Čertovská nadílka se žhavými slevami až 40 %! Platí jen do neděle. - Více zde
Přihlásit se

NEOBEAR AR Globe

Kód: 35328
P/N: NB-04
Interaktivní AR glóbus, který vaše děti naučí o historii, kultuře, podnebí, fauně i flóře cizích zemích. Kompatibilní s telefony s operačním systémem iOS/Android.
Podporovaný OS:
Android, iOS
Barva:
Modrá/bílá
Stav zboží:
Nový
Prodej ukončen

Sleva 34 % z 1 490 Kč

990 Kč
818 Kč bez DPH

sleva10%

NEOBEAR AR Globe

Popis a parametry

NEOBEAR AR Globe

Neobear AR Globe představuje zcela nový koncept použití obyčejného glóbusu. Zapomeňte na hledání států v miniaturních popiskách. S Neobear AR Globe v kombinaci s chytrým zařízením se můžete dozvědět nové informace nejen o různých zemích, ale podívat se i na tamní historii, kulturu, podnebí nebo živočichy. AR Globe podporuje rozšířenou realitu (AR), tedy reálný obraz světa doplněný počítačem vytvořenými objekty. Stačí jen iPhonem/iPadem namířit na glóbus a vybrat si až ze sedmi různých režimů zobrazení. Podívat se můžete do pravěku na dinosaury, do vesmíru nebo se zaměřit na geologii.

Jednoduché nastavení a aktivace

Neobear AR Globe můžete začít používat ihned po vybalení. Stačí si jen z obchodu App Store nebo Google Play stáhnout do vašeho chytrého zařízení aplikaci NeoAR, spustit aplikaci a povolit přístup k fotoaparátu. Následně budete vyzváni k naskenování QR kódu. Poté můžete namířit iPhonem/iPadem na glóbus a procházet jednotlivé země či státy. U každého si můžete zobrazit detailní charakteristiku, vlajku a mnoho dalších informací.

Ideální pomůcka do škol a školek

Neobear glóbus je ideální edukační pomůcka do školek a školských zařízení. iPhone/iPad můžete například pomocí Apple TV propojit s dataprojektorem a jednotlivé světadíly promítat na velké plátno. Díky glóbusu děti detailně poznají danou zemi a dozví se nové a zajímavé informace. Aplikace je kompletně v angličtině, díky čemuž můžete děti snadno a rychle naučit základní slovíčka. Neobear AR Globe také podporuje Španělštinu, Čínštinu a Korejštinu. Interaktivní glóbus tak nalezne své uplatnění i v hodinách výuky cizích jazyků.

Obsah balení:

  • 1x Neobear AR glóbus
  • aktivační QR kód pro 5 zařízení

Vlastnosti:

  • interaktivní glóbus podporující rozšířenou realitu (AR)
  • technologie 3D rendrování
  • aplikace NeoAR zdarma pro systémy iOS a Android
  • možnost nahrávání videa a pořizování snímků
  • aktivační QR kód až pro 5 chytrých zařízení
  • vhodné pro děti od 3 let
  • edukační pomůcka do škol a školek
  • vhodné pro výuku cizích jazyků


Objednací kód: 35328
Produktové číslo: NB-04
EAN: 6932332901646
Záruka v měsících: 24

Vzhled

Barva:
Modrá/bílá
Nahlásit chybu.

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad