Tohle léto vám proplácíme nákupy! Nakup. Vyfoť. Vyhraj. Více zde
Přihlásit se

Samsung R600 Gear Sport černé

(5)
Kód: 33998
P/N: SM-R600NZKAXEZ
Výrobce: Samsung
Distribuce: CZ
Sportovní společník budoucnosti ve stylovém kabátku! To vše dokonale symbolizují chytré hodinky Samsung Gear Sport pro každodenní použití. Vodotěsné IP68 s pokročilými plaveckými funkcemi, 1,2" kruhový displej, GPS, NFC, Bluetooth 4.2, Tizen.
Velikost displeje:
1,2"
Velikost RAM (GB):
0,77 GB
Velikost uložiště (GB):
4 GB
Počet jader procesoru:
2 x
Kapacita baterie:
300 mAh
Rozlišení displeje:
360 x 360 px
Barva (1)
Stav zboží (2)
Všechny varianty (2)
Prodej ukončen

Sleva 48 % z 9 490 Kč

4 990 Kč
4 124 Kč bez DPH


Podobné produkty

Samsung R600 Gear Sport černé

(5)
Popis a parametry

Samsung R600 Gear Sport černé

Sportovní společník budoucnosti ve stylovém kabátku! To vše dokonale symbolizují chytré hodinky Samsung Gear Sport pro každodenní použití. S GPS modulem, akcelerometrem, automatickým rozpoznáváním aktivit, vodotěsností IP68,aplikací Speedo On, gyroskopem a barometrem. 1,2" displej, snímač tepu, Bluetooth 4.1, Tizen. Notifikace, aplikace, fitness funkce, přizpůsobení vzhledu, snímač tepu.

Dokonalý design

Samsung navazuje u chytrých hodinek Gear Sport na design svých předchůdců. Tyto krásné chytré hodinky nabízejí čistý a elegantní design vyladěn do naprosté dokonalosti pro ten nejlepší pocit při používání. To vše pro dokonalý požitek při používání, ať už jste na jednání, na skleničce s přáteli, nebo během extrémního sportovního výkonu.

Inovovaný a bezkonkurenční

Samsung Gear Sport přináší vylepšení, o kterých se může konkurentům jen zdát. Díky spolupráci s firmou Speedo můžete snadno sledovat počet uplavaných bazénů, čas na jeden bazén, typ temp a mnohé další. O náramek se nemusíte obávat, zařízení je certifikováno jako vodotěsné až do tlaku 5 atm a disponje certifikací IP68. Špičkové monitorování tepové frekvence nabízí zvýšenou přesnost a podporuje pokročilé monitorování tepové frekvence v reálném čase. O vaši srdeční činnosti budete tak vědět vše potřebné, ať už během bezstarostného spánku nebo při náročném cyklistickém tréninku.

Chytrý trenér i lekář na vašem zápěstí

Speciální sportovní aplikace S Health s fitness funkcemi budete vždy vědět, jak na tom jste. Aplikace zaznamená aktivity s celodenním sledováním ušlých kroků, vyhodnotí počet spálených kalorií, zobrazí váš tep a podá podrobné informace o vašem spánku. Hodinky disponují i GPS přijímačem i s navigací. Zábavou a motivací zároveň pak bude jistě funkce Step Challenges, která umožňuje soupeřit i s přáteli a porovnávat své denní výsledky. Měření srdečního tepu pak obstará snímač srdečního tepu, který může měřit nárazově nebo automaticky v rámci vašeho aktuálního pohybu či cvičení. Nově si také můžete své každodenní aktivity zpestřit s dalšími aplikacemi Under Armour Record™, MyFitnessPal®, MapMyRun®, či Endomondo™

Ohromný pokrok

Samsung Gear Sport ukazují svou pokrokovost ve výdrži baterie až 4 dny, což maximálně zpříjemní používání hodinek. Ovládání probíhá skrze dotykovou obrazovku, pomocí hardwarových tlačítek, nebo pomocí kruhového ovládání (lunety). 1,2" Super AMOLED displej poskytuje velmi jemné rozlišení 360x360, na kterém vynikne každý detail. Například navigování nebylo dříve snadnější. Displej hodinek se změní na navigaci a bez telefonu v ruce dojdete na místo určení. Systém Tizen toho však nabízí mnohem více. Skrze aplikace si můžete najít nejbližší zajímavou restauraci, odpovědět na zprávu, nastavit budík, ovládat hudbu, zkontrolovat zmeškané události, přečíst si novinky a mnoho dalšího. Využití je opravdu široké.

Jak pro Samsung, tak i další Android telefony a iPhony

Chytré hodinky Samsung Gear Sport kompatibilní s telefony se systémem Android 4.4 a vyšším s pamětí RAM minimálně 1,5GB. Mezi telefony Apple jsou podporovány iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6s Plus, SE, 5 s iOS 9.0 nebo novějším. (Proprietární funkce společnosti SAMSUNG (např. Zprávy, e-mail, budík, Samsung Pay atd.) nebudou na telefonech jiných značek k dispozici.)


Objednací kód: 33998
Produktové číslo: SM-R600NZKAXEZ
EAN: 8806088974743
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 24
Stránky výrobce: www.samsung.com/cz/

Autorizované servisy

Zboží v kategoriích

Displej

Dotykový displej:
Ano
Nahlásit chybu.

Výkon

G-senzor, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Kontinuální měření tepu, Barometr
Nahlásit chybu.

Připojení

Vzhled

Materiál řemínku:
Měkký plast TPU
Nahlásit chybu.
Rozměry (v x š x h):
43 mm, 45 mm, 11,6 mm
Nahlásit chybu.
Barva:
Černá
Nahlásit chybu.

Další informace

Voděodolnost, IP68
Nahlásit chybu.
Běžná výdrž (dnů):
4 dnů
Nahlásit chybu.
Obsah balení:
Nabíječka
Nahlásit chybu.
Fitness, Notifikace, Ovládání hudby, Budík, Měření spánku
Nahlásit chybu.
Zápis jídelníčku, Dlouhodobé statistiky, Automatická synchronizace
Nahlásit chybu.
Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Příslušenství
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad

Varianty Samsung R600 Gear Sport černé

Samsung R600 Gear Sport modré
Rozbalené

Skladem 1 ks

Sleva 61 %  z 9 490 Kč

3 790 Kč

Sleva 39 %  z 9 490 Kč

5 790 Kč