Užij si exkluzivní slevy 50 % v rámci našich Smarty days!

Jak vybrat iPhone

Mobilní telefony s iOS, tedy iPhony, jsou kategorií sami pro sebe. Mají velmi silnou základnu uživatelů, kteří většinou když jednou okusí iOS, už u něj zůstanou. Je pravdou, že iPhony nesou vyšší pořizovací náklady. Na druhé straně nabídnou dokonalou symbiózu hardwaru a softwaru, což oceňuje většina zákazníků.

Výhody a nevýhody

Kvalitní konstrukce

Symbióza hardwaru a softwaru

Neztrácí hodnotu

Vyšší pořizovací náklady

Omezená konektivita s přístroji jiných výrobců

Nejčastější otázky při výběru iPhonu

Pro koho je telefon určen?

iPhony jsou určeny především pro uživatele, kteří nejsou spokojeni s Androidem. Všichni, kdo si potrpí na pocit prémiovosti, jistě rádi sáhnou právě po iPhonu. Nabídne totiž velmi kvalitní konstrukci, výkonný hardware vlastní výroby a samozřejmě originální software.

Kolik za iPhone zaplatím?

Pořizovací náklady bývají jedním z důvodů, proč mnoho zákazníků sáhne po levnějších mobilních telefonech s Androidem. Nejlevnější iPhony totiž zpravidla začínají s cenou nad 10 000 Kč. Není výjimkou, že se dražší mobilní telefony od Applu vyšplhají přes cenu 20 000 korun. Nejdražší pak startují na cenách přes 30 000 korun. Za tuto cenu ale dostanete opravdu špičkový mobilní telefon.

Proč neztrácí hodnotu?

Vzhledem k opravdu kvalitní konstrukci a pravidelným aktualizacím softwaru váš mobilní telefon přežije opravdu dlouho ve velmi dobré kondici. Pokud ho navíc ochráníte obalem a ochranným sklem, můžete ho za několik let prodat za velmi pěkné peníze. S koupí není třeba spekulovat, protože se cena mění pouze jednou za rok.

Jakou nabídnou konstrukci?

Všechny iPhony jsou vyrobeny z kvalitních materiálů jako je hliník a sklo. Apple si s jejich výrobou dává opravdu záležet, tato skutečnost přispívá dlouhověkosti iPhonů.

Technologická špička

Pokud hledáte prémiový telefon s kvalitní konstrukcí, výkonným hardwarem a originálním softwarem víte, po jakém zařízení sáhnout.

Kvalitní konstrukce

Skvělá optimalizace

Velmi pomalá ztráta hodnoty

Přejít do nabídky
Zpět na přehled