Užij si exkluzivní slevy 50 % v rámci našich Smarty days!

Jak vybrat tablet s iOS

Apple vyvíjí svůj operační systém ruku v ruce s vývojem hardwaru. Díky tomu je iOS skvěle optimalizovaný pro každé zařízení. Jsou také zaručeny plošné aktualizace pro novější modely a nestane se vám tak, že by váš operační systém rychle zastaral. Jsou také zaručeny plošné aktualizace pro novější modely a nestane se vám tak, že by váš operační systém rychle zastaral. Co se týče aplikací a her, je jich nepřeberné množství v obchodě zvaném App Store.

Výhody a nevýhody

Kvalitní konstrukce

Symbióza hardwaru a softwaru

Neztrácí hodnotu

Vyšší pořizovací náklady

Omezená konektivita s přístroji jiných výrobců

Nejčastější otázky při výběru tabletu s iOS

Pro koho je tablet určen?

Tablety s iOS tedy iPady nesou vyšší pořizovací náklady. Na druhou stranu vydrží déle. Jsou skvělé jako doplňkový pracovní nástroj pro manažery či obchodní zástupce. Ti jistě rádi sáhnou po verzích Cellular s možností připojení k mobilnímu internetu. Samozřejmě uspokojí i konzumenty obsahu, především videí. Jejich displej Retina je vyhlášený svojí kvalitou.

Kolik za iPad zaplatím?

Pořizovací náklady bývají jedním z důvodů, proč mnoho zákazníků sáhne po levnějších tabletech s Androidem. Nejlevnější iPady totiž zpravidla začínají s cenou nad 10 000 Kč. Není výjimkou, že se tablety od Applu vyšplhají přes cenu 20 000 korun. Nejdražší pak startují na cenách přes 30 000 korun. Za tuto cenu ale dostanete opravdu špičkový iPad.

Proč neztrácí hodnotu?

Vzhledem k opravdu kvalitní konstrukci a pravidelným aktualizacím softwaru váš tablet přežije opravdu dlouho ve velmi dobré kondici. Pokud ho navíc ochráníte obalem, můžete ho za několik let prodat za velmi pěkné peníze. S koupí není třeba spekulovat, protože se cena mění pouze jednou za rok.

Technologická špička

iPady se skvělou výbavou a kvalitní konstrukcí.

Kvalitní konstrukce

Skvělá optimalizace

Velmi pomalá ztráta hodnoty

Přejít do nabídky
Zpět na přehled