Sleva 20 % na vybrané příslušenství s kódem SLEVA20.
Přihlásit se

SmartHalo navigace na kolo

Kód: 07110
P/N: SH00001
Výrobce: SmartHalo
Distribuce: CZ
Minimalistický modul na vaše řídítka, který umí navigovat, upozorňovat na volání a SMS, hlídat vaši aktivitu, ubránit vaše kolo před krádeží a posvítit vám na cestu. A nejen to.
Odolnost:
Voděodolnost
Druh držáku:
Na kolo
Pohotovostí režim (h):
21 h
Způsob uchycení:
Na řidítka
Bezdrátová připojení:
Bluetooth
Drátová připojení:
microUSB
Prodej ukončen

Sleva 42 % z 4 590 Kč

2 690 Kč
2 223 Kč bez DPH

sleva10%

SmartHalo navigace na kolo

Popis a parametry

SmartHalo navigace na kolo

SmartHalo je minimalistický modul, který promění i vaše kolo v inteligentní bicykl budoucnosti. Kruhový displej plný barevných diod bude vaším věrným společníkem na cestách. Nechte se navigovat z práce domů pomocí jednoduché světelné signalizace, hlídejte si ujeté kilometry a spálené kalorie a nebojte se o své zamčené kolo díky funkci alarmu. A nejen to, SmartHalo toho umí ještě mnohem víc.

Snadná montáž, nemožná krádež

SmartHalo je kompatibilní s většinou běžných jízdních kol. Zařízení se instaluje do středu řídítek kola na představec, který musí mít maximální šířku 45 mm, maximální výšku do 15 mm a průměr tyče řídítek musí být mezi 22,2 a 31,8 mm. Po utažení unikátním Halo klíčem, který nelze padělat, bude zařízení sedět pevně na svém místě. Zatímco pro zloděje je Halo zámek opravdu tvrdým oříškem, pro vás bude sejmutí záležitostí pár sekund.

Našlapaná baterie

Ne, nebojte se, demontáž SmartHalo je sice snadná a rychlá, ale díky opravdu výkonné baterii ji nebudete muset provádět často. Na jedno nabití vydrží SmartHalo celé tři týdny při jedné hodině jízdy za den. A když už se vybije, snadno ji kdekoliv dobijete pomocí USB kabelu.

Ukecaný nemluva

Displej SmartHalo je možná jednoduchý a složený jen z pestrobarevných diod, ale i tak toho dokáže hodně říct. Pomocí rozličných signálů vás dokáže navigovat ulicemi města, a to jak funkcí klasické navigace nebo pomocí kompasu, který jen ukazuje na místo určení a samotnou cestu nechá na vás. Když vám během jízdy bude někdo volat nebo psát zprávu, displej vás upozorní decentní animací. Ujetou vzdálenost, spálené kalorie a rychlost bude indikovat jednoduché načítací kolečko. Jas diod se mění v závislosti na světelných podmínkách tak, aby byl vždy co nejvíce čitelný, ale zároveň neoslňovat jezdce.

Šlápněte do pedálů

Ihned po uvedení kola do pohybu začne SmartHalo měřit ujetou vzdálenost, čas strávený jízdou a spálené kalorie. Všechna naměřená data můžete spravovat ve speciální Halo aplikaci. Zde také můžete nastavovat své cíle, které vám pak SmartHalo pomůže plnit. Takto si snadno a nenápadně můžete zlepšovat svou fyzickou kondici. Své úspěchy pak můžete sdílet na sociálních sítích.

Osobní asistenka

Během jízdy na kole se může stát, že neuslyšíte vyzvánění telefonu nebo příchozí zprávu od vaší lásky. Tedy až do teď. SmartHalo asistenka vás upozorní na hovory i textové zprávy a také na blížící se bouřky a déšť.

Vypískejte zloděje

SmartHalo je v bezpečí díky Halo zámku, ale co vaše kolo? To je díky integrovanému pohybovému senzoru v bezpečí také. Pokud zařízení detekuje opakující se trhání nebo cukání kolem, spustí hlasitý alarm a zároveň vás upozorní notifikací na vašem telefonu. Pokud by se stalo, že bude váš telefon vybitý, můžete alarm vypnout zadáním vlastního kódu přímo na zařízení.

Posviťte si na tmu

Jěždění v noci je závaba, žádná auta, žádní chodci, celé město je vaše. Se SmartHalo je to bezpečná závaba, a to díky integrované svítilně, která se sama zapne při snížené viditelnosti.

Všechny fukce je možné ladit a přepínat ve speciální aplikaci pro smartphony se systémem iOS a Android. Její design je upravený tak, abyste se i jednou rukou pomocí pár klepnutí dokázali dostat ke všem nastavením a informacím.

Vlastnosti:

 • navigace
 • alarm port krádeži
 • tracker aktivity
 • osobní asistenka
 • připevnění pomocí Halo klíče
 • nemožné ukrást
 • kompatibilní s většinou jízdích kol
 • svítilna

Další informace

 • Objednací kód: 07110
 • Produktové číslo: SH00001
 • EAN: 627843669760
 • Lokalizace: ČR
 • Distribuce: CZ
 • Záruka v měsících: 24
 • Zahájení prodeje: 30.07.2018
 • Ukončení prodeje: 03.01.2019

Technické parametry

Pohotovostí režim (h):
21 h
Nahlásit chybu.

Připojení

Vzhled

Barva:
Černá
Nahlásit chybu.

Konstrukce

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad