Slavíme 10. narozeniny a soutěžíme o skvělé ceny!
Přihlásit se

Představujeme vám novinky z řady Microsoft Surface

NOVÝ MICROSOFT SURFACE GO 3

Jednoduše všestranné zařízení

Microsoft představil zbrusu nový Surface Go 3 - populární adaptabilní zařízení, které vyniká maximální přenositelností a dostatečným výkonem pro všechny běžné pracovní úkoly. Novinka přináší několik inovativních řešení, ale idea zůstává stejná - PC, tablet zkrátka 2 v 1. Tato koncepce umožňuje abosultní flexibilitu a mnoho režimů používání, s doplňky jako klávesnice Type Cover a Surface Pen se kreativitě meze nekladou - a to na všech vašich cestách.

Pro práci i zábavu

Surface Go 3 je především univerzálním zařízením, můžete jej využívat v mnoha režimech dle právě nastalých situacích. K relaxaci využijte tablet. Při soustředění na kreativní práci by vám mohl vyhovovat režim stojánku v kombinaci s dotykovým ovládáním za pomocí stylusu. Efektivně pracovat lze díky režimu notebooku s klávesnicí. Microsoft Surface Go 3 zkrátka využijete více než běžný tablet.

Cestování? Není problém.

Funkční design je hlavní devízou nového Surface Go 3, díky svým rozměrům a váze si zaslouží označení ultrapřenosný. Displej má úhlopříčku 10,5" s minimálními rámečky a váha činí příjemných 544g, zároveň se však o něj nemusíte bát, tělo je z horčíku a tak i něoc vydrží. O výdrž na cestách se zase stará vylepšená baterie, zvládne až 11 hodin provozu. Když baterii dojde dech, rychlonabíjení vás vrátí zpět do hry.

NOVÝ MICROSOFT SURFACE LAPTOP 4

Až o 70% vyšší výkon

Microsoft Surface Laptop 4 je kompletně přepracovaný a přináší nové technologie a vychytávky. Především se ale může pochlubit zrychlením oproti přechdůdci až o 70 %. Laptop 4 potěší každého profesionála, zvládne nejen náročný multitasking, ale bude u toho i dobře vypadat. Elegantní tělo je z hliníku a je vyjímečně tenké a lehké, s váhou pouhých 1,5kg se nepronese ani na delších cestách.

Parametry překvapí

Za svou rychlost vděčí především nejmodernějším procesorům, výkonné operační paměti a velkému a rychlému SSD disku. Svižnost multitaskingu a celková plynulost je zaručena výkonnými procesory Intel Core 11. generace, anebo nově nasazenými procesory AMD Ryzen. Až 32GB RAM a velikost úložiště ve formě SSD s až 1TB zajistí, že plnění úkolů a každodenní dosahování produktivity ve všech aplikacích a programech bude snazší než kdy dříve.

Špičkový obraz a až 19 hodin bez nabíjení

Klidně dva dny práce i zábavy bez nabíjení, nový Surface laptop 4 může pochlubit až 19hodinovou výdrží baterie, bez kompromisů na kvalitě zobrazení. K efektivní práci pomůže displej s oblíbenou úhlopříčku 15 palců, vysokým rozlišením a 10bodovou, více dotykovou technologií PixelSense. Můžete tak zapomenout na závislost na kabelech a užít si výkon a obraz nového Surface Laptop 4.

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry
 

8