PlayStation VR2

Doprava zdarma
Hlavní parametry
Platforma:
PlayStation 5
Barva:
Bílá
Typ displeje:
OLED
Rozlišení displeje (Jedno oko):
2000 x 2040
Rozlišení displeje:
4000 x 4080

PlayStation VR2

Doprava zdarma
PlayStation VR2 posouvá hraní VR na zcela novou úroveň, umožňuje větší pocit přítomnosti a umožňuje hráčům uniknout do herních světů jako nikdy předtím. S nasazenou náhlavní soupravou a ovladači v ruce pocítí hráči zvýšený rozsah vjemů než kterýkoli jiný.
Barva (1)
Stav zboží (2)
Všechny varianty (2)
Záruky a garance
FlexZáruka PREMIUM?

+241 Kč měsíčně

+2 898 Kč

+3 332 Kč

+277 Kč měsíčně

+4 347 Kč

+181 Kč měsíčně

PREMIUM je ideální kombinace záruk pro náročné. Nejen, že chrání váš přístroj proti náhodnému poškození a odcizení v rámci zemí EU, ale také vám prodlouží standardní záruku pro případ poruchy. Žádné podepisování smluv, stačí pouze vybrat zvolenou variantu záruky u produktu, který chcete zakoupit a dokončit objednávku.
Více informací najdete ZDE

FlexZáruka STANDARD?

+1 014 Kč

+84 Kč měsíčně

+60 Kč měsíčně

+1 449 Kč

STANDARD je základní záruka pro používání přístroje zcela bez starostí i po uplynutí zákonné záruční doby. S prodloužením celkové záruky až na 4 roky můžete být klidní. Prodloužená záruka funguje na stejném principu jako ta standardní. V případě poruchy vám přístroj zdarma bez spoluúčasti opravíme. Není třeba podepisovat žádné smlouvy, stačí pouze vybrat zvolenou variantu záruky u produktu, který chcete zakoupit a dokončit objednávku.
Více informací najdete ZDE

Prodloužená doba výměny a vrácení zboží?

+362 Kč

Vybíráš dárek k Vánocům pro své blízké a nejsi si jistý/á, že pod stromečkem vzbudí to pravé nadšení? S naší prodlouženou výměnou či vrácením zboží můžeš nevhodný dárek vyměnit nebo vrátit bez udání důvodu. Stačí si vybranou záruku zvolit a dokončit objednávku. 

Prodloužená doba výměny nerozbaleného zboží do 15. 1. 2024 – ZDARMA

Nerozbalené zboží můžeš vyměnit zcela zdarma až do 15. 1. 2024 za poukaz na nákup jiného produktu na www.smarty.cz nebo v jedné z našich Smarty.cz prodejen. Chceš-li vyměnit nerozbalené zboží, je nutné jej vrátit v originálním obalu, nesmí jevit známky rozbalení z originálních vnitřních obalů výrobce, obaly nesmí být poškozené, znečištěné či jinak znehodnocené a zařízení nesmí být aktivované.

Prodloužená doba vrácení rozbaleného zboží do 45 dnů

Vracíš-li rozbalené zboží, produkt nesmí jevit viditelné známky používání, mechanického poškození či být jinak znehodnocený.

Sbalit záruky a garance

14 490 Kč
11 975 Kč bez DPH

Skladem > 5 ks detail
Doprava ZDARMA

Expedujeme Dnes
Praha do 60 min?
Při objednání do 16:00 vám zásilku doručí kurýr do 60 minut na jakékoliv místo v Praze nebo si ji můžete osobně vyzvednout v našem centrálním skladě na Zličíně. Více informací naleznete zde.
Nakupujte také na splátky
již od 17 Kč / den
Použité nebo rozbalené
již od 13 090 Kč
Doplňkové služby
Kód: 156083
P/N: PS719453994
Výrobce: Sony
Typ produktu: VR Brýle
Odpovědnost za vady: 24 měsíců (IČ 24)
Hlavní parametry
Platforma:
PlayStation 5
Barva:
Bílá
Typ displeje:
OLED
Rozlišení displeje (Jedno oko):
2000 x 2040
Rozlišení displeje:
4000 x 4080
PlayStation VR2 posouvá hraní VR na zcela novou úroveň, umožňuje větší pocit přítomnosti a umožňuje hráčům uniknout do herních světů jako nikdy předtím. S nasazenou náhlavní soupravou a ovladači v ruce pocítí hráči zvýšený rozsah vjemů než kterýkoli jiný.
Popis a parametry
PlayStation VR2

Zažij novou realitu

Zažij novou generaci virtuální reality s ohromujícími 4K HDR vizuály, hrami definujícími žánr a jedinečnými pocity z přelomové náhlavní soupravy PlayStation VR2 s ovladači PlayStation VR2 Sense™.

PlayStation VR2 umožňuje větší pocit přítomnosti a umožňuje hráčům uniknout do herních světů jako nikdy předtím. S nasazenou náhlavní soupravou a ovladači v ruce pocítí hráči zvýšený rozsah vjemů než s jakýmkoli jiným headsetem.

