Přihlásit se

HR Team Leader

Olivova 2096/4, Praha 1

Tvá pracovní náplň:

  • Řízení lidských zdrojů ve skupině firem s plánovaným HC 500 v souladu s rozvojovou strategií společnosti
  • Vedení, motivace a rozvoj svého HR týmu (HC 6)
  • Nábor specializovaných a vyšších pozic na centrálu (v součinnosti s HR Generalistkou)
  • Podpora Team leaderů a managementu v oblasti HR
  • Příprava koncepce rozvoje a development řadových zaměstnanců, středního managementu, talentů vč. koordinace a realizace s externími partnery
  • Koncepce HR marketingu – interní i externí
  • Pracovněprávní agenda
  • Nastavování, zefektivňování a dohled nad HR procesy (recruitment, onboarding, adaptace zaměstnanců, vzdělávání, benefity, employer branding)
  • Základní reporting

Co od Tebe ideálně očekáváme:

  • Zkušenosti z obdobné pozice v interním HR alespoň 3 roky, prokázanou zkušenost s vedením menšího týmu podmínkou
  • Vysokou míru spolehlivosti, odpovědnosti a proaktivnosti
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Přiměřenou znalost pracovněprávní legislativy
  • V neposlední řadě selský rozum, smysl pro humor a zájem o práci s lidmi

Nabízíme Ti:

  • Náročnou, ale rozhodně zajímavou práci s velkým prostorem pro realizaci Tvých nápadů
  • Dynamicky (někdy tedy až moc :)) rostoucí společnost
  • Otevřenou firemní kulturu plnou skvělých lidí
  • Velkou míru svobody, samostatnosti a důvěry
  • Zajímavé ohodnocení a benefity odpovídající důležitosti pozice
  • Nástup možný ihned či dohodou později

A balíček skvělých benefitů jako třeba:

  • K práci využíváme mj. zařízení Apple, ale výběr je na Tobě
  • Zaměstnanecká sleva na všechny prodávané produkty
  • Zvýhodněné kurzy angličtiny
  • Možnost využití Multisport karty
  • Zažiješ s námi různé teambuildingové akce, které již pomůžeš připravovat
  • A další :)

Dočteno až sem? Chceš vědět ještě více?

Pošli nám své CV a krátký motivační dopis, co máš za sebou, co Tě charakterizuje, prostě vše, co uznáš za vhodné, že bychom měli o Tobě před případným osobním setkáním vědět, a my Tě rádi pozveme na kávu či čaj k nám.

Informace o pozici

Požadované vzdělání: SŠ s maturitou

Benefity:

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky, Vzdělávací kurzy, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce

Typ pracovního poměru: HPP

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Kontaktuj nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.