Přihlásit se
Galaxy Enterprise Edition

Galaxy Enterprise Edition Galaxy Enterprise Edition

Edice stvořena pro business.

Jednoduché nastavení, vyšší kontrola a ochrana vaší firmy kdykoliv a kdekoliv.

 • 4 roky bezpečnostních a softwarových updatů
 • 1 rok Samsung Knox Suite
 • 2 roky prodloužení životního cyklu produktu

Máte zájem
o Enterprise Edici?

Kontaktujte nás ›

To nejlepší od značky Samsung
pro váš business.

4 roky bezpečnostních a softwarových updatů

S verzí Galaxy Enterprise Edition získáte 4 roky aktualizací firmwaru, a to buď měsíčně, nebo čtvrtletně *. Všechna vaše mobilní zařízení budou aktuální s nejnovějšími opravami zabezpečení. Díky tomu budou vaše zařízení chráněna před malwarem, phishingem nebo poruchou softwaru, která by mohla představovat hrozbu pro vaše podnikání.

Prodloužení životního cyklu produktu.

Všechna zařízení Galaxy Enterprise Edice přicházejí s prodlouženým životním cyklem produktu, díky kterým jsou k dispozici déle než standardní zařízení *. Vaši zaměstnanci mohou mít stejné zařízení, což přináší větší kontinuitu a usnadňuje správu všech zařízení.

Díky Knox Suite je kontrola vaše.

Udělejte konfiguraci a nasazení vašich mobilních zařízení rychleji a jednodušeji. Se sadou Knox Suite získáte vše pro svůj IT tým i pro své zaměstnance. Enterprise Edice je sestavena tak, aby byl pro vás začátek podnikání co nejjednodušší a zároveň spoustu možností, jak dále vylepšit zabezpečení a kontrolu.

Samsung Knox

Podniková správa Knox Suite

 • Knox Platform
  for Enterprise

  Rozšířené možnosti správy a zabezpečení Samsung zařízení nad rámec standardních možností

 • Knox Mobile
  Enrollment

  Bezdotykové zařazení do podnikové správy (MDM/EMM) – Umožňuje přidat do svého podniku tisíce zařízení Samsung najednou, aniž by se muselo každé z nich ručně registrovat. Uživatelé pouze

 • E-Fota
  One

  Správa aktualizací mobilních zařízení Samsung umožňuje spravovat verze firmwaru na mobilních zařízeních Samsung a maximalizovat tak efektivitu nákladů. Správci IT mohou před nasazením otestovat aktualizace a zajistit kompatibilitu mezi interními aplikacemi a novými verzemi operačních systémů.

 • Knox
  Manage

  Enterprise Mobility Management (EMM), nástroj pro správu zařízení s Android OS, iOS a Windows 10 díky které zvyšuje efektivitu podnikání a zároveň chrání korporátní data.