Novinky z řady Microsoft Surface přímo z první ruky

NOVÝ MICROSOFT SURFACE PRO 9

Flexibilita a univerzálnost budoucnosti

Microsoft představil zbrusu nový tablet 2v1 Surface Pro 9, se kterým získáte výkon na profesionální úrovni a který se svými funkcemi vyrovná notebooku. Priority zaměstnanců se v dnešní době stále posouvají. Jednou z nich je kvalitní a flexibilní zařízení, se kterým dokážou pracovat bez problému i z domu. Období pandemie totiž ukázalo, že 53 % zaměstnanců upřednostňuje zdraví a hlavně pohodu při práci více, než jak tomu bylo dříve. Budeme tedy odkázání k práci budoucnosti, se kterou si Surface Pro 9 hravě poradí.

Pro práci i na cesty jako dělaný

Surface Pro 9 si své místo našel velmi rychle. Je totiž skvělý jak na práci v kanceláři, doma či na cestách, tak na zábavu. Efektivně pracovat lze díky režimu notebooku s klávesnicí, připojení 5G s Microsoft SQ® 3 , vylepšeným podmínkám pro videohovory v podobě umělé inteligence nové generace, praktické edge-to-edge dotykové obrazovce PixelSense™ o úhlopříčce 13"a díky baterii, která vydrží až neuvěřitelných 19 hodin. Práce na cestách tak není žádnou překážkou.

Kvalitní výkon? Tak to bez pochyby.

Surface Pro 9 přináší extrémně vysoký výkon díky použití procesorů Intel® Core™ 12. generace u vybraných konfigurací. S takovým výkonem se tedy žádného sekání bát nemusíte. Samozřejmostí je i vylepšená grafika díky grafické kartě Intel Iris Xe Graphics, která zaručí perfektní obraz a ostrost.


NOVÝ MICROSOFT SURFACE LAPTOP 5

Až o 70% vyšší výkon

Microsoft Surface Laptop 5 přináší nové technologie a vychytávky. Především se ale může chlubit ohromujícím stylem a neskutečnou rychlostí až o 70 %, čemuž vděčí nejmodernějším procesorům, výkonné operační paměti a obrovskému SSD disku. Laptop 5 potěší každého profesionála, zvládne nejen náročný multitasking, ale bude u toho i dobře vypadat. Elegantní tělo je z hliníku a je vyjímečně tenké a lehké, což se projevuje v jeho komfortní ultra-přenositelnosti.

Parametry, které překvapí

Svižnost multitaskingu a celková plynulost je zaručena výkonnými procesory Intel® Core™ 12. generace. Celkovou kvalitu nového Surface Laptop 5 pro práci i doma podtrhuje také grafická karta Intel Iris Xe Graphics, HD (720p) webkamera i intuitivní ověřování obličeje. Dej své produktivitě volnost a nenech se ničím limitovat.

Špičkový obraz a až 17 hodin bez nabíjení

Klidně dva dny práce i zábavy bez nabíjení, nový Surface Laptop 5 se může pochlubit až 17hodinovou výdrží baterie, bez kompromisů na kvalitě zobrazení. K efektivní práci pomůže displej s oblíbenou úhlopříčkou 15 palců, vysokým rozlišením a 10bodovým vícedotykovým displejem PixelSense. Microsoft Surface Laptop 5 bourá bariéry dokonalé výkonnosti ve spojení s maximální výdrží baterie a jde si nekompromisně pro titul zařízení, které si zamilujete.

 
1