Tohle léto vám proplácíme nákupy! Nakup. Vyfoť. Vyhraj. Více zde
Přihlásit se

Jollylook Mini instantní fotoaparát

Exkluzivně
Doprava zdarma
Kód: 53680
P/N: 860039001207
Výrobce: JollyLook
Distribuce: CZ
Jollylook Mini je stylový instantní fotoaparát používající film Fujifilm Instax mini, je vyroben z recyklovaných materiálů, nabízí možnost úpravy clony i času a v záběrech si poradí s portréty i s krajinami.
Rozměry (v x š x h):
127 mm, 85 mm, 48,0 mm
Barva:
Černá
Stav zboží:
Nový
Dárky v hodnotě 548 Kč

v hodnotě 299 Kč

ZDARMA Smarty sluneční brýle černé v hodnotě 299 Kč

v hodnotě 249 Kč

ZDARMA Smarty batoh fialový v hodnotě 249 Kč

Záruky a garance
Prodloužená doba výměny?

+60 Kč

+100 Kč

Kupujete zařízení pro sebe nebo pro své blízké? Nevíte si rady se značkou, modelem nebo barvou? S naší Zárukou prodloužené výměny zboží Vás to již trápit nemusí, ani když se rozhodnete zboží vyměnit po zákonné lhůtě na vrácení. Jednoduše si společně se zvoleným výrobkem objednejte i délku Záruky, která Vám vyhovuje. Vaše účtenka Vám bude zároveň sloužit jako záruční certifikát a v případě, že se výrobek nebude líbit, jednoduše jej odešlete společně s průvodním dopisem a účtenkou na náš centrální sklad nebo přinesete na naši prodejnu. V případě, že bude výrobek v bezvadném stavu, zašleme na Vámi zvolený email hodnotový kupón, který budete moci uplatnit na jakékoliv zboží nebo služby z naší aktuální nabídky.

Záruka prodloužené výměny zboží je určena jak pro fyzické osoby, fyzické osoby – podnikatele, tak i pro osoby právnické.

Sbalit záruky a garance

Skladem > 5 ks
Doprava ZDARMA
Expedujeme Dnes

1 990 Kč
1 645 Kč bez DPH


Jollylook Mini instantní fotoaparát

Exkluzivně
Doprava zdarma
ZDARMA dárky v hodnotě 548 Kč
Popis a parametry

Jollylook Mini instantní fotoaparát

Přeneste se do dob legendárních fotografů jako Josef Sudek. Na první pohled vypadá Jollylook mini instant jako klasický analogový sklopný fotoaparát, ovšem v reálu funguje na stejném principu jako například světoznámé Polaroidy, takže se ihned dočkáte svého snímku. Focení se stane opravdovou lahůdkou. Navíc se jedná skvěle stylový kousek, který je vyroben z recyklovatelných materiálů.

Mechanika a optika = pravý analog

Jollylook mini je analog skrz naskrz. Nenajdete na něm jedinou digitální součástku a od spuštění závěrky až k zhotovení fotografie máte vše ve svých rukách. A to doslova. Fotoaparát staví na těch nejpůvodnějších principech, díky nimž se jedná velmi jednoduchý a soběstačný systém.

Jak to celé funguje?

Podobně jako oblíbené okamžité fotoaparáty (např. Polaroid) i zde se dočkáte během několika desítek vteřin hotové fotografie. Pro snímání se používá Fujifilm Instax mini, který se vloží do těla fotoaparátu. Po vysunutí závěrky můžete ovlivnit čas ze dvou automatických variant – 1/250 a 1/160 (ovlivňuje se vytažení závaží), nebo můžete zvolit manuální režim, kde si čas osvícení řídíte sami. U výběru clony je na výběr ze sedmi hodnot světelnosti ( f/8, f/11, f/16, f/22, f/32, f/45, f/64) a potěší i možnost využít fotoaparát jako Cameru obscuru (pinhole).Samotná 110milimetrová čočka a šířka záběru ovlivňuje celkovou kompozici snímku. Na jednoduché kolejnici si stačí zvolit správnou vzdálenost od portrétu až k panoramě a už jen stačí spustit závěrku. Po zvěčnění vašeho oblíbeného místa si stačí zatočit kličkou a z vrchní strany vám vyjede výsledný portrét. Geniálně jednoduché řešení, které udělá z focení návykový rituál.

Cyklicky foťte, nakonec recyklujte

Co posouvá Jolylook Mini instant dopředu, je její výroba mimořádně šetrná k přírodnímu prostředí. Celý fotoaparát je totiž vyroben z recyklovaných materiálů, drtivou většinu tvoří pevný karton s laminátovou úpravou a papír a plast. I tak vám ovšem foťák při skladování v suchu vydrží pohodlně sloužit několik let. Případnou opravu navíc zvládnete sami s trochou lepidla nebo lepící páskou.

  • Fotky z filmu Instax mini vypadají mimořádně stylově a svými záběry zaujmete nejedno zvědavé oko.

Proč si koupit kartonový fotoaparát?

Nejen, že šetříte životní prostředí, ale také jde o velmi stylový kousek s nádechem lehkého steampunku, který se bude vyjímat na každé poličce. Jedná se navíc o unikátní konstrukci kombinující „polaroidový“ mechanismus se sklopným principem, díky němuž sbalíte foťák do batohu nebo tašky. Stejně tak se z něho může stát edukativní hračka, která díky své rozložitelnosti dokáže dětem názorně vysvětlit princip optiky a celého fungování analogových fotoaparátů.


Objednací kód: 53680
Produktové číslo: 860039001207
EAN: 860039001207
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 24

Vzhled

Rozměry (v x š x h):
127 mm, 85 mm, 48,0 mm
Nahlásit chybu.
Barva:
Černá
Nahlásit chybu.

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Zdarma
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad