Přihlásit se

Terraillon Nutritab nutriční kuchyňská váha bílá

Kód: 32199
P/N: 13073
Výrobce: Terraillon
Distribuce: CZ
Terraillon Nutritab nutriční kuchyňská váha zobrazuje nutriční složení vašich potravin pomocí databáze CIQUAL, nabízí přehledný a kvalitní LCD displej, funkci skenování čárových kódů z databáze Food Facts, Bluetooth a bezplatnou aplikaci Wellnes Coach.
Podporovaný OS:
Android, iOS
Bezdrátová připojení:
Bluetooth
Barva:
Bílá
Stav zboží:
Nový
Prodej ukončen

Sleva 46 % z 1 350 Kč

740 Kč
612 Kč bez DPH

sleva10%

Terraillon Nutritab nutriční kuchyňská váha bílá

Popis a parametry

Terraillon Nutritab nutriční kuchyňská váha bílá

Obsáhlá databáze potravin

Terraillon Nutritab je nutriční kuchyňská váha, využívající obsáhlou databázi CIQUAL, vydávaná Národní agenturou pro zdravotní nezávadnost stravy. Tato databáze zahrnuje spolehlivé informace více než 14000 potravin, stačí si pouze vybrat jídlo a váha vám udá nutriční složení. Informace jsou následně zobrazeny na přehledném LCD displeji, případně v bezplatné aplikaci Wellness Coach.

Funkce skenování

Chytrá kuchyňská váha NutriTab bude dlouhodobě sledovat váš energetický příjem, následně dostanete informaci o přijímaných kaloriích a o dalších pěti hlavních částí potravy, jimiž jsou proteiny, sacharidy, tuky, vláknina a sodík. Nabízí rovněž funkci skenování, která je doplněna databází potravin Food Facts. Umožňuje snímat čárové kódy z více něž 40000 jídel a přehledně vám zobrazí jejich nutriční hodnoty.

Aplikace Wellness Coach

Váhu NutriTab snadno připojíte k bezplatné aplikaci Wellness Coach, která nabízí spoustu zajímavých funkcí. Veškerá data je možné sdílet, což vás může motivovat při dosažení svého cíle, případně si nechat aplikací snadno poradit jak tohoto cíle dosáhnout. Wellnes Coach je vybaven detailní grafikou, která perfektně analyzuje a zlepší váš denní příjem kalorií, tuků, bílkovin, sacharidů, vlákniny a sodíku.

Kvalitní zpracování

Váha NutriTab byla navržena a vyvinuta ve Francii. Nabízí vysokou kvalitu zpracování i prvotřídní povrchovou úpravu. Díky prostorné skleněné platformě dokáže vážit i velké kusy potravin a data následně synchronizuje do aplikace Wellness Coach.

Další informace

  • Objednací kód: 32199
  • Produktové číslo: 13073
  • EAN: 3094570130738
  • Lokalizace: ČR
  • Distribuce: CZ
  • Záruka v měsících: 24
  • Zahájení prodeje: 19.07.2017
  • Ukončení prodeje: 04.12.2018

Zboží v kategoriích

Připojení

Vzhled

Barva:
Bílá
Nahlásit chybu.

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad