Aktuální rychlost doručení
objednávek u zboží skladem
Prodejny Smarty.cz a výdejní
místa po ČR: 0-2 dny
Express Praha
Do 24 hodin
Doručení domů
2-3 dny
Produkty označené stromečkem
vám doručíme do Vánoc.

Jak vybrat tablet s Wi-Fi

Tablety s označením Wi-Fi je možné připojit pouze, pokud je v dosahu tato síť. Chcete-li tedy toto zařízení používat pouze doma nebo v práci, naprosto vám bude dostačovat. Velkou výhodou je, že na rozdíl od mobilního připojení za připojení svého přístroje k internetu prostřednictvím Wi-Fi neplatíte za přenesená data.

Výhody a nevýhody

Neplatíte za přenesená data

Připojíte v dosahu Wi-Fi

Bez internetu mimo Wi-Fi

Nejčastější otázky při výběru tabletu s Wi-Fi

Co je Wi-Fi?

Wi-Fi je pro naprosto stěžejní technologií. Umožňuje připojení k internetu především v domácnosti nebo v práci. Díky Wi-Fi tedy můžete prohlížet webové stránky, přehrávat videa a stahovat soubory dle libosti. Její rychlost se odvíjí jak od standartu, který podporuje váš tablet, tak od rychlosti připojení, která je dána poskytovatelem. Velkou výhodou je, že na rozdíl od mobilního připojení za připojení svého přístroje k internetu prostřednictvím Wi-Fi neplatíte za přenesená data v mobilu.

Pro koho je tablet určen?

Jste spíš uživatel, který tráví s tabletem většinu času doma nebo po kavárnách? Pak je pro vás mobilní připojení poměrně zbytečné. Radši zapřemýšlejte o investici do výkonu než do možnosti mobilního připojení.

Wi-Fi tablety

K internetu z pohodlí domova nebo z kavárny.

Připojíte v dosahu Wi-Fi

Neplatíte za přenesená data

Přejít do nabídky
Zpět na přehled