Příběhy našich klientů

Poradíme si s každou výzvou a budeme váš nejoblíbenější dodavatel chytrých zařízení s širokou škálou služeb a stále dostupným obchodníkem.

Příběhy našich klientů

Pomohli jsme již spoustě firem.
Jakýkoliv požadavek pro nás

Není problém.

Inspirujte se Zobrazit

Smarty jako firma

Smarty jako firma

Náš příběh o tom, jak jsme přešli k online řízení firmy, využili všech moderních nástrojů ke zlepšení efektivity práce a zabezpečení dat a o přechodu na „Zero touch“ přípravu zaměstnaneckého HW.

Moderní řízení zemědělství

Moderní řízení zemědělství

Online a moderní zařízení v zemědělství? Pro společnost Strom Praha, která zastupuje i značku John Deere, bylo nutné dodat přenosná zařízení, která budou spolehlivá a funkční pro veškeré potřeby zemědělců.

Podpora zdraví zákazníků

Podpora zdraví zákazníků

Dát zákazníkům něco, co je potěší, a zároveň to bude skvěle souviset s životním pojištěním. Pokud sportujete a žijete zdravě, Mutumutu vás odmění, a to jak sníženou částkou za pojištění, tak chytrými hodinkami Apple a Garmin.

Efektivní maloobchod

Efektivní maloobchod

Návrh řešení vyšší efektivity v prodejnách pro pohodlí zákazníků, ale i zaměstnanců na prodejně tak, aby měli všechny informace při sobě a nebyli závislí na počítači nebo notebooku.

Moderní kamionová přeprava

Moderní kamionová přeprava

Pro firmu CEE Logistics bylo nutné vymyslet řešení, které usnadní všem administrativu i provoz a zároveň bude smysluplné a praktické aby jej všichni řidiči bez problémů a rádi používali.

Moderní hudebníci

Moderní hudebníci

Jihočeská filharmonie chtěla, aby ve vzduchu létaly noty pouze v podobě skladeb, nikoliv na papírech. Bylo tedy nutné dodat taková zařízení, která by usnadnila hraní celému orchestru.

Reference našich zákazníků

Škoda

Věříme v naše zaměstnance a snažíme se pro ně vytvářet ty nejlepší podmínky. Proto jsme si jako výhradního dodavatele pracovních telefonů vybrali Smarty.

forsolution

Bezpečnost je pro nás prioritou. Smarty je naším výhradním dodavatelem produktů značky Apple, které jsou svým dokonalým zabezpečením proslulé.

Skanska

Pomáháme našim zákazníkům proměňovat vize ve skutečnost. S našimi vizemi nám pomáhají naši partneři. Jedním z nich je i Smarty.

iMessage
WhatsApp
Chat