Užij si exkluzivní slevy 50 % v rámci našich Smarty days!

Jak vybrat prémiový telefon

Patříte mezi ty, kteří se spokojí jen s tím nejlepším? Pak jste na správném místě. Pokud je mobilní telefon jedním z vašich neodmyslitelných pomocníků na práci, jistě při jeho výběru nechcete dělat kompromisy.

Výhody a nevýhody

Nejvyšší výkon

Skvělý fotoaparát

Kvalitní konstrukce

Vyšší pořizovací náklady

Nejčastější otázky při výběru prémiového telefonu

Pro koho je telefon určen?

Prémiové mobilní telefony jsou určeny pro ty, kteří jsou na mobilním telefonu profesně závislí. Pokud jste stále na cestě, ale zároveň potřebujete neustálé spojení se světem sáhněte po výkonném smartphonu. Zajistí, že vás nic při jeho používání nebude brzdit. Prémiové mobilní telefony vás navíc budou skvěle reprezentovat.

Kolik za telefon zaplatím?

Prémiové telefony startují na ceně okolo 13 000 Kč. Pokud ale sháníte opravdu technologickou, designovou a konstrukční špičku, za nový telefon zaplatíte i více než 20 000 Kč. Mobilní telefony, které svou cenou překonají třicetitisícovou hranici nejsou výjimkou.

Jaký mají displej?

Displej je jedním z nejdůležitějších parametrů při výběru nového mobilního telefonu. Samozřejmě záleží, jakou úhlopříčku preferujete. Co se týče rozlišení, standardem v této kategorii je Full HD rozlišení. Setkáme se ale samozřejmě i s přístroji disponujícími 2K rozlišením.

Jaký nabídnou výkon?

Co se výkonu týče, pohybujeme se v extratřídě mezi smartphony. Tyto přístroje totiž nabídnou to nejlepší možné na trhu. Nemusíte se tedy obávat jakéhokoliv sekání nebo nepředvídaných pádů aplikací. Vše poběží jako na drátkách.

Jakou mají konstrukci?

U prémiových mobilních telefonů je kladen důraz na prémiové materiály. U takových přístrojů se setkáme především s kovem a sklem. Některé smartphony mají záda z tvrzeného skla. Jsou tak skvělými přístroji, které vás dokážou reprezentovat na každé obchodní schůzce nebo firemním večírku.

Jaký nabídnou fotoaparát?

Pokud rádi fotíte, vězte, že prémiové mobily vám udělají službu jako leckterá digitální zrcadlovka. Nezáleží na tom, zda chcete vyšperkovat svůj Instagramový profil, nebo jen pořizovat krásné fotky z dovolené, obě činnosti váš telefon dokáže více než dobře.

Nejvyšší možná kvalita

Prvotřídní design a maximální výkon. To jsou chytré telefony prémiové třídy.

Vysoký výkon

Prémiové materiály

Skvělý fotoaparát

Přejít do nabídky
Zpět na přehled