Tohle léto vám proplácíme nákupy! Nakup. Vyfoť. Vyhraj. Více zde
Přihlásit se

NEOBEAR Popup Zoo 1

Výprodej
Kód: 35327
P/N: NB-03
Interaktivní karty s rozšířenou realitou pro zařízení s operačním systémem iOS/Android. Vhodné pro výuku přírodovědy a cizích jazyků.
Podporovaný OS:
Android, iOS
Stav zboží:
Nový
Záruky a garance
Prodloužená doba výměny?

+49 Kč

+89 Kč

Kupujete zařízení pro sebe nebo pro své blízké? Nevíte si rady se značkou, modelem nebo barvou? S naší Zárukou prodloužené výměny zboží Vás to již trápit nemusí, ani když se rozhodnete zboží vyměnit po zákonné lhůtě na vrácení. Jednoduše si společně se zvoleným výrobkem objednejte i délku Záruky, která Vám vyhovuje. Vaše účtenka Vám bude zároveň sloužit jako záruční certifikát a v případě, že se výrobek nebude líbit, jednoduše jej odešlete společně s průvodním dopisem a účtenkou na náš centrální sklad nebo přinesete na naši prodejnu. V případě, že bude výrobek v bezvadném stavu, zašleme na Vámi zvolený email hodnotový kupón, který budete moci uplatnit na jakékoliv zboží nebo služby z naší aktuální nabídky.

Záruka prodloužené výměny zboží je určena jak pro fyzické osoby, fyzické osoby – podnikatele, tak i pro osoby právnické.

Sbalit záruky a garance

Skladem poslední 1 ks
Doprava od 39 Kč
Expedujeme 22.7. (pondělí)

Sleva 23 % z 890 Kč

690 Kč
570 Kč bez DPH


NEOBEAR Popup Zoo 1

Výprodej
Popis a parametry

NEOBEAR Popup Zoo 1

Vstupte se svými dětmi do světa rozšířené reality, kde zvířata ožívají u vás na stole či v dětském pokoji. Představte si, že díky vašemu chytrému telefonu/tabletu můžete mít doma malou interaktivní zoo. Stačí jen telefonem namířit na kartu a ihned se před vámi objeví zvířata ve 3D podobě. Z blízka si budete moci prohlédnout 96 různých živočichů ze všech koutů světa.

Jednoduché nastavení a aktivace

Sadu NEOBEAR Popup Zoo 1 můžete začít používat ihned po vybalení. Stačí si jen z obchodu App Store nebo Google Play stáhnout do vašeho chytrého zařízení aplikaci Popup Zoo 1, spustit aplikaci, povolit přístup k fotoaparátu a namířit na kartu. Ihned se před vámi doslova zhmotní dané zvíře ve 3D podobě, které umí vydávat i různé zvuky. Stačí na něj jen klepnout prstem.

Ideální pomůcka do škol a školek

NEOBEAR Popup Zoo 1 je ideální edukační pomůcka do školek a školských zařízení. iPhone/iPad můžete například pomocí Apple TV propojit s dataprojektorem a zvířata promítat na velké plátno. Díky Popup Zoo 1 si děti detailně prohlédnou různé vodní a suchozemské živočichy. V aplikaci si je můžete zvětšit/zmenšit, vyfotit nebo nahrát krátké video. Aplikace je kompletně v angličtině, díky čemuž můžete děti snadno a rychle naučit základní slovíčka ze světa zvířat. NEOBEAR také podporuje Španělštinu, Čínštinu a Korejštinu. Interaktivní karty tak naleznou své uplatnění i v hodinách výuky cizích jazyků.

Obsah balení:

 • 96 interaktivních AR karet se zvířaty
 • ktivační QR kód pro 5 zařízení 
 • 1x stojánek pro chytrý telefon/tablet
 • 1x látkový pytlík

Vlastnosti:

 • interaktivní karty s rozčířenou realitou
 • 96 různých živočichů
 • 3D podoba
 • aplikace Popup Zoo zdarma pro systémy iOS a Android
 • zvířata vydávají zvuky při poklepání a ukazují svůj přirozený pohyb
 • možnost nahrávání videa a pořizování snímků
 • aktivační QR kód až pro 5 chytrých zařízení
 • vhodné pro děti od 3 let
 • edukační pomůcka do škol a školek
 • vhodné pro výuku cizích jazyků


Objednací kód: 35327
Produktové číslo: NB-03
EAN: 6932332901424
Záruka v měsících: 24

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad