Užij si exkluzivní slevy 50 % v rámci našich Smarty days!

Jak vybrat tablet s Androidem

U tabletů s Androidem je to velmi podobné jako u telefonů s tímto operačním systémem. Je tedy možné koupit základní tablet nebo prémiový kousek se špičkovým displejem a velkým výkonem.

Výhody a nevýhody

Široký výběr

Velké množství aplikací

Možnost individualizace prostředí

Ne vždy dobrá optimalizace

Nezaručuje aktualizace na novou verzi systému

Nejčastější otázky při výběru tabletu s Andoridem

Pro koho je tablet určen?

Tablety s Androidem nabídnou velmi široké možnosti výběru. Proto je možné říct, že jsou vhodné téměř pro kohokoliv. Uživatelé přístrojů s mobilním operačním systémem od Googlu nejčastěji oceňují jeho širokou rozšířenost a možnost výrazného přizpůsobení.

Kolik za tablet zaplatím?

Tablety s Androidem začínají od takzvaných „low-endů“ (nejméně vybavených přístrojů). Modelová řada pak jde přes střední třídu až po úplnou špičku prémiových výrobců. Na trhu se tedy setkáme s rozpětím od 1 500 až 36 000 korun.

Podle čeho vybrat tablet s Androidem?

Při výběru tabletu s Androidem záleží především na vašich preferencích. Tedy čím nižší cena, tím více kompromisů. Při výběru je důležité se zaměřit na parametry jako je paměť RAM, interní úložiště a samozřejmě procesor. Je důležité si uvědomit, že Android používá celá řada výrobců a jeho optimalizace se může lišit podle výkonu tabletu a dle verze Androidu. Android nabídne velké množství aplikací a her ve svém obchodu Google Play Store z nichž si každý vybere opravdu každý.

Android tablety

Pro milovníky personalizace a široké nabídky aplikací či her jsou zde tablety s Androidem.

Hodně aplikací a her

Velké možnosti výběru

Velká možnost přizpůsobení

Přejít do nabídky
Zpět na přehled