Nová generace virtuální reality

Inovativní technologie PlayStation VR2 Sense™ přináší emoce a pohlcení díky jemným vibracím náhlavní soupravy, technologií 3D zvuku a inteligentnímu sledování očí v kombinaci s detekcí dotyků prstů, haptickou zpětnou vazbou a adaptivními spouštěči na ovladačích PS VR2.

Vidět je věřit

Věrné detaily

Dravý výkon konzole PlayStation®5 spolu s novými optickými funkcemi ti umožní sledovat každý okamžik v ohromujících detailech – od drobných detailů po široce otevřené scenérie a od realistických výrazů obličeje až po živoucí futuristické světy.

Dva OLED displeje s rozlišením 2000 × 2040 poskytují neuvěřitelný 4K HDR obraz s rychlostí až 120 snímků za sekundu, což je 4x vyšší rozlišení než u původní soupravy PlayStation®VR.

Inteligentní sledování očí

Vyjádři se novým a realistickým způsobem díky sledování očí, které simuluje zvýšené emocionální reakce tvého herního avatara, a dodává tak kooperativním hrám nebo týmovým chatům ve hrách pro více hráčů větší pocit realističnosti a osobní interakce.

Zároveň si vychutnej detaily díky technologii Foveated Rendering, která inteligentně zaostří oblast na displeji, které zrovna věnuješ pozornost, což zároveň poskytuje stabilní herní výkon.

3D Audio

Vnímej přítomnost postavy, když ti šeptá do ucha, lokalizuj přátele a nepřátele podle střelby nebo kroků a obklop se neuvěřitelně realistickou zvukovou krajinou, protože zvuk ve hře se dynamicky přizpůsobuje tvé poloze a pohybům hlavy díky technologii Tempest 3D AudioTech.

Ovladač PlayStation VR2 Sense

Interakce s virtuálními světy úžasnými novými způsoby díky haptické zpětné vazbě, adaptivním spouštěčům, přesnému sledování a detekci dotyků prstů - to vše integrované do jedinečného ergonomického designu.

Haptická zpětná vazba

Vnímej realistické a detailní reakce na své herní akce. Od jemných, přesných vibrací až po intenzivní impulzy – do tvých rukou může být přenášena široká škála vjemů z herního světa, které ti umožní zažít hry neuvěřitelným způsobem. Jemné, citlivé vibrace náhlavní soupravy z jediného vestavěného motoru vytvářejí jedinečný, inteligentně hmatový prvek hraní, od nárazu šípu letícího kolem tvé hlavy až po tah rozjetého vozidla.

Adaptivní spouštěče

Díky adaptivním spouštěčům, které přidávají dynamický odpor v každém ovladači, pocítíš napětí v tětivě, náhlé kopnutí při zaseknutí zbraně nebo zmačkání předmětu, když ho drtíš v rukou.

Detekce dotyku prstu

Natáhni ruku a dotkni se virtuálního světa kolem sebe díky ovladačům, které detekují umístění tvých prstů – i když nestiskneš žádné tlačítko.

Obsah balení

 • PlayStation VR2
 • Ovladače PlayStation VR2 Sense s popruhy
 • Kabel USB-C pro párování a nabíjení ovladačů
 • Stereo sluchátka
 • Tři náhradní špunty
 • Manuály

Technické parametry

PlayStation VR2

 • Rozlišení: 2000 x 2040 na každém oku
 • Snímač: 6osý systém snímání pohybu (3osý gyroskop, 3osý akcelerometr)
 • Kamery: 4 sledovací kamery (na sledování soupravy VR, ovladače) a 2 IR kamery (na sledování očí)
 • Vstup/výstup: Konektor USB Type-C
 • Zvuk: Vstup: Vestavěný mikrofon / Výstup: 3.5mm Jack
 • Vstupní jmenovitý výkon: 12 V, 0,6 A
 • Hmotnost: cca 560 g (bez kabelů)

Ovladač PlayStation VR2 Sense

 • Vstupní jmenovitý výkon: 5 V, 700 mA
 • Typ baterie: Vestavěná lithium-iontová baterie
 • Napětí baterie: 3,7 V
 • Kapacita baterie: 520 mAh
 • Hmotnost: cca 168 g

Další informace
 • Objednací kód: 156083
 • Produktové číslo: PS719453994
 • EAN: 711719453994, 0711719453994
 • Lokalizace: ČR
 • Distribuce: CZ
 • Odpovědnost za vady v měsících: 24
 • Odpovědnost za vady pro firmy: 24
 • Stránky výrobce: www.sony.cz
 • Zahájení prodeje: 22.02.2023
 • Typ produktu: VR Brýle
Displej
HDR (High Dynamic Range):
Ano
Maximální obnovovací frekvence displeje:
120 Hz
Zorné pole:
110°
Rozlišení displeje (Jedno oko):
2000 x 2040
Výkon
Gyroskopický senzor
Připojení
Počet USB 3.1/3.2 Type-C:
1
3,5 mm, USB-C
Vzhled
Základní barva:
Bílá
Barva:
Bílá
Další informace
Stav zboží:
Nový
Výrobce gaming:
Sony
Výbava:
Mikrofon
Platforma:
PlayStation 5
Záruky
Délka záruky v měsících pro IČO:
24
Délka záruky v měsících:
24
Příslušenství
Originální příslušenství
Kompatibilní produkty
Hodnocení
Našli jste v popisu produktu chybu?

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad