Už 24. 5. otevíráme novou prodejnu Smarty.cz v NC CityPark Jihlava. Exkluzivní slevy, které platí celý víkend, se dozvíš ZDE.

Tesla Smart Air Purifier Pro L

Akce
Hlavní parametry
Barva:
Bílá
Velikost:
L
Výkon (W):
30 W
Materiál:
Tvrdý plast
Základní barva:
Bílá

Tesla Smart Air Purifier Pro L

(4)
Akce
Tesla Smart Air Purifier L je praktická čistička vzduchu, která je vybavena omyvatelným předfiltrem, HEPA filtrem, fotokatalytickým filtrem, uhlíkovým filtrem, ionizačním generátorem a ultrafialovým zářením. Vhodné do interiéru o rozloze 25-43 m2.
Barva (1)
Velikost (3)
Výkon (W) (3)
Všechny varianty (3)
Záruky a garance
Prodloužená doba výměny a vrácení zboží?

+69 Kč

Vybíráš dárek k Vánocům pro své blízké a nejsi si jistý/á, že pod stromečkem vzbudí to pravé nadšení? S naší prodlouženou výměnou či vrácením zboží můžeš nevhodný dárek vyměnit nebo vrátit bez udání důvodu. Stačí si vybranou záruku zvolit a dokončit objednávku. 

Prodloužená doba výměny nerozbaleného zboží do 15. 1. 2024 – ZDARMA

Nerozbalené zboží můžeš vyměnit zcela zdarma až do 15. 1. 2024 za poukaz na nákup jiného produktu na www.smarty.cz nebo v jedné z našich Smarty.cz prodejen. Chceš-li vyměnit nerozbalené zboží, je nutné jej vrátit v originálním obalu, nesmí jevit známky rozbalení z originálních vnitřních obalů výrobce, obaly nesmí být poškozené, znečištěné či jinak znehodnocené a zařízení nesmí být aktivované.

Prodloužená doba vrácení rozbaleného zboží do 45 dnů

Vracíš-li rozbalené zboží, produkt nesmí jevit viditelné známky používání, mechanického poškození či být jinak znehodnocený.

Sbalit záruky a garance

Sleva 59 % z 5 990 Kč

2 499 Kč
2 065 Kč bez DPH

Skladem > 5 ks detail
Doprava od 89 Kč

Expedujeme Dnes
Praha do 60 min?
Při objednání do 16:00 vám zásilku doručí kurýr do 60 minut na jakékoliv místo v Praze nebo si ji můžete osobně vyzvednout v našem centrálním skladě na Zličíně. Více informací naleznete zde.

Sleva končí za 2 dny

Nakupujte také na splátky
již od 3 Kč / den
Doplňkové služby
Kód: 81242
P/N: TSL-AC-AP3006
Výrobce: Tesla
Typ produktu: Čističky vzduchu
Odpovědnost za vady: 24 měsíců (IČ 12)
(4)
Hlavní parametry
Barva:
Bílá
Velikost:
L
Výkon (W):
30 W
Materiál:
Tvrdý plast
Základní barva:
Bílá
Tesla Smart Air Purifier L je praktická čistička vzduchu, která je vybavena omyvatelným předfiltrem, HEPA filtrem, fotokatalytickým filtrem, uhlíkovým filtrem, ionizačním generátorem a ultrafialovým zářením. Vhodné do interiéru o rozloze 25-43 m2.
Popis a parametry
Tesla Smart Air Purifier Pro L

Domov by měl být oázou klidu a bezpečí, a proto jsou tu čističky vzduchu Tesla Smart Air Purifier, které se starají o to, abyste se mohli zplna nadechnout a užívat si zdravý, čistý vzduch. Čističky jsou vybaveny řadou pokročilých filtrů a dalších čisticích funkcí, jejichž cílem je zachytit a eliminovat maximum škodlivých virů, bakterií a alergenů.

Vše důležité na jednom místě

Velikost L je vhodná pro místnosti o velikosti 25-43 m2 a za jednu hodinu zvládne přefiltrovat až 360 m3. Mimo to máte důležité údaje přehledně dostupné na LED displeji a kompletní informace včetně ovládání najdete v aplikaci Tesla Smart app. Nepřijdete tak o informace o činnosti, míře PM2.5 částic, typu režimu apod.


Tesla Smart Air Purifier je vybaven:

 • Omyvatelný předfiltr - šikovný předfiltr zvyšuje díky mikronové síti zachytávající částice větší než 2,5 mm životnost citlivějších filtrů, navíc je opakovaně použitelný – stačí ho jen opláchnout
 • HEPA filtr - jeden z nejdůležitějších filtrů vůbec, který výrazně redukuje šíření alergenů a bakterií jako pyl, viry, prach apod., a to až do velikosti 0,3 mikronu
 • Uhlíkový a fotokatalytický filtr - dvojice filtrů zvládne spolehlivě zachytit a případně i rozložit těkavé a jinak podobně nebezpečné látky, a navíc redukuje plyny a pachy, TiO2 filtr rozkládá katalytickou reakcí formaldehyd, toluen, xylene atp.
 • Ionizace - čistička vzduchu také generuje negativně nabité ionty, které pomáhají zbavovat se kladně nabitých částic, jako jsou právě částice prachu, virů, kouře apod., tím zlepšuje kvalitu ovzduší a kladně působí na činnost lidského těla
 • UVC - ultrafialové záření spouští rozklad látek ve fotokatalytickém filtru, a navíc sterilizuje vzduch proudící přes čističku od bakterií a virů

Párování s mobilní aplikací:

Další informace
 • Objednací kód: 81242
 • Produktové číslo: TSL-AC-AP3006
 • EAN: 8596115823037
 • Lokalizace: ČR
 • Distribuce: CZ
 • Odpovědnost za vady v měsících: 24
 • Odpovědnost za vady pro firmy: 12
 • Zahájení prodeje: 03.03.2021
 • Typ produktu: Čističky vzduchu
Zboží v kategoriích
Výkon
Výkon (W):
30 W
Připojení
Vzhled
Základní barva:
Bílá
Barva:
Bílá
Konstrukce
Hmotnost (kg):
7 kg
Rozměry (V x Š x H):
636 mm (V), 410 mm (Š), 210 mm (H)
Tvrdý plast
Další informace
Stav zboží:
Nový
Android, iOS
Velikost:
L
Kategorie produktu
Modelová řada:
Tesla Smart Air Purifier
Vývoj ceny Nové
Příslušenství
Originální příslušenství
Hodnocení
Našli jste v popisu produktu chybu?

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad