VÁNOČNÍ NADÍLKA: Celý sortiment Huawei se slevou 20 % JEN DNES! Vybrat si
Přihlásit se

Sphero Ollie robotická hračka bílá

(1)
Kód: 32241
P/N: 1B01RW1
Výrobce: Sphero
Distribuce: CZ
Adrenalinová zábava plná akčních triků a rychlosti s inteligentní robotickou hračkou Sphero Ollie. Dálkově ovládána pomocí Bluetooth, pro iOS a Android.
Bezdrátová připojení:
Bluetooth
Barva:
Bílá
Stav zboží:
Nový
Prodej ukončen

Sleva 54 % z 3 190 Kč

1 490 Kč
1 231 Kč bez DPH

sleva10%

Sphero Ollie robotická hračka bílá

(1)
Popis a parametry

Sphero Ollie robotická hračka bílá

Hračka překonávající každou překážku

Sphero Ollie je inovativní hračka, která nabízí neomezené množství zábavy. Díky promyšlené trubkové konstrukci z polykarbonátu je Ollie neobyčejně obratný, odolný a dokáže vyvinout rychlost až 22 km/h. S lehkostí překonává nastražené překážky, sjíždí strmé svahy a dokáže se snadno obrátit na místě.

Upravujte podle vlastní představy

Díky zabudovaným LED diodám mění barvu v ohromném množství odstínů. Využít můžete čtyři ovládací módy a bez dobíjení si zajezdit až 60 minut. Pokud chcete Ollie přizpůsobit náročnějšímu terénu, nebo vás jen omrzel jeho vzhled, můžete díky snadné úpravě vyměnit jednotlivé části, jako jsou pneumatiky, poklice a další příslušenství. Pokud vám nechybí dostatek inspirace, je možné vytvářet a sdílet nové triky s vašimi kamarády.

Snadné propojení

Sphero Ollie dokáže komunikovat s telefony a tablety s operačním systémem Android a iOS v dosahu až 30 metrů. Můžete bezproblému závodit, driftovat zatáčky, bourat překážky a skákat přes rampy, nic vám nebrání. Tak vyražte do ulic s Olliem a smathphonem a ukažte ostatním, co všechno dokáže. Součástí balení jsou modré pneumatiky, náhradní poklice na kola, USB nabíječka a návod.

Další informace


Objednací kód: 32241
Produktové číslo: 1B01RW1
EAN: 854211006210
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 24

Připojení

Vzhled

Barva:
Bílá
Nahlásit chybu.

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad