Škola končí! Připravte se na prázdniny a užijte si slevy na vybrané produkty jen do 30. 6. Vybírejte zde
Přihlásit se

PetKit Fresh Metal Smart miska pro psy 1,7l šedá

Kód: 43582
P/N: P7467
Výrobce: PetKit
Distribuce: CZ
Petkit Fresh Metal Smart miska pro psy a kočky o objemu 1,7 l. Zváží potřebnou dávku krmiva a díky speciálnímu designu zamezí rozlití vody nebo vysypání granulí.
Barva:
Šedá
Stav zboží:
Nový
Záruky a garance
Prodloužená doba výměny?

+49 Kč

+89 Kč

Kupujete zařízení pro sebe nebo pro své blízké? Nevíte si rady se značkou, modelem nebo barvou? S naší Zárukou prodloužené výměny zboží Vás to již trápit nemusí, ani když se rozhodnete zboží vyměnit po zákonné lhůtě na vrácení. Jednoduše si společně se zvoleným výrobkem objednejte i délku Záruky, která Vám vyhovuje. Vaše účtenka Vám bude zároveň sloužit jako záruční certifikát a v případě, že se výrobek nebude líbit, jednoduše jej odešlete společně s průvodním dopisem a účtenkou na náš centrální sklad nebo přinesete na naši prodejnu. V případě, že bude výrobek v bezvadném stavu, zašleme na Vámi zvolený email hodnotový kupón, který budete moci uplatnit na jakékoliv zboží nebo služby z naší aktuální nabídky.

Záruka prodloužené výměny zboží je určena jak pro fyzické osoby, fyzické osoby – podnikatele, tak i pro osoby právnické.

Sbalit záruky a garance

Skladem > 5 ks
Doprava od 39 Kč
Expedujeme Zítra

Sleva 14 % z 1 490 Kč

1 290 Kč
1 066 Kč bez DPH


PetKit Fresh Metal Smart miska pro psy 1,7l šedá

Popis a parametry

PetKit Fresh Metal Smart miska pro psy 1,7l šedá

Jednoduché navážení krmiva

Petkit Fresh Metal je chytrá miska pro kočky a psy, která vám zajistí dokonalý krmný plán. Jednoduše zváží potřebnou dávku krmiva, díky čemuž budete mít vždy přehled o množství krmiva, které váš domácí mazlíček spořádá. Miska je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a je vhodná pro stření a velké psy nebo kočky. Zároveň je vyrobena tak, aby bylo maximálně minimalizováno vylití vody nebo vysypání granulí, jak je to běžné u jiných produktů.

  • Díky pravidelnému vážení stravy dostane váš pes nebo kočka vždy perfektní množství krmiva a nebude se zbytečně přežírat. Veškeré informace můžete sledovat v aplikaci na svém mobilním telefonu

Propracovaný design

Výrobci ze společnosti Petkit navrhli unikátní kousek, který na trhu nemá obdoby. Při výrobě misky byli použity nejkvalitnější materiály a díky pogumované vrstvě je maximálně zamezeno nežádoucímu rozlití vody nebo vysypávání granulí. Pogumovaná vrstva drží misku z nerezové oceli jak přibitou. Materiál misky je často používán v kontejnerech nebo dokonce zdravotnických zařízení. Jemná povrchová úprava zabraňuje udržování nečistot a lze ji snadno umýt.

Hlavní výhody:

  • Váží dávku krmiva
  • Propojení s vaším mobilem
  • Unikátní design
  • Kvalitní materiál
  • Jednoduchá údržba


Objednací kód: 43582
Produktové číslo: P7467
EAN: 6931580100306
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 24

Vzhled

Barva:
Šedá
Nahlásit chybu.

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad