Škola končí! Připravte se na prázdniny a užijte si slevy na vybrané produkty jen do 30. 6. Vybírejte zde
Přihlásit se

Logitech bezdrátová myš MX Master 2s černá

Kód: 51861
P/N: 910-005139
Výrobce: LOGITECH
Distribuce: CZ
Myš Logitech MX Master 2S je určena především pro profesionály, kteří tráví dlouhou dobu u počítače. Nechybí ergonomický tvar, dlouhá výdrž baterie, senzor Darkfield pro pohyp přes veškeré povrchy, ale také podpora Logitech Flow a Logitech Easy-Switch softwarů pro ovládání více počítačů najednou.
Originální od výrobce zařízení:
Ne
Bezdrátová připojení:
Bluetooth
Drátová připojení:
microUSB
Rozměry (v x š x h):
126 mm, 86 mm, 48,4 mm
Hmotnost (g):
145 g
Barva:
Černá
Záruky a garance
Prodloužená doba výměny?

+90 Kč

+150 Kč

Kupujete zařízení pro sebe nebo pro své blízké? Nevíte si rady se značkou, modelem nebo barvou? S naší Zárukou prodloužené výměny zboží Vás to již trápit nemusí, ani když se rozhodnete zboží vyměnit po zákonné lhůtě na vrácení. Jednoduše si společně se zvoleným výrobkem objednejte i délku Záruky, která Vám vyhovuje. Vaše účtenka Vám bude zároveň sloužit jako záruční certifikát a v případě, že se výrobek nebude líbit, jednoduše jej odešlete společně s průvodním dopisem a účtenkou na náš centrální sklad nebo přinesete na naši prodejnu. V případě, že bude výrobek v bezvadném stavu, zašleme na Vámi zvolený email hodnotový kupón, který budete moci uplatnit na jakékoliv zboží nebo služby z naší aktuální nabídky.

Záruka prodloužené výměny zboží je určena jak pro fyzické osoby, fyzické osoby – podnikatele, tak i pro osoby právnické.

Sbalit záruky a garance

Skladem > 5 ks
Doprava od 39 Kč
Expedujeme Zítra

2 999 Kč
2 479 Kč bez DPH


Logitech bezdrátová myš MX Master 2s černá

Popis a parametry

Logitech bezdrátová myš MX Master 2s černá

Představujeme vám profesionální kancelářskou myš Logitech MX Master 2S, která vám nejen skvěle padne do ruky, ale také vám usnadní práci a snadno se přenáší. Je také nabitá moderními technologiemi, které ji umožňují nejen fungování prakticky na jakémkoliv povrch a také ovládání více zařízení najednou.

Chytrá řešení

Ovládněte s myší Logitech MX Master 2S více počítačů najednou. Tajemstvím je Logitech Flow. Software, který naistalujete do každého PC, jaký chcete ovládat, spárujete myš a poté už jen jednoduše přejíždíte myší z jedné obrazovky do druhé. U toho to ale nekončí. Můžete dokonce přesouvat soubory nebo vkládat a kopírovat texty. Vše, co potřebujete, je připojit počítače ke stejné Wi-Fi síti a nechat se vést jednotlivými kroky intuitivního instalačního prostředí.

Myš podporuje také Logitech Easy-Switch. Dovolí vám spárovat přes Bluetooth či USB dongle myš se 3 počítači a tlačítkem můžete přepínat mezi obrazovkami. Bezdrátové připojení je v každém případě díky Bluetooh low energy velmi úsporné, takže na vestavěnou baterii dokáže fungovat až 70 dní. Plně nabitá je opět po 3 hodinách nabíjení. K dispozici je vám také USB přijímač Logitech Unifying.

Na každém povrchu

Senzor Darkfield dosahuje citlivosti 4 000 dpi ,a navíc dokáže snímat pohyb téměř na jakémkoliv povrchu včetně průzračného skla. Adaptivní kolečko automaticky přizpůsobuje rychlost schrollování a přepíná mezi posuvem v krocích a extrémně rychlým posuvem. Byl také kladen důraz na příkladnou ergonomii při používání. Navádí vaši ruku a zápěstí do pohodlné a přirozené polohy, takže je minimalizováno riziko vzniku chronického onemocnění kloubů a šlach.

Vlastnosti:

 • Bluetooth low energy: Windows® 8 nebo novější Mac OS X 10.10 nebo novější
 • Přijímač Unifying: Windows 7 nebo novější, Mac OS X 10.10 nebo novější
 • Senzor Darkfield: typ. 1 000 dpi (200-4 000 dpi, nastavení po 50)
 • Výdrž baterie: 70 dní
 • Indikátory: 1x stav baterie, 3x Easy-Switch na spodu zařízení
 • 7 tlačítek včetně tlačítka pro gesta
 • Kolečko se dvěmi rychlostmi posuvu
 • Dosah: 10 m

Obsah balení:

 • Myš
 • Přijímač Unifying
 • Kabel micro-USB pro dobíjení
 • Uživatelská dokumentace


Objednací kód: 51861
Produktové číslo: 910-005139
EAN: 5099206073029
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 24

Připojení

Vzhled

Rozměry (v x š x h):
126 mm, 86 mm, 48,4 mm
Nahlásit chybu.
Hmotnost (g):
145 g
Nahlásit chybu.
Barva:
Černá
Nahlásit chybu.

Další informace

Originální od výrobce zařízení:
Ne
Nahlásit chybu.
Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad