Tohle léto vám proplácíme nákupy! Nakup. Vyfoť. Vyhraj. Více zde
Přihlásit se

Scosche magicMOUNT MAGRKI výměnné náhradní samolepky

(2)
Kód: 13121
Výrobce: Scosche
Distribuce: CZ
Náhradní výměnné samolepky (ocelové destičky) pro revoluční řešení pro upevnění telefonu dalších zařízení pomocí magnetu.
Počet kusů v balení:
3
Stav zboží:
Nový
Záruky a garance
Prodloužená doba výměny?

+49 Kč

+89 Kč

Kupujete zařízení pro sebe nebo pro své blízké? Nevíte si rady se značkou, modelem nebo barvou? S naší Zárukou prodloužené výměny zboží Vás to již trápit nemusí, ani když se rozhodnete zboží vyměnit po zákonné lhůtě na vrácení. Jednoduše si společně se zvoleným výrobkem objednejte i délku Záruky, která Vám vyhovuje. Vaše účtenka Vám bude zároveň sloužit jako záruční certifikát a v případě, že se výrobek nebude líbit, jednoduše jej odešlete společně s průvodním dopisem a účtenkou na náš centrální sklad nebo přinesete na naši prodejnu. V případě, že bude výrobek v bezvadném stavu, zašleme na Vámi zvolený email hodnotový kupón, který budete moci uplatnit na jakékoliv zboží nebo služby z naší aktuální nabídky.

Záruka prodloužené výměny zboží je určena jak pro fyzické osoby, fyzické osoby – podnikatele, tak i pro osoby právnické.

Sbalit záruky a garance

Skladem 3‑5 ks
Doprava od 39 Kč
Expedujeme 22.7. (pondělí)

Sleva 54 % z 299 Kč

139 Kč
115 Kč bez DPH


Scosche magicMOUNT MAGRKI výměnné náhradní samolepky

(2)
Popis a parametry

Scosche magicMOUNT MAGRKI výměnné náhradní samolepky

Náhradní výměnné samolepící ocelové podložky pro revoluční řešení pro upevnění telefonu dalších zařízení pomocí magnetu.

Pozn. magnet musí být obsažen v držáku Scosche nebo jakémkoli jiném držáku. Jedná se pouze o ocelové destičky, které slouží pro uchycení k magnetické ploše. Samy o sobě magnetické nejsou.

Obsah balení

 • 1 velký MagicPlate pro tablet (66×44×0,75mm)
 • 2 malé destičky pro mobilní telefony (32×28×0,75mm)
 • Náhradní 3M samolepky
 • Dva čisticí tampony

Revoluční řešení pro upevnění telefonu a dalších zařízení pomocí magnetu. Scosche je nejjednodušší univerzální montážní systém jak do auta, tak do kanceláře, nebo domů. Upevnění probíhá pouhým přiblížením zařízení k držáku, kdy jej zachytí pevný magnet, což zaručuje pevné spojení. Díky mnoha různým způsobů uchycení a typů držáků nabízí řešení magnetických držáků Schosche ohromné možnosti využití. Je vhodný jak pro telefony, tak i tablety a další el. zařízení.

Praktičnost řešení držáků Scosche je opravdu obrovská. Je vhodný jak do automobilu při navigování, tak i do kanceláře, kde bude mít váš mobilní telefon stálé místo a pryč budou situace, kdy nevíte, kam jste si mobil dali. Doma pak můžete přichytit váš tablet na zeď, či na skříňku, aby byl váš přístroj po ruce, když zkoušíte své kulinářské schopnosti při vaření zajímavého receptu, který jste si uložili do tabletu.

Tipy produktového manažera:

 • Držáky Scosche můžete využít i s řešením Brodit Proclip, které je na míru automobilu.
 • Využívejte Scosche držáky jak v automobilu, tak i v práci a doma. Všude bude mít váš telefon své místo a pokud používáte i tablet můžete jej jednoduše v držáku střídat.

Řešení magnetických držáků Scosche se skládá ze dvou částí.

Magnetická samolepka ScoscheTa se upevňuje na zadní stranu zařízení. Je možné jí umístit pod kryt baterie, pod ochranný kryt, nebo přímo na kryt baterie a ochranný kryt. Záleží na konkrétním telefonu a kryt a jejich konstrukčním řešení.

Magnetický držák ScoscheDržák, který drží telefon. Řešení Scosche nabízí mnoho řešení uchycení. Všechny držáky se nacházejí zde.

Vlastnosti systému Scosche**

 • Mnoho způsobů uchycení zařízení
 • Široká kompatibilita telefonů, tabletů a dalších zařízení
 • Jednoduchá instalace
 • Bezpečné a pevné uchycení zařízení i při jízdě terénem
 • Bezpečné pro všechny telefony a tablety, silné magnetické pole produkované neodymovými magnety je 100% nezávadné pro vaše zařízení.
 • Magnet nijak neovlivňuje funkci GPS

Magnetické samolepky mohou ovlivnit a omezit funkčnost bezdrátového nabíjení Magnetické držáky Scosche nejsou vhodné pro zařízení s mechanickým pevným diskem, jako je například iPod Classic.


Objednací kód: 13121
EAN: 033991045538
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 24

Zboží v kategoriích

Další informace

Počet kusů v balení:
3
Nahlásit chybu.
Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Příslušenství
Kompatibilní produkty
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad