Tohle léto vám proplácíme nákupy! Nakup. Vyfoť. Vyhraj. Více zde
Přihlásit se

TobyRich Moskito letadlo

Doprava zdarma
Kód: 28927
Výrobce: TobyRich
Distribuce: CZ
Jednoduše ovladatelné Bluetooth letadélko s dosahem až 60 metrů, třemi úrovněmi nastavení citlivosti, technologií FlightAssit pro plynulý let a kompatibilitou s iOS a Android zařízeními.
Podporovaný OS:
Android, iOS
Bezdrátová připojení:
Bluetooth
Hmotnost (g):
18 g
Stav zboží:
Nový
Záruky a garance
Prodloužená doba výměny?

+54 Kč

+90 Kč

Kupujete zařízení pro sebe nebo pro své blízké? Nevíte si rady se značkou, modelem nebo barvou? S naší Zárukou prodloužené výměny zboží Vás to již trápit nemusí, ani když se rozhodnete zboží vyměnit po zákonné lhůtě na vrácení. Jednoduše si společně se zvoleným výrobkem objednejte i délku Záruky, která Vám vyhovuje. Vaše účtenka Vám bude zároveň sloužit jako záruční certifikát a v případě, že se výrobek nebude líbit, jednoduše jej odešlete společně s průvodním dopisem a účtenkou na náš centrální sklad nebo přinesete na naši prodejnu. V případě, že bude výrobek v bezvadném stavu, zašleme na Vámi zvolený email hodnotový kupón, který budete moci uplatnit na jakékoliv zboží nebo služby z naší aktuální nabídky.

Záruka prodloužené výměny zboží je určena jak pro fyzické osoby, fyzické osoby – podnikatele, tak i pro osoby právnické.

Sbalit záruky a garance

Skladem > 5 ks
Doprava ZDARMA
Expedujeme Dnes

1 789 Kč
1 479 Kč bez DPH


TobyRich Moskito letadlo

Doprava zdarma
Popis a parametry

TobyRich Moskito letadlo

Moskito je překvapivě snadno ovladatelné letadélko s Bluetooth 4.0, dosahem až 60 metrů, joystickem v balení a nezvyklou odolností i při pádech.

Připraveno ihned k letu

Moskito se automaticky připojí k chytrému telefonu nebo tabletu, takže můžete začít létat téměř okamžitě po vybalení a dobití baterie. Integrovaná baterie dodá Moskitu energii na celých 12 minut letu, zatímco její plné dobití zabere zabere 20 minut. S chytrým zařízením komunikuje letadélko přes Bluetooth 4.0 s dosahem neuvěřitelných 60 metrů!

Chytrá aplikace pro intuitivní létání

TobyRich vytvořil pro Moskito zcela novou stejnojmennou aplikaci, s níž je ovládání letadélka naprosto snadné. Každý začínající aviatik také ocení interaktivní tutoriál, kterým ho aplikace provede. Obdržíte také velké množství tipů a získáte návyky správného pilota.

Displej jako kokpit

Vzhled aplikace připomíná pohled z kokpitu skutečného letadla pro co nejreálnější zážitek, kterému napomáhají i pečlivě vyladěné zvuky leteckých motorů, z nichž si lze vybírat. Pro lepší orientaci zobrazuje aplikace i umělý horizont, úroveň plynu a samozřejmě i stav baterie. Vzhled obrazovky si lze přizpůsobit na míru a měnit můžete i blikání integrovaných LED diod. K dispozici jsou varianty Police, Airplane a mnoho dalších. V neposlední řadě můžete ve třech krocích upravit citlivost řízení, aby co nejvíce vyhovovalo vašemu stylu pilotování.

Létejte jakkoliv a kdekoliv

I díky zmíněnému dosahu si létání užijete nejvíce za slunečného dne na louce při pokořování rychlostních rekordů. Ale i když bude venku počasí pod psa a vítr ohýbat stromy, nevadí. Obrovskou výhodou Moskita je totiž schopnost udržet se ve vzduchu i v nízkých rychlostech, což mu v kombinaci se skvělými manévrovacími schopnosti dovoluje létat i v trochu větších interiérech.

Režimy řízení Tilt a Joystick

Přidejte plný plyn stisknutím startovacího tlačítka na displeji a pošlete Moskito do vzduchu jako vlaštovku. Moskito lze řídit dvěma způsoby. V režimu Tilt ovládáte letadélko pouhým náklonem telefonu doleva nebo doprava, výšku určujete přidáním a ubráním plynu. Nebo můžete připojit joystick přímo k displeji telefonu a vytvořit z něj rázem precizní gamepad, s nímž bude létání o úroveň zábavnější.

Každý může být pilo

Moskito a ovládací aplikace byly navrženy tak, aby si létání s nimi užil opravdu každý. Proto vám bude aplikace automaticky asistovat, aniž byste postřehli výrazný zásah do řízení. Automaticky bude kompenzovat plyn, když se rozhodnete provést prudký manévr. Můžete se tedy plně soustředit na elegantní let nebo se pustit do lopingů a jiných akrobatických kousků.

Specifikace:

 • Materiál: EPP
 • Maximální délka letu: 12 minut
 • Hmotnost: 18 g
 • Délka: 22 cm
 • Rozpětí křídel: 22 cm
 • Výška: 8 cm
 • Baterie: Lithium-polymer 80 mAh
 • Doba do plného dobití: 20 minut
 • Kompatibilita: iOS 8.0+, Android 4.4 +

Obsah balení:

 • 1x Moskito
 • 1x joystick
 • 1x napájecí USB kabel
 • 1x náhradní vrtulka


Objednací kód: 28927
EAN: 4260334660165
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 24

Připojení

Vzhled

Hmotnost (g):
18 g
Nahlásit chybu.

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad