Tohle léto vám proplácíme nákupy! Nakup. Vyfoť. Vyhraj. Více zde
Přihlásit se

Petkit GO Smart vodítko pro psy a kočky bílé

Akce
Kód: 43586
P/N: P7319
Výrobce: PetKit
Distribuce: CZ
Chytré vodítko Petkit GO z kvalitních materiálů je vhodné pro každodenní venčení vašeho pejska. Pomocí Bluetooth můžete vodítko spárovat se svým mobilním telefonem a zaznamenávat si historii procházek, čas a ušlou vzdálenost, nebo vás upozorní na příchozí hovor a notifikaci.
Podporovaný OS:
Android, iOS
Bezdrátová připojení:
Bluetooth
Barva:
Bílá
Stav zboží:
Nový
Záruky a garance
Prodloužená doba výměny?

+60 Kč

+100 Kč

Kupujete zařízení pro sebe nebo pro své blízké? Nevíte si rady se značkou, modelem nebo barvou? S naší Zárukou prodloužené výměny zboží Vás to již trápit nemusí, ani když se rozhodnete zboží vyměnit po zákonné lhůtě na vrácení. Jednoduše si společně se zvoleným výrobkem objednejte i délku Záruky, která Vám vyhovuje. Vaše účtenka Vám bude zároveň sloužit jako záruční certifikát a v případě, že se výrobek nebude líbit, jednoduše jej odešlete společně s průvodním dopisem a účtenkou na náš centrální sklad nebo přinesete na naši prodejnu. V případě, že bude výrobek v bezvadném stavu, zašleme na Vámi zvolený email hodnotový kupón, který budete moci uplatnit na jakékoliv zboží nebo služby z naší aktuální nabídky.

Záruka prodloužené výměny zboží je určena jak pro fyzické osoby, fyzické osoby – podnikatele, tak i pro osoby právnické.

Sbalit záruky a garance

Skladem 3‑5 ks
Doprava od 39 Kč
Expedujeme 22.7. (pondělí)

Sleva 17 % z 2 390 Kč

1 990 Kč
1 645 Kč bez DPH


Petkit GO Smart vodítko pro psy a kočky bílé

Akce
Popis a parametry

Petkit GO Smart vodítko pro psy a kočky bílé

Pohodlné a chytré

Petkit GO smart je první a jediné chytré vodítko na světě, které vám samo změří čas vycházky, vzdálenost a kompletní historii venčení vašeho domácího mazlíčka do přehledné aplikace. Už nikdy se při venčení nemusíte koukat na hodinky. Chytré vodítko můžete snadno propojit se svým mobilním telefonem pomocí Bluetooth, díky čemuž vás při venčení upozorní vibrací a na příchozí hovor, který můžete pomocí tlačítka na vodítku okamžitě přijmout. Dále je vybaveno vysoce kvalitním LED světlem, takže se pohodlně ovládá i při nočních procházkách.

Vnější rukojeť vodítka je vyrobena z pevného polykarbonátu a vnitřek je zhotov z měkkého polyetylenu. Ergonomický tvar vodítka propůjčí obojku jedinečné vlastnosti při ovládání psa, což prospívá oběma stranám při každodenním venčení. Při výrobě obojku byl kladen důraz zejména na vysokou odolnost a jedinečný design. Páska je dlouhá 115 cm.

Chytré vodítko Petkit GO vám umožní sledovat čas a délku procházek, získá přehled o aktivitě vašeho pejska a umožní vám sledovat historii v aplikaci PETKIT APP. Při odchodu na procházku stačí zapnout Bluetooth a nastavit cílový čas. Další užitečná funkce je přijmutí příchozího hovoru bez nutnosti ovládat mobilní telefon. Vodítko můžete snadno synchronizovat přímo s chytrým vodítkem a v případě příchozího hovoru vás upozorní vibrací a LED světlem. Už nikdy nezmeškáte jediný hovor a notifikaci.

Hlavní funkce:

 • Inteligentní systém – vodítko je chytré, měří vzdálenost a čas procházky, data ukládá, můžete se k nim snadno vracet. Vodítko, resp. jeho inteligentní systém snadno propojíte se svým mobilem a vodítko vás mj. upozorní na příchozí hovor nebo lokalizuje vaši polohu.
 • Vodítko se výborně a pohodlně drží v ruce – vnější rukojeť je vyrobené z pevného a odolného polykarbonátu, vnitřní část z měkkého polyetylenu. Vodítko se příjemně a bezpečně ovládá.
 • Vodítko je vyměnitelné – vybrat si můžete hned z několika typů vodítek (standardní, reflexní, tlumící nebo protiskluzové), které mezi sebou můžete měnit dle potřeby a nálady.
 • Patentovaný systém osvětlení – je součástí vodítka a zvyšuje jeho užitnou hodnotu a funkci. Designové osvětlení rukojeti a výkonná LED baterka je nejen půvabná, ale hlavně praktická.

Vlastnosti:

 • Chytré vodítko Petkit GO s obojkem
 • Ergonomický tvar, kvalitní zpracování
 • Synchronizace se smartphonem pomocí PETKIT APP
 • Upozorní na příchozí hovory a notifikace pomocí vibrací
 • LED světlo pro pohodlné ovládání i při nočních procházkách
 • Zaznamenávání času, ušlé vzdálenosti a historie v aplikaci
 • Délka obojku 115 cm
 • Propojení se smartphonem pomocí Bluetooth


Objednací kód: 43586
Produktové číslo: P7319
EAN: 6931580100641
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 24

Připojení

Vzhled

Barva:
Bílá
Nahlásit chybu.

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Příslušenství
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad