Přihlásit se

Targus EcoSmart

Nejprodávanější

1
Targus Cypress Security EcoSmart 15.6" batoh šedý

Stylový a praktický batoh Targus Cypress Security EcoSmart vyrobený ze 17 recyklovaných plastových lahví, určený pro notebooky do velikosti úhlopříčky 15.6". Nabízí prostornou hlavní kapsu, postrovanou přihrádku na notebook, nastavitelné ramenní popruhy, polstrované záda pro pohodlné nošení a objem 21 litrů. Absence bočních kapes zajistí, že vaše vybavení bude chráněno proti zlodějům a kapsářům.

21 %  z 1 499 Kč

1 199 Kč

2
Targus Cypress Convertible Backpack EcoSmart 15.6" batoh černý

Ekologický a konvertibilní batoh Targus Cypress Convertible Backpack EcoSmart 15.6“ je vyrobený z 24 recyklovaných plastových lahví a je navržen tak, aby maximálně chránil vaše zařízení a zároveň i životní prostředí. Díky jedinečnému designu je možné jej nosit jako batoh nebo brašnu. Disponuje polstrovanou přihrádkou na notebook, dvěma hlavními přihrádkami, ergonomickými popruhy a popruhem na připevnění ke kolečkovému zavazadlu.

1 679 Kč

3
Targus Cypress Slimcase EcoSmart brašna 15.6" šedá

Stylová a pohodlná brašna vyrobená z recyklovaných PET lahví. Odolné provedení a vyztužená konstrukce zajistí bezstarostné přenášení. Nastavitelný ramenní popruh a šikovná ouška poslouží pro pohodlí cestování.

939 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry