Macy, iPady a vybrané produkty nakoupíte na splátky s 0% navýšením od Cofidis.
Přihlásit se

Huawei Watch GT Active tmavě zelené

Hlavní parametry

Velikost displeje:
1,39"
Velikost úložiště (GB):
0 GB
Barva:
Tmavě zelená
Základní barva:
Zelená
Kapacita baterie:
420 mAh

Huawei Watch GT Active tmavě zelené

Chytré sportovní hodinky v elegantním provedení Huawei Watch GT nabídnou 1,39“ AMOLED displej, GPS, GLONASS, Beidou, senzor měření tepu a sportovních aktivit, přesné informace o výšce, tlaku vzduchu, poloze nebo kvalitě spánku, voděodolnost 5 ATM (50 metrů) a výdrž baterie až na 14 dní. Ideální při jakékoliv aktivitě.
Prodej zahájen: duben 2019
Prodej ukončen: květen 2021

3 590 Kč
2 967 Kč bez DPH

Kód: 51807
P/N: Fortuna-B19I
Výrobce: Huawei
Distribuce: CZ
Typ produktu: Chytré hodinky
Záruka: 24 měsíců (IČ 24)

Hlavní parametry

Velikost displeje:
1,39"
Velikost úložiště (GB):
0 GB
Barva:
Tmavě zelená
Základní barva:
Zelená
Kapacita baterie:
420 mAh
Chytré sportovní hodinky v elegantním provedení Huawei Watch GT nabídnou 1,39“ AMOLED displej, GPS, GLONASS, Beidou, senzor měření tepu a sportovních aktivit, přesné informace o výšce, tlaku vzduchu, poloze nebo kvalitě spánku, voděodolnost 5 ATM (50 metrů) a výdrž baterie až na 14 dní. Ideální při jakékoliv aktivitě.
Popis a parametry

Huawei Watch GT Active tmavě zelené

Špičkové funkce v luxusním balení

Společnost Huawei představuje chytré sportovní hodinky v elegantním a především odolném provedení. Díky konstrukci z keramického rámu, pláště z nerezové oceli a speciálního povlaku DLC (diamond like carbon) vyznačující se vysokou tvrdostí jsou tyto hodinky připravené na jakákoliv dobrodružství i běžné chvíle každodenního života. Skvělé pozorovací vlastnosti zaručuje ciferník s 1,39“ AMOLED displejem, na jehož ploše můžete pozorovat krom času i další důležité údaje, včetně své aktuální polohy a naměřených hodnot.

Neuvěřitelná výdrž

Nemáte přístup k elektrické energii? Žádný problém. Huawei Watch GT jsou jako první chytré hodinky vybaveny architekturou s dvojitými čipy, zajišťující až dvoutýdenní výdrž baterie na jediné nabití. Životnost baterie se samozřejmě může lišit v závislosti na míře použití. Výrobce však zaručuje dlouhou výdrž například při následujícím využití:

 • 2týdenní výdrž – zapnuté monitorování srdečního tepu + režim cvičení po dobu 90 minut týdně
 • 30denní výdrž – příjem zpráv a hovorů. Monitorování srdečního tepu vypnuté.
 • 22hodinová výdrž – průběžné sledování pohybu + zapnuté funkce monitorování srdečního tepu a GPS

Přehledný monitor srdečního rytmu

Díky technologii Huawei TruSeen 3.0 poskytující efektivnější a přesnější monitorování srdečního tepu získáte naprosto přesné údaje o měření v reálném čase. Inovativní senzory jsou umístěny na spodní straně hodinek a při jejich nasazení na zápěstí snímají rytmus vašeho srdce s vysokou přesností.

Huawei Watch GT jsou mimo jiné vybaveny i třemi systémy (GPS, Glonass, Galieo) pro sledování vaší aktuální polohy. Ať už se nacházíte kdekoliv na světě, vždy si můžete být jistí, že naleznete cestu.

Profesionální trenér

Zůstaňte fit a udržujte si perfektní kondici s Huawei Watch GT, poskytující koučování v úvodních až pokročilých běžeckých kurzech. V reálném čase dostanete podrobná instruktážní školení i zpětnou vazbu pro dosažení maximálních výsledků. Na výběr však máte i z několika dalších outdoorových a indoorových režimů:

 • Plavecký režim – s odolností proti vodě až do hloubky 50 metrů dokážou hodinky rozpoznat váš styl a poskytnou přesné výsledky (kožený pásek není vhodný k plavání)
 • Pěší turistika – prostřednictvím barometru, kompasu a výškoměru jsou hodinky perfektní i pro vysokohorskou turistiku. K tomu 3D zobrazení trasy k vašim oblíbeným či dosud neobjeveným památkám
 • Profesionální cyklistika – poskytuje přesné měření spálených kalorií, srdeční frekvence, ujeté vzdálenosti, rychlosti, akumulačního lezení i pádu pro všechny cyklistické nadšence

Ideální spánek

Huawei ve spolupráci s centrem Harvard Medical School CDB Center vytvořili na základě společné studie skvělý program pro sledování kvality spánku. HUAWEI TruSleep 2.0 identifikuje běžné problémy spojené se spánkem a poskytuje více než 200 potenciálních návrhů, které vám pomohou lépe spát.

Přehledná upozornění

Přímo na vašem zápěstí můžete pohodlně sledovat naměřené hodnoty, nachozené kroky, spálené kalorie, aktuální notifikace, příchozí zprávy, zmeškané hovory atd. Vše potřebné je uspořádáno a zabaleno do elegantního designu hodinek Huawei Watch GT, které s vámi budou společně na jakémkoliv místě na Zemi.

Pro plný komfort a pro vždy dostupné aktualizace v mobilní aplikaci HUAWEI Zdraví na všech mobilních zařízeních si stáhněte nejprve mobilní aplikaci HUAWEI App Gallery na následujícím odkazu: Klikněte zde a poté HUAWEI Mobile Services a HUAWEI Zdraví. Pak jsou v aplikaci Huawei Zdraví zobrazena všechna data pro váš pohodlný monitorning jednotlivých aktivit.

Zařízení pochází z oficiální české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky. Menu v českém jazyce.

Další informace

 • Objednací kód: 51807
 • Produktové číslo: Fortuna-B19I
 • EAN: 6901443285273
 • Lokalizace: ČR
 • Distribuce: CZ
 • Záruka v měsících: 24
 • Záruka v měsících pro firmy: 24
 • Stránky výrobce: consumer.huawei.com/cz/
 • Zahájení prodeje: 01.04.2019
 • Ukončení prodeje: 14.05.2021
 • Typ produktu: Chytré hodinky

Autorizované servisy

Zboží v kategoriích

Displej

Dotykový displej:
Ano

Výkon

G-senzor, Senzor okolního světla, Gyroskopický senzor, Kontinuální měření tepu, Barometr

Úložiště

Napájení

Připojení

Vzhled

Barva:
Tmavě zelená
Základní barva:
Zelená

Konstrukce

Voděodolnost, IP68
Nerezová ocel
Materiál řemínku:
Silikon
Rozměry (V x Š x H):
47 mm (V), 47 mm (Š), 10,6 mm (H)
Hmotnost (g):
46 g

Další informace

Android, iOS
Běžná výdrž (dnů):
14 dnů
Fitness, Notifikace, Budík, Měření spánku
Dlouhodobé statistiky, Automatická synchronizace
Stav zboží:
Nový

Kategorie produktu

Modelová řada:
Huawei Watch GT
Příslušenství

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad