Garmin vivoactive4 šedé/černý řemínek

Hlavní parametry
Velikost displeje:
1,3"
Barva:
Šedá
Barva řemínku:
Černá
Typ displeje:
TFT
Typ skla displeje:
Corning Gorilla Glass

Garmin vivoactive4 šedé/černý řemínek

Elegantní sportovní hodinky Garmin Vivoactive 4 s GPS, WiFi, odolností do 5ATM, ANT+, výdrží až 8 dní ve smart režimu, fitness funkcemi, měřením srdečního tepu, notifikacemi, paměťí až na 500 skladeb, Garmin Pay, nízkou hmotností a barevným 1,3" dotykovým displejem.

5 390 Kč
4 455 Kč bez DPH

Prodej zahájen: leden 2021
Prodej ukončen: květen 2023
Kód: 79339
P/N: 010-02174-13
Výrobce: Garmin
Typ produktu: Chytré hodinky
Odpovědnost za vady: 24 měsíců (IČ 12)
Hlavní parametry
Velikost displeje:
1,3"
Barva:
Šedá
Barva řemínku:
Černá
Typ displeje:
TFT
Typ skla displeje:
Corning Gorilla Glass
Elegantní sportovní hodinky Garmin Vivoactive 4 s GPS, WiFi, odolností do 5ATM, ANT+, výdrží až 8 dní ve smart režimu, fitness funkcemi, měřením srdečního tepu, notifikacemi, paměťí až na 500 skladeb, Garmin Pay, nízkou hmotností a barevným 1,3" dotykovým displejem.
Popis a parametry
Garmin vivoactive4 šedé/černý řemínek

Čtvrtá generace chytrých hodinek Garmin vivoactive, stejně jako předchozí, vyniká skvělým poměrem cena/výkon. Jsou vhodné jak pro ženy, tak muže a řadí se mezi nejprodávanější hodinky na trhu.


Klíčové vlastnosti:

 • barevný 1,3“ dotykový displej
 • všestranné využití
 • elegantní vzhled
 • měření fitness veličin
 • výdrž až 18 hodin s GPS, 6 hodin s GPS + hudba
 • výdrž až 8 dnů ve smart režimu
 • nízká hmotnost
 • voděodolnost do 5 ATM

Aplikace pro sport

Garmin vivoactive 4 jsou víceúčelové chytré hodinky. Umožňují měření aktivit jako běh, krytá dráha, běžecký pás, kolo, kolo uvnitř, chůze, chůze uvnitř, lyže, snowbord, běžky, plavání v bazénu, SUP (Stand Up Paddle Board), veslování, veslování uvnitř, pilates, jóga, stepper, vystoupaná patra, eliptický trenažér, kardio, síla, golf, navigace, dýchání a jiné, které umožňuje vytvoření vlastní uživatelské aktivity. Do hodinek je možné instalovat aplikace třetích stran, jako je například inline bruslení, jezdectví apod.

Měření tepu

Standardem se stává funkce měření srdečního tepu. Hodinky měří tep po celý den a výsledky si ukládají do své paměti. Díky těmto datům získáte průměrný tep srdce a ten může poukázat na hromadící se únavu a přetrénování. Hodnota Stress score zjistí na základě proměnného srdečního tepu zatížení organismu a vyhodnocením těchto dat získáte ukazatel BODY BATTERY, který zobrazuje míru únavy v podobě číselné hodnoty.

Denní aktivita, animovaná cvičení

Garmin vivoactive 4 měří nepřetržitě počet ušlých kroků, vzdálenost, vystoupaná patra, spálené kalorie a kvalitu spánku. Základní údaje máte k dispozici ihned na barevném displeji. Pro lepší přehled je vhodnější aplikace Garmin Connect pro iOS i Android. Potěší také animovaná cvičení u předinstalovaných režimů. Na praktické animované ukázce vidíte, jak cvik provádět.

Oblíbené skladby v hodinkách

Vadí vám běhat s mobilním telefonem, jenže si neumíte představit běhat bez hudby? Garmin vivoactive 4 mají vlastní paměť, do které se vejde až 500 skladem. Pokud budete mít hodinky v dosahu mobilního telefonu, lze využít propojení i se službami Spotify, Deezer, Amazon Music.

Mobil nechte v kapse

Pro rychlé nahlédnutí na notifikace, které máte na telefonu, se stačí podívat na hodinky. Takže i při cvičení máte přehled o všem, co se děje na sociálních sítích atp. Vivoactive 4 také poslouží k zobrazení aktuální předpovědi počasí. Velmi užitečná funkce je detekce nehod. Automaticky detekuje například pád a dá vám možnost si zavolat pomoc ručně či automaticky na předem určené kontakty. Hodinky k tomuto využívají telefon, přes který pošlou žádost o pomoc s aktuální polohou.

Obsah balení:

 • Hodinky vivoactive 4
 • Nabíjecí a datový kabel
 • Návod k obsluze

Návod ke stažení zde. Toto zařízení podléhá aktualizacím operačních systému, digitálního obsahu, aplikací nebo software. Doporučujeme aktualizovat pravidelně a již při první výzvě či zpřístupnění, aby zařízení mohlo být plně funkční. Nebude-li systém aktuální, může dojít k softwarovým chybám, za které prodávající ani výrobce nenesou zodpovědnost. Při předání zařízení do reklamace nebo servisu může být vždy aktualizováno na nejnovější dostupnou verzi systému.

Další informace
 • Objednací kód: 79339
 • Produktové číslo: 010-02174-13
 • EAN: 753759228026
 • Lokalizace: ČR
 • Distribuce: CZ
 • Odpovědnost za vady v měsících: 24
 • Odpovědnost za vady pro firmy: 12
 • Stránky výrobce: www.garmin.cz
 • Zahájení prodeje: 28.01.2021
 • Ukončení prodeje: 14.05.2023
 • Typ produktu: Chytré hodinky
Zboží v kategoriích
Displej
Dotykový displej:
Ano
Typ skla displeje:
Corning Gorilla Glass
Výkon
G-senzor, ANT+, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Kontinuální měření tepu, Měření tepu, Krokoměr, Měření VO2 max, Barometr
Napájení
Doba nabíjení (h):
2 h
Připojení
Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, Glonass, Galileo
Vzhled
Základní barva:
Šedá
Barva řemínku:
Černá
Barva:
Šedá
Konstrukce
Hmotnost (g):
50,5 g
Rozměry (V x Š x H):
45 mm (V), 45 mm (Š), 13 mm (H)
Materiál řemínku:
Silikon
ocel / plast
Voděodolnost, Prachotěsnost, 5ATM
Další informace
Stav zboží:
Nový
Dlouhodobé statistiky, Automatická synchronizace
Fitness, Notifikace, Ovládání hudby, Budík, Měření spánku
Běžná výdrž (dnů):
8 dnů
Android, iOS
Sportovní:
Ano
Kategorie produktu
Odolné
Příslušenství
Našli jste v popisu produktu chybu?

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad
iMessage
WhatsApp
Chat