Škola končí! Připravte se na prázdniny a užijte si slevy na vybrané produkty jen do 30. 6. Vybírejte zde
Přihlásit se

Logitech bezdrátová klávesnice Craft

Kód: 51844
P/N: 920-008503
Výrobce: LOGITECH
Distribuce: CZ
Špičková bezdrátová klávesnice Logitech Craft přidává revoluční aspekt ovládání vašeho počítače v podobě otočného kolečka. Mimo to nabídne tiché klávesy s přesným vymezením polohy, ovládací klávesy pro Mac, inteligentní podsvícení a v neposlední řadě také ohromující design.
Originální od výrobce zařízení:
Ne
Bezdrátová připojení:
Bluetooth
Drátová připojení:
USB C
Jazyk klávesnice:
mezinárodní angličtina
Rozměry (v x š x h):
126 mm, 86 mm, 48,4 mm
Hmotnost (g):
145 g
Záruky a garance
Prodloužená doba výměny?

+129 Kč

+215 Kč

Kupujete zařízení pro sebe nebo pro své blízké? Nevíte si rady se značkou, modelem nebo barvou? S naší Zárukou prodloužené výměny zboží Vás to již trápit nemusí, ani když se rozhodnete zboží vyměnit po zákonné lhůtě na vrácení. Jednoduše si společně se zvoleným výrobkem objednejte i délku Záruky, která Vám vyhovuje. Vaše účtenka Vám bude zároveň sloužit jako záruční certifikát a v případě, že se výrobek nebude líbit, jednoduše jej odešlete společně s průvodním dopisem a účtenkou na náš centrální sklad nebo přinesete na naši prodejnu. V případě, že bude výrobek v bezvadném stavu, zašleme na Vámi zvolený email hodnotový kupón, který budete moci uplatnit na jakékoliv zboží nebo služby z naší aktuální nabídky.

Záruka prodloužené výměny zboží je určena jak pro fyzické osoby, fyzické osoby – podnikatele, tak i pro osoby právnické.

Sbalit záruky a garance

Skladem > 5 ks
Doprava od 39 Kč
Expedujeme Zítra

Sleva 22 % z 5 490 Kč

4 290 Kč
3 545 Kč bez DPH


Logitech bezdrátová klávesnice Craft

Popis a parametry

Logitech bezdrátová klávesnice Craft

Logitech představuje propracovanou klávesnici Craft, jež nadchne každého uživatele počítače, kterému výrazně ulehčí páci intuitivním a zajímavým řešením ovládání nástrojů v celé paletě aplikací. Mimo to je velmi ergonomická, vhodná pro kreativce a nezklame ani hardware.

Revoluční kolečko

Logitech přichází s vychytávkou v podobě kolečka na klávesnici Craft, které pro mnohé od základu změní práci na počítači. Otočný ovladač v zásadě rozeznává dva typy signálu, a to otáčení a stisknutí, přičemž při zkombinování zmíněných lze získat další signál – otáčení při stisku kolečka. Pro přesné určení polohy máte na výběr z otáčení plynulého, případně také krokový režim.

Ihned potom, co se dotknete tlačítka, tak se vám na obrazovce objeví menu pro volbu relevantních nástrojů pro činnost, kterou zrovna provádíte ve vašich oblíbených aplikacích, ale i v samotném operačním systému. Vše je přizpůsobeno tak, aby byla vaše práce usnadněna, jak jen je to možné. V případě potřeby lze v aplikaci Logitech Options nastavení personalizovat.

Skvělá ergonomie

Logitech čerpá z letitých zkušeností z oblasti periferií pro počítače, což je předpoklad pro opravdu povedenou klávesnici. Očekávaní je naplněno. Jednotlivé klávesy jsou navrženy pro maximální přesnost, efektivitu a stabilitu při používání. Speciální konstrukce účinně eliminuje hluk způsobený stiskem kláves a jejich kulový profil bezpečně navádí prsty, což vám napomáhá psát po slepu bez chyb.

Při práci na více počítačích současně vás potěší také podpora prostředí Logitech FLow. Jedná se program, který po spárování dokáže řídit ovládání počítačů, které jsou připojeny do jedné Wi-Fi sítě. Pokud používáte i myš Logitech s podporou tohoto softwaru, tak bude klávesnice následovat myš do jiných počítačů. Vaše workFlow dosáhne nové úrovně.

Hardware na úrovni

Bezdrátová komunikace probíhá za pomoci USB dongelu, který jednoduše zapojíte do vašeho PC a ve vteřině můžete začít psát. Žádné složité párování. Vestavěná baterie dokáže fungovat typicky celý týden díky technologii Bluetooh Low Energy. Slabá baterie je signalizována LED indikátorem a v takovém případě je možné ji dobíjet pomocí USB-C rozhraní. Jednoduchý a minimalistický design navíc zdobí váš psací stůl nejlépe ve spojení s počítači iMac a MacBook.

Klávesnice disponuje UK rozložením kláves QWERTY

Vlastnosti:

 • Bluetooh low energy
 • Bezdrátová technologie Logitech Unifying 2,4 GHz
 • Podpora Logitech Options: Mac OS 10.11 a vyšším a Windows 7 a vyšším
 • Microsoft Word, Microsoft PowerPoint, Microsoft Excel 2010, 2013 a 2016 – pouze ve Windows
 • Adobe Photoshop CC, Adobe Photoshop Lightroom Classic CC, Adobe Illustrator CC, Adobe Premiere Pro CC 2017 a vyšších – ve Windows a Mac
 • Adobe Reader DC, VLC Media Player – Windows
 • Preview, Quicktime, Safari – Mac
 • Spotify – Windows a Mac
 • Dosah bezdrátového připojení 10 m
 • Vypínač zap/vyp
 • 3 indikátory připojení
 • Indikátor klávesy Caps lock
 • Indikátor stavu baterie
 • Nabíjení pomocí kabelu USB typu C
 • Kompatibilní s myšmi s funkcí Logitech Flow

Obsah balení:

 • Bezdrátová klávesnice
 • Přijímač Unifying
 • Nabíjecí kabel
 • Uživatelská dokumentace


Objednací kód: 51844
Produktové číslo: 920-008503
EAN: 5099206072879
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 24

Připojení

Multimedia

Jazyk klávesnice:
mezinárodní angličtina
Nahlásit chybu.

Vzhled

Rozměry (v x š x h):
126 mm, 86 mm, 48,4 mm
Nahlásit chybu.
Hmotnost (g):
145 g
Nahlásit chybu.
Barva:
Černá
Nahlásit chybu.

Další informace

Originální od výrobce zařízení:
Ne
Nahlásit chybu.
Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad