Doporuč nám svého zaměstnavatele a získej 10 000 Kč. Více zde
Přihlásit se

Netatmo Presence

(1)
Vyzvednutí zdarma
Kód: 29239
P/N: NOC01-EU
Výrobce: Netatmo
Distribuce: CZ
Inteligentní venkovní kamera s funkcí rozpoznávání lidí, zvířat, aut, voděodolnou konstrukcí, která dokáže přenášet živý Full HD přenos či odesílat záznam do cloudu.
Podporovaný OS:
Android, iOS
Typ kamery:
IP
Stav zboží:
Nový
Dárek v hodnotě 399 Kč

v hodnotě 399 Kč

ZDARMA ALPINE PRO multifunkční šátek s motivem Smarty v hodnotě 399 Kč

Záruky a garance
Prodloužená doba výměny?

+240 Kč

+400 Kč

Kupujete zařízení pro sebe nebo pro své blízké? Nevíte si rady se značkou, modelem nebo barvou? S naší Zárukou prodloužené výměny zboží Vás to již trápit nemusí, ani když se rozhodnete zboží vyměnit po zákonné lhůtě na vrácení. Jednoduše si společně se zvoleným výrobkem objednejte i délku Záruky, která Vám vyhovuje. Vaše účtenka Vám bude zároveň sloužit jako záruční certifikát a v případě, že se výrobek nebude líbit, jednoduše jej odešlete společně s průvodním dopisem a účtenkou na náš centrální sklad nebo přinesete na naši prodejnu. V případě, že bude výrobek v bezvadném stavu, zašleme na Vámi zvolený email hodnotový kupón, který budete moci uplatnit na jakékoliv zboží nebo služby z naší aktuální nabídky.

Záruka prodloužené výměny zboží je určena jak pro fyzické osoby, fyzické osoby – podnikatele, tak i pro osoby právnické.

Sbalit záruky a garance

Skladem > 5 ks
Doprava ZDARMA
Expedujeme Dnes

Sleva 12 % z 8 995 Kč

7 990 Kč
6 603 Kč bez DPH


Netatmo Presence

(1)
Vyzvednutí zdarma
ZDARMA dárek v hodnotě 399 Kč
Popis a parametry

Netatmo Presence

Neatmo Presence je skvělá multi-funkční Full HD kamera pro venkovní prostory, která dokáže rozpoznávat lidské tváře, vaše zvířata či dokonce přijíždějící auta. Vždy vás tak dokáže informovat o návštěvách nebo když se k vám vrací váš zatoulaný miláček. Kamera vás dokáže rozpoznat i v noci dokáže díky nočnímu vidění a posvítí vám tak, abyste bezpečně odemkli dveře či vám posvítí na cestu.

Díky mobilní aplikaci pro iOS a Android si můžete prohlédnout živý přenos z kamery či zpětně se podívat na záznam ze dne. Pořízená Full HD videa můžete ukládat buďto na microSD kartu či odesílát je na Dropbox či soukromý FTP server k zálohování.

Díky nejnovějším aktualizacím je kamera Netatmo Welcome kompatibilní s aplikací Apple HomeKit pro větší pohodlí a bezpečí vašeho domova.

Vlastnosti:

  • Full HD video se živým přenosem
  • Noční vidění
  • Zálohování na kartu, Dropbox či FTP server
  • Detekce tváří, zvířat, aut
  • Široká kompatibilita s Android a iOS zařízeními


Objednací kód: 29239
Produktové číslo: NOC01-EU
EAN: 3700730501354
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 24

Konstrukce

Typ kamery:
IP
Nahlásit chybu.

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Zdarma
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad