Sleva 10 % na příslušenství a audio-video při koupi mobilu, tabletu nebo počítače.
Přihlásit se

PowerUp 3.0 chytrá papírová vlaštovka

Kód: 19098
Navrhněte a sestrojte si vlastní motorovou vlaštovku, kterou můžete ovládat z libovolného Android či iOS zařízení a ovládněte nebe.
Podporovaný OS:
Android, iOS
Bezdrátová připojení:
Bluetooth
Barva:
Černá
Stav zboží:
Nový
Neznámá dostupnost

Sleva 13 % z 1 699 Kč

1 489 Kč
1 231 Kč bez DPH

sleva10%

PowerUp 3.0 chytrá papírová vlaštovka

Popis a parametry

PowerUp 3.0 chytrá papírová vlaštovka

PowerUp 3.0 promění obyčejnou papírovou vlaštovku v rychlý motorizovaný letoun, který ovládáte dálkově jen pomocí chytrého telefonu. S tím tento chytrý modul komunikuje přes Bluetooth Smart s dosahem až 55 metrů. Ačkoliv je PowerUp 3.0 pochopitelně velice lehký a na pohled působí křehce, karbonové tělo mu umožňuje ustát bezpočet nouzových přistání.

PowerUp 3.0 nenásilně propojuje klasické skládání vlaštovek s fyzikou a umění s vědou. Na rozdíl od hotových RC modelů získáváte s PowerUp 3.0 šanci stát se designérem vlastního letadla. Vymýšlejte své vlastní tvary vlaštovek, pilujte aerodynamiku a pokořte gravitaci jako skutečný aviatik.

Chyré a lehké letadlo pro každéhoPowerUp 3.0 nabízí skvělou alternativu k velkým, těžkým a neskladným RC modelům helikoptér a letadel. Samotný chytrý modul je drobný a snadno přenosný, přestože kromě motoru obsahuje i akumulátor. Kryt chytrého modulu je vyroben z uhlíkových vláken, je tedy dost odolný a není třeba se obávat prvotních pilotních neúspěchů. Na vlaštovku se modul nasazuje pomocí svorek. Modul je hřídelí spojen s vrtulí a kormidlem, které letoun pohání a řídí.

Složíte, připojíte a letíte!PowerUp 3.0 rozvíjí kreativitu, protože je opravdu jen na vás, co zkusíte poslat do vzduchu. K tomu přidává i trochu fyziky a vědy – neexistuje asi snažší způsob, jak si v praxi osahat principy létání.

V balení naleznete 4 archy voděodolného papíru s předtištěnými schématy vlaštovek, stačí vám ale i obyčejný papír formátu A4 s gramáží 80 až 100. Pro začátek zkuste předpřipravené vzory – např. invader. Po čase experimentujte s pokročilejšími vzory, formáty a materiály a nakonec tvořte vlastní stíhačky a bombardéry!

PowerUp 3.0 nainstalujete na hotovou vlaštovku a spárujete s chytrým telefonem, popřípadě tabletem, se systémem iOS nebo Android. Podmínkou je pouze podpora Bluetooth Smart (4.0) a nainstalovaná aplikace PowerUp 3.0.

Létat se doporučuje pouze venku, na dostatečně velkém a přehledném terénu s minimem lidí, psů, stromů či sloupů. A také bez deště a silného větru. Ale pak už jen stačí naplánovat trasu, stoupnout si proti větru a s plynem na cca 70 % poslat vlaštovku do vzduchu. Řízení již přebírá autopilot. Vlastně aplikace ve vašem telefonu.

S aplikací jako v kokpituAplikace PowerUp 3.0 simuluje pohled z kokpitu včetně umělého horizontu a páky plynu. Zobrazuje údaje o počasí, úroveň signálu Bluetooth a zbývající kapacitu akumulátoru v chytrém modulu. Umožňuje naprosto intuitivní ovládání letadla jedinou rukou. Výšku letadlo nabírá nebo ztrácí s úrovní plynu, kterou nastavíte pouhým posunem palce po displeji, na což okamžitě zareaguje hnací vrtulka. Stejně tak směr se změní naklonem telefonu vlevo či vpravo, který pro změnu zkopíruje kormidlo. A aby nedocházelo k prudkým výkyvům v letu, mohou být uživatelské příkazy průběžně korigovány volitelnou technologií FlightAssist™. Ovládání lze z dotykového přepnout na pohybové, kdy pohybujete celým telefonem a paží. Třešničkou na dortu jsou hlasové pokyny z centra letového provozu…

Dobíjení a LED indikaceDobíjení modulu nezabere ani 30 minut, ale umožní 10 minut létání. Modul se dobíjí pomocí micro USB kabelu, který lze připojit ke klasické telefonní nabíječce, power bance nebo počítači. Chytrý modul je také opatřen LED diodou, která indikuje různé situace. Pomalé blikání znamená vyhledávání Bluetooth spojení, rychlé blikání značí nabíjení nebo update firmwaru (při prvním použití) a dvojité problikávání znamená stabilní Bluetooth spojení.

Vlastnosti:

  • Chytrý modul s motorem a dálkovým ovládáním pomocí chytrého telefonu
  • Vytvoří RC model z papírových vlaštovek různých tvarů
  • Tělo modulu z karbonových vláken, nylonu a gumy pro vyšší odolnost
  • Chytrá vrtulka a kormidlo
Rychlost: 5 až 8 m/s v závislosti na modelu a materiálu vlaštovky a okolních podmínkáchAplikace zdarma pro zařízení s iOS (od verze 7.1, iPhone 4S) a Android (od verze 4.3)
  • Komunikace přes Bluetooth 4.0 Smart
  • Dosah ovládání až 50 metrů
  • Technologie FlightAssist™
Dotykové a pohybové ovládáníIntegrovaný lithium-polymerový akumulátor s kapacitou 75 mAhCelková doba letu na 1 dobití: 10 minutDoba plného dobití: 25 až 30 minutRozměry: 200 x 18 x 38 mmHmotnost: 9 g

  • Doporučeno samostatně používat od 14 let.

Obsah balení:**

  • Chytrý modul PowerUp 3.0, napájecí micro USB kabel, náhradní kormidlo a vrtulku, 2 ks archu se schématem Invader (pro začínající piloty), 2 ks archu se schématem Nakamura (pro pokročilejší piloty), rychlý návod k použití


Objednací kód: 19098
EAN: 7935738969646, 793573896964, 867857000047
Záruka v měsících: 24

Připojení

Vzhled

Barva:
Černá
Nahlásit chybu.

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad