Novinky Samsung Galaxy AI jsou tady! 

Přivítej společně s námi novinky od Samsung. V celé své kráse se nám představil Samsung Galaxy Z Flip6, Galaxy Z Fold6, Galaxy Watch Ultra, Galaxy Watch7, Galaxy Buds3 Pro a Galaxy Buds3

Ať už se rozhodneš prozkoumat všechny novinky, nebo jen některé z nich, rozhodně tě svými funkcemi nezklamou. A bonusy k nákupu? Ty máme také. Podívej se, co všechno můžeš k předprodeji novinek získat. 

Nejnovější přírůstky do rodiny Samsung Galaxy? Stačí pípnout. Objev vylepšený design a pokročilé funkce u nových vlajkových lodí Samsung Galaxy Z Fold6 a Galaxy Z Flip6. 

Samsung Galaxy Z Fold6 přináší oproti svému předchůdci výkonnější procesor Snapdragon 8 Gen 3, 50MPx hlavní zadní kameru, vysokou kapacitu baterie, rychlé nabíjení i dvojitý Dynamic AMOLED 2X displej. Liší se  hranatější a širší konstrukcí, větším displejem i možností rychlého nabíjení. Kromě toho je perfektním společníkem pro tvou maximální produktivitu a nekonečnou zábavu.

Samsung Galaxy Z Flip6 naopak nabízí tenčí i lehčí provedení v moderním a elegantním designu. Přichází s pokročilými displeji ve velikostech 6,7“ a 3,4“, s ještě vyšší odolností, hlavním 50MPx fotoaparátem a spoustou dalších funkcí. Prozkoumej je všechny. 

Přines nám svůj starý telefon a získej novinku až o 7 000 Kč levněji!

Jaký je postup při výkupu?

Přijď na naši prodejnu s cílem pořídit si nový telefon z řady Samsung Galaxy Z Fold6 / Z Flip6 v čase od 10. 7. do 31. 8. 2024.

Vezmi s sebou své použité zařízení (tablet, telefon, chytré hodinky) kterékoliv značky, které nám chceš prodat, a získej výkupní bonus 4 000 Kč v případě nákupu Z Fold6 a 3 000 Kč u Z Flip6.

Chceš mít nový telefon ještě levnější? K výkupu vybraných zařízení* získáš automaticky extra bonus 3 000 Kč u nákupu Galaxy Z Fold6 a 2 000 Kč při koupi Z Flip6. 

Pokud stihneš přijít na prodejnu do 23. 07. 2024 dostaneš k objednávce i Samsung Smart Tag zdarma jako dárek.

Příklad výhodného nákupu s výkupem

Přineseš-li s sebou na prodejnu své staré zařízení, například Flip5 (256GB) s předpokládanou výkupní cenou 9 500 Kč, získáš výkupní bonus 5 000 Kč.  * * 

Původní cena telefonu Flip6 (12+256GB) je 28 990 Kč, a ta se ti poníží na pouhých 14 490 Kč.

Bonusy ke koupi novinek Galaxy Z Fold6 a Z Flip6

Samsung Care+ pojištění na rok

Samsung Care+ aneb pojistka proti náhodnému poškození tvého zařízení. V autorizovaném servisu ti tvé zařízení v případě poškození do 1 roku od pořízení opravíme za výhodnou cenu. Stačí si tuto službu aktivovat přímo na svém novém zařízení nejpozději do 8. 9. 2024 v aplikaci Samsung Members ZDE.

Studentská sleva 12 %

I studenti si zaslouží pořádnou vlajkovou loď, se kterou zvládnou přeplavat svá studijní léta. A proto všem studentům nabízíme slevu 12 %! Stačí v košíku zadat slevový kód EDU12 a předložit platné potvrzení o studiu.* *

1/4 Čtvrtinka - rozděl si platbu na 4 části

Nemůžeš si dovolit zaplatit celou částku najednou? Využij naše Čtvrtinky s 0% úrokem* * *, rozděl si platbu do 4 částí a užívej si Samsung Galaxy produkty naplno

Bonus až 7 000 Kč k výkupu starého zařízení

Chceš si pořídit jednu z novinek, ale nevíš, co se svým starým zařízením? Prodej nám ho a poniž si tak původní cenu nového zařízení o výkup a extra výkupní bonus v hodnotě až 7 000 Kč * * * * podle modelu.

Samsung Galaxy Watch Ultra + Watch 7

Jsi připraven na pořádnou dávku adrenalinu? Maximální odolnost, výdrž a všestranná elegance. To jsou nové hodinky Samsung Galaxy Watch Ultra a Samsung Galaxy Watch7. Přináší skvělou výdrž baterie, odolnější provedení, plánování vlastních tras, pokročilý monitoring spánku díky AI funkci i personalizovaná cvičení. Podívej se, co všechno hodinky nabízí.

Jaký je postup při výkupu Samsung Galaxy Watch Ultra / Watch7?

Přijď na naši prodejnu s cílem pořídit si nové chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Ultra / Watch7 v čase od 10. 7. do 31. 8. 2024.

Vezmi s sebou své použité zařízení (tablet, telefon, chytré hodinky) kterékoliv značky, které nám chceš prodat, a získej výkupní bonus 3 500 Kč v případě nákupu Galaxy Watch Ultra a 2 000 Kč u Galaxy Watch7.

  •  *Vybraná zařízení zahrnují Samsung řady Galaxy Note 10/20, S9, S10, S21, S22, S23, S24, Z Fold3/4/5, Z Flip 3/4/5, Apple iPhone 11-15. Kompletní seznam zařízení najdeš na stránkách novysamsung.cz. 

  • * *Sleva 12 % platí na celou řadu novinek Samsung Galaxy Z Fold6, Z Flip6, Watch7, Watch Ultra, Galaxy Buds3 Pro, Buds3. Sleva 12 % s kódem EDU12 je dostupná pro všechny typy plateb kromě splátkového prodeje. Slevy se nesčítají a nelze je využít současně s jinými slevovými akcemi. Pro získání slevy je třeba přiložit jako přílohu nebo předložit na prodejně platný průkaz typu ISIC/ITIC nebo potvrzení o studiu resp. o zaměstnání ve školství. V obou případech nesmí být potvrzení starší než 3 měsíce a jméno na potvrzení musí odpovídat jménu zákazníka na objednávce. Nabídka není platná pro žáky základních škol.

  • * * *Čtvrtinkové splátky s 0% úrokem je nutné splatit během 4 po sobě jdoucích měsíců. V opačném případě bude k tomuto typu splátky uplatněn úrok 5 %.

  • * * * *Výkupní bonus 4 000 Kč a extra výkupní bonus 3 000 Kč při zakoupení Galaxy Z Fold6. Výkupní bonus 3 000 Kč a extra výkupní bonus 2 000 Kč při koupi Galaxy Z Flip6.