Doporuč nám svého zaměstnavatele a získej 10 000 Kč. Více zde
Přihlásit se

Netatmo Healthy Home Coach inteligentní měřič klimatu v interiéru růžový

Kód: 32295
P/N: NHC-EC
Výrobce: Netatmo
Distribuce: CZ
Netatmo Healthy Home Coach je inteligentní měřič klimatu v interiéru budovy disponující elegantním designem, možností vzdáleného přístupu pomocí aplikace a čtyři precizní senzory.
Podporovaný OS:
Android, iOS
Bezdrátová připojení:
Wi-Fi
Rozměry (v x š x h):
155 mm, 45 mm, 45,0 mm
Hmotnost (g):
173 g
Barva:
Růžově zlatá
Stav zboží:
Nový
Záruky a garance
Prodloužená doba výměny?

+81 Kč

+135 Kč

Kupujete zařízení pro sebe nebo pro své blízké? Nevíte si rady se značkou, modelem nebo barvou? S naší Zárukou prodloužené výměny zboží Vás to již trápit nemusí, ani když se rozhodnete zboží vyměnit po zákonné lhůtě na vrácení. Jednoduše si společně se zvoleným výrobkem objednejte i délku Záruky, která Vám vyhovuje. Vaše účtenka Vám bude zároveň sloužit jako záruční certifikát a v případě, že se výrobek nebude líbit, jednoduše jej odešlete společně s průvodním dopisem a účtenkou na náš centrální sklad nebo přinesete na naši prodejnu. V případě, že bude výrobek v bezvadném stavu, zašleme na Vámi zvolený email hodnotový kupón, který budete moci uplatnit na jakékoliv zboží nebo služby z naší aktuální nabídky.

Záruka prodloužené výměny zboží je určena jak pro fyzické osoby, fyzické osoby – podnikatele, tak i pro osoby právnické.

Sbalit záruky a garance

Skladem > 5 ks
Doprava od 39 Kč
Expedujeme Dnes

Sleva 11 % z 2 990 Kč

2 690 Kč
2 223 Kč bez DPH


Netatmo Healthy Home Coach inteligentní měřič klimatu v interiéru růžový

Popis a parametry

Netatmo Healthy Home Coach inteligentní měřič klimatu v interiéru růžový

Zdravé prostředí

Krásně vypadající měřič Netatno Healthy Home Coach je inteligentní měřič klimatu, který zaznamenává důležité hodnoty a v případě problému vás upozorní, jak situaci řešit. Díky tomuto zařízení snadno zjistíte, zda je vaše domácí prostředí zdravotně nezávadné a zároveň vás upozorní, co je potřeba změnit, pro vytvoření zdravějšího prostředí.

Precizní senzory

Netatmo Healthy Home Coach disponuje několika precizními a zajímavými senzory, které vám zlepší prostředí vašeho domova. Senzor vlhkosti vzduchu vás upozorní, kdy zapnout a vypnout zvlhčovač vzduchu, senzor kvality vzduchu vás naučí, jak minimalizovat znečištění ovzduší, senzor hluku monitoruje hlasitost zvuku pro nejlepší podmínky dobrého spánku a zařízení zároveň měří teplotu vzduchu.

Netatmo Healthy Home Coach je kompatibilní s aplikací Apple HomeKit, pomocí níž můžete inteligentní měřič ovládat pomocí iOS zařízení.


Objednací kód: 32295
Produktové číslo: NHC-EC
EAN: 3700730501811, 3700730501767
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 24

Připojení

Vzhled

Rozměry (v x š x h):
155 mm, 45 mm, 45,0 mm
Nahlásit chybu.
Hmotnost (g):
173 g
Nahlásit chybu.
Barva:
Růžově zlatá
Nahlásit chybu.

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad