Doporuč nám svého zaměstnavatele a získej 10 000 Kč. Více zde
Přihlásit se

Logitech Crayon tužka šedá

Kód: 51568
P/N: 914-000034
Výrobce: LOGITECH
Distribuce: CZ
Tužka Logitech Crayon je speciálně navržená pro školáky. Při psaní vyvolává zcela přirozený dojem jako při psaní na papír, sdílí kompatibilitu výukových aplikací s Apple Pencil a její design je přizpůsoben dětem.
Koncovka:
Kulovitá, Hrot
Originální od výrobce zařízení:
Ne
Bezdrátové nabíjení Qi:
Ne
Typ stylusu:
Na míru
Hmotnost (g):
20 g
Měnitelná koncovka/hrot:
Ano
Záruky a garance
Prodloužená doba výměny?

+57 Kč

+95 Kč

Kupujete zařízení pro sebe nebo pro své blízké? Nevíte si rady se značkou, modelem nebo barvou? S naší Zárukou prodloužené výměny zboží Vás to již trápit nemusí, ani když se rozhodnete zboží vyměnit po zákonné lhůtě na vrácení. Jednoduše si společně se zvoleným výrobkem objednejte i délku Záruky, která Vám vyhovuje. Vaše účtenka Vám bude zároveň sloužit jako záruční certifikát a v případě, že se výrobek nebude líbit, jednoduše jej odešlete společně s průvodním dopisem a účtenkou na náš centrální sklad nebo přinesete na naši prodejnu. V případě, že bude výrobek v bezvadném stavu, zašleme na Vámi zvolený email hodnotový kupón, který budete moci uplatnit na jakékoliv zboží nebo služby z naší aktuální nabídky.

Záruka prodloužené výměny zboží je určena jak pro fyzické osoby, fyzické osoby – podnikatele, tak i pro osoby právnické.

Sbalit záruky a garance

Skladem > 5 ks
Doprava od 39 Kč
Expedujeme 27.5. (pondělí)

1 890 Kč
1 562 Kč bez DPH


Logitech Crayon tužka šedá

Popis a parametry

Logitech Crayon tužka šedá

S tužkou Logitech Crayon je kreslení na tabletu hračka. Zaručuje vysokou přesnost na jediný pixel Retina displeje iPadu 6. generace. Otevírá dveře do světa chytrého učení, které podporuje kreativitu dětí a nechá je se samostatně rozvíjet. Jediným limitem je žákova představivost. Crayon je zkrátka na kreslení jednička, její použití je hračka a oceníte i chytrý design.

Kompatiblita s tablety Apple iPad 2018, iPad Air 2019, iPad mini 2019

Špička na kreslení

Útlým hrotem tužky Logitech Crayon zanesete tenké linky nebo klidně tlusté čáry – vše závisí na naklonění. Apple iPad také dokáže zaznamenat, když uživatel používá Crayon a jeho ruka přitom spočívá na displeji. Tu poté cíleně ignoruje, aby nedocházelo k nechtěné aktivaci displeje.

Snadné použití

Protože je tužka cílena především na vzdělávání, a to i pro nejmenší, tak je tomu přizpůsobeno i ovládání. Stačí na jednu sekundu stisknout tlačítko a vše funguje. Žádné složité párování. Aby nenechavé ruce dětí nerozebrali tužku do součástky, tak je pro uvolnění hrotu zapotřebí speciálního nástroje. Víčko nabíjecího portu je navíc trvale přichyceno k tužce, tudíž jej nelze ztratit.

Navrženo chytře

Jednoduchý oválný design je nejen pohledný, ale také umožňuje snadný úchop tužky a navíc se vám nestane, že by se skutálela ze stolu dolů. Na jedno nabití dokáže fungovat až 7,5 hodiny, přičemž po pouhých 2 minutách nabíjení získáte 30 minut psaní. Objevte revoluci v kreslení na tabletu a jeho použití ve škole. Zápisky s Crayon půjdou jedna báseň.

Vlastnosti:

  • Kompatiblita: Apple iPad 2018, iPad Air 2019, iPad mini 2019
  • Výdrž: 7,5h
  • Výměnný hrot
  • Regulace tloušťky čáry naklopením
  • LED indikátor úrovně nabití
  • Nabíjení přes Lightning kabel
  • Materiály: Hliník, silikon, PC, ABS


Objednací kód: 51568
Produktové číslo: 914-000034
EAN: 5099206082076
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 24

Připojení

Vzhled

Hmotnost (g):
20 g
Nahlásit chybu.
Barva:
Šedá
Nahlásit chybu.

Konstrukce

Další informace

Originální od výrobce zařízení:
Ne
Nahlásit chybu.
Měnitelná koncovka/hrot:
Ano
Nahlásit chybu.
Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad