Přihlásit se

Garmin Forerunner 35 Optic fitness GPS hodinky černé

(1)
Kód: 29738
P/N: NANSGAF351050
Výrobce: Garmin
Distribuce: CZ
Sportovní GPS hodinky Garmin Forerunner 35 nabízí ohromné množství funkcí pro všechny možné aktivity, Bluetooth propojení s mobilním telefonem, notifikace, ovládání hudby, LiveTracking, celodenní záznam aktivity, monitor srdečního tepu a spánku, krokoměr, vibrační alarmy, samostatné profily, voděodolné provedení a dlouhou výdrž baterie.
Velikost displeje:
0,93"
Rozlišení displeje:
128 x 128 px
Dotykový displej:
Ano
Operační systém:
Ostatní
Dle užití:
Odolné
Materiál:
Silikon
Barva (2)
Všechny varianty (2)
Prodej ukončen

Sleva 41 % z 5 499 Kč

3 290 Kč
2 719 Kč bez DPH

sleva10%

Garmin Forerunner 35 Optic fitness GPS hodinky černé

(1)
SLEVA 10 % na příslušenství
?
Popis a parametry

Garmin Forerunner 35 Optic fitness GPS hodinky černé

Velké množství funkcí

Sportovní GPS hodinky Garmin Forerunner 35 nabízí ohromné množství funkcí, které plně využijete při sportovních či jiných aktivitách. Elegantní zpracování, dobře čitelný displej, minimální rozměry a jednoduchý design řadí hodinky do kategorie vhodné jak pro muže, tak i pro ženy a sportovce s menším zápěstím. Nechybí samostatné sportovní profily pro běh, jízdu na kole, běh na páse nebo fitness cvičení a nejrůznější funkce, jako například vibrační alarmy, AutoLap, AutoStop, automatické odesílání tréninků do tréninkového deníku či chytré funkce v případě propojení se smarthphonem. Hodinky Forerunner 35 mají výhodu, že fungují i bez nutnosti připojení se smartphonem, takže je naplno využijete, zatímco telefon necháte doma.

Sportovní profily

Pokud nevyužíváte hodinky pouze ke sportovním účelům, jistě oceníte vestavěný krokoměr, možnost měření délky a kvality spánku, nebo monitor denních aktivit, jenž je doplněn o celodenní průběžné měření srdečního tepu, včetně automatické detekce klidového srdečního tepu. Nadšenci do vnitřních fitness aktivit, jako je spinning, aerobik nebo zumba mohou využívat základní funkce bez zapnutého GPS přijímače. Pokud se kromě běhu věnujete třeba cyklistice, in-line bruslení nebo lyžování, bude se vám hodit možnost využít více sportovních profilů. V každém z profilů si hodinky pamatují samostatné nastavení a můžete tak při běhu sledovat tempo (min/km), při jízdě na kole rychlost (km/h) apod. Každý profil si můžete nastavit dle svého uvážení a v případě změny pouze nastavíte jiný.

Tréninkový deník

Zajímavá funkce hodinek je on-line tréninkový deník Garmin Connect, který zaznamenává, vyhodnocuje a případně sdílí záznamy z vašich sportovních aktivit. Je přístupný z počítače, mobilní aplikace nebo prostřednictvím webové stránky