Nabídka pro firmy Nové
Košík

Logitech SWYTCH

Přemýšleli jste někdy, jaké by to bylo mít jeden kabel, který by zastal funkci složitého propojování? Připojil byl okamžitě notebook ke konferenční kameře a displeji v místnosti? Od toho je tady nové Smart office řešení Logitech Swytch, který umožňuje propojit obrazovku, kameru a audiovizuální zařízení v zasedacích místnostech pomocí jediného připojení USB-C nebo USB-A.

KAŽDÁ MÍSTNOST SE PROMĚNÍ VE VIDEOKONFERENCI

Díky inovativnímu designu, který zajišťuje maximální kompatibilitu a zahrnuje technologii DisplayLink® Plug-and-Display, umožňuje zařízení Logitech Swytch pomocí jediného kabelu připojit notebook ke konferenční kameře a displeji v místnosti, díky čemuž budou týmy moci snadno pořádat konference, prezentovat a streamovat prostřednictvím libovolné služby.

FLEXIBILNÍ ŘEŠENÍ PRO JAKOUKOLIV MÍSTNOST

Pomocí Swytch budete moci implementovat videokonferenční řešení pro místnosti od poskytovatelů, jako je Microsoft nebo Zoom, a zároveň umožníte lidem využívat konferenční místnosti i s jinými obrazovými službami.Chcete-li hostovat nebo se připojit k videokonferenci, jednoduše připojte ikonický konektor Swytch k libovolnému notebooku s porty USB 3.0 nebo vyššími typu A nebo typu C. Žádné klíče dongle, rozbočovače ani porty HDMI nejsou zapotřebí.


IMPLEMENTACE SWYTCH DO MÍSTNOSTÍ

Implementace zařízení Swytch do místností s konferenčními kamerami USB je snadná. Stačí připojit rozbočovač Swytch k zařízení konferenční místnosti a umístit konektor Swytch na dosah.

  1. Malé místnosti - se zařízením Swytch v malých zasedacích místnostech mohou uživatelé pořádat konference tváří v tvář se zákazníky, dodavateli a ostatními externími subjekty pomocí preferované videokonferenční služby. Ideálním videokonferenčním zařízením pro malé místnosti může být konferenční kamera MeetUp
  2. Střední a velké místnosti - se zařízením Swytch ve středních a velkých místnostech se může celý tým zúčastnit webinářů, online kurzů a komunikovat tváří v tvář se zákazníky a partnery pomocí externích služeb. Idelním videokonferenčním řešením pro střední a velké místnosti může být Rally set nebo set Rally Plus


PRAKTICKÉ A PŘEHLEDNÉ ŘEŠENÍ

Zařízení Swytch krásně zapadne do vaší konferenční místnosti. Udržujte svůj stůl čistý a uspořádaný pomocí přiloženého magnetického doku nebo trasujte konektor Swytch stávajícím kabelovým kanálem. V obou případech zabrání robustní fixace kabelů jejich odpojení. Díky skryté kabeláži a praktickému magnetickému doku zachová Swytch každou místnost úhlednou a dobře uspořádanou, dokonce i tu bez vyhrazeného počítače. Připojením jediným kabelem a přímočaré uživatelské prostředí umožňuje prakticky každému snadno využít svůj osobní notebook pro týmovou kooperaci.


DALŠÍ FUNKCE

  1. NAPÁJENÍ - Již nikdy vám nedojde energie při hostování videokonference: Swytch poskytuje napájení 60 watty pro notebooky s nabíjením prostřednictvím USB-C.
  2. TECHNOLOGIE PLUG-AND-DISPLAY - Díky této technologii stačí jediné připojení na vše.
  3. ZCELA PLYNULÝ OBRAZ + ZVUK - Promítejte filmy z notebooku na displej v místnosti a do reproduktorů a sdílejte zcela plynulý obraz a zvuk při online konferencích.
  4. SPRÁVA NA DÁLKU - Monitorujte a spravujte Swytch, MeetUp, Rally a ostatní zařízení konferenční místnosti pomocí služby Logitech Sync.
  5. JEDNODUCHÁ IMPLEMENTACE - zjednodušená instalace a snadná implementacie zařízení Swytch pro koncové uživatele.


iMessage
WhatsApp
Chat