Tohle léto vám proplácíme nákupy! Nakup. Vyfoť. Vyhraj. Více zde
Přihlásit se

NEOBEAR AR Globe

Výprodej
Kód: 35328
P/N: NB-04
Interaktivní AR glóbus, který vaše děti naučí o historii, kultuře, podnebí, fauně i flóře cizích zemích. Kompatibilní s telefony s operačním systémem iOS/Android.
Podporovaný OS:
Android, iOS
Stav zboží:
Nový
Záruky a garance
Prodloužená doba výměny?

+49 Kč

+89 Kč

Kupujete zařízení pro sebe nebo pro své blízké? Nevíte si rady se značkou, modelem nebo barvou? S naší Zárukou prodloužené výměny zboží Vás to již trápit nemusí, ani když se rozhodnete zboží vyměnit po zákonné lhůtě na vrácení. Jednoduše si společně se zvoleným výrobkem objednejte i délku Záruky, která Vám vyhovuje. Vaše účtenka Vám bude zároveň sloužit jako záruční certifikát a v případě, že se výrobek nebude líbit, jednoduše jej odešlete společně s průvodním dopisem a účtenkou na náš centrální sklad nebo přinesete na naši prodejnu. V případě, že bude výrobek v bezvadném stavu, zašleme na Vámi zvolený email hodnotový kupón, který budete moci uplatnit na jakékoliv zboží nebo služby z naší aktuální nabídky.

Záruka prodloužené výměny zboží je určena jak pro fyzické osoby, fyzické osoby – podnikatele, tak i pro osoby právnické.

Sbalit záruky a garance

Skladem > 5 ks
Doprava od 39 Kč
Expedujeme Dnes

Sleva 7 % z 1 490 Kč

1 390 Kč
1 149 Kč bez DPH


NEOBEAR AR Globe

Výprodej
Popis a parametry

NEOBEAR AR Globe

Neobear AR Globe představuje zcela nový koncept použití obyčejného glóbusu. Zapomeňte na hledání států v miniaturních popiskách. S Neobear AR Globe v kombinaci s chytrým zařízením se můžete dozvědět nové informace nejen o různých zemích, ale podívat se i na tamní historii, kulturu, podnebí nebo živočichy. AR Globe podporuje rozšířenou realitu (AR), tedy reálný obraz světa doplněný počítačem vytvořenými objekty. Stačí jen iPhonem/iPadem namířit na glóbus a vybrat si až ze sedmi různých režimů zobrazení. Podívat se můžete do pravěku na dinosaury, do vesmíru nebo se zaměřit na geologii.

Jednoduché nastavení a aktivace

Neobear AR Globe můžete začít používat ihned po vybalení. Stačí si jen z obchodu App Store nebo Google Play stáhnout do vašeho chytrého zařízení aplikaci NeoAR, spustit aplikaci a povolit přístup k fotoaparátu. Následně budete vyzváni k naskenování QR kódu. Poté můžete namířit iPhonem/iPadem na glóbus a procházet jednotlivé země či státy. U každého si můžete zobrazit detailní charakteristiku, vlajku a mnoho dalších informací.

Ideální pomůcka do škol a školek

Neobear glóbus je ideální edukační pomůcka do školek a školských zařízení. iPhone/iPad můžete například pomocí Apple TV propojit s dataprojektorem a jednotlivé světadíly promítat na velké plátno. Díky glóbusu děti detailně poznají danou zemi a dozví se nové a zajímavé informace. Aplikace je kompletně v angličtině, díky čemuž můžete děti snadno a rychle naučit základní slovíčka. Neobear AR Globe také podporuje Španělštinu, Čínštinu a Korejštinu. Interaktivní glóbus tak nalezne své uplatnění i v hodinách výuky cizích jazyků.

Obsah balení:

  • 1x Neobear AR glóbus
  • aktivační QR kód pro 5 zařízení

Vlastnosti:

  • interaktivní glóbus podporující rozšířenou realitu (AR)
  • technologie 3D rendrování
  • aplikace NeoAR zdarma pro systémy iOS a Android
  • možnost nahrávání videa a pořizování snímků
  • aktivační QR kód až pro 5 chytrých zařízení
  • vhodné pro děti od 3 let
  • edukační pomůcka do škol a školek
  • vhodné pro výuku cizích jazyků


Objednací kód: 35328
Produktové číslo: NB-04
EAN: 6932332901646
Záruka v měsících: 24

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad