Počítačové skříně

Skříň neboli Case je úplný základ při sestavování vlastního PC. Alfou a omegou je v tomto případě její velikost, protože ta závisí na tom, zda do ní budeš schopen/schopna umístit všechny vybrané komponenty. Velikost hraje roli i v rámci ideální cirkulace vzduchu často nazývané jako airflow.

Více

Big Tower skříně

Jak už název napovídá, tyto skříně se hodí pro nejnáročnější uživatele. Disponují dostatečným prostorem pro největší základní desky eATX a ATX, i pro umístění několika větráků i pevných disků. Zároveň v nich zůstává dostatek místa pro budoucí rozšíření i přehledné vedení kabelů i cirkulaci vzduchu.

Midi Tower skříně

Jedná se o zlatou střední cestu, kompromis mezi velikostí a funkcionalitou. Tato skříň patří mezi nejrozšířenější, jelikož uspokojí většinu uživatelů. I přesto, že do ní v klidu zapojíš základní desky typu ATX, zbude ti dostatek prostoru pro ostatní komponenty i pro zachování dostatečné cirkulace vzduchu.

Mini Tower skříně

Toto jsou skříně pro nenáročné uživatele nebo pro ty, kdo preferují menší sestavy kvůli přenositelnosti nebo nedostatku prostoru. Skvěle se hodí pro kancelářské PC, připojíš do ní všechny potřebné komponenty, jako základní desky typu mATX či mITX. Je třeba myslet na to, že kvůli prostoru k základní desce nepřipojíš herní grafické karty nebo více pevných disků.

Herní stylové skříně

Pokud toužíš svou skříní zaujmout na první dobrou, v naší nabídce najdeš nespočet ultimátních skříní zrozených pro pravé gamery. Herní skříně jsou rozměrově větší, aby byly schopny pojmout ty nejvýkonnější komponenty na trhu a zároveň disponují vychytávkami, jako jsou průhledné bočnice, díky kterým se můžeš kochat tím, jak všechny komponenty dokonale plní své úkoly i v tom největším zápřahu.

Méně
 
1/3

Tipy pro konfigurátor

Zde nalezneš výběr všech komponent do tvé sestavy.

Vybrané komponenty 0/8