagicPen Blue
 • EAN: 8594175350234
 • Lokalizace: ČR
 • Distribuce: CZ
 • Záruka v měsících: 24
 • Zahájení prodeje: 12.12.2017
 • Ukončení prodeje: 21.11.2018

Vzhled

Barva:
Modrá
Nahlásit chybu.

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Kompatibilní produkty
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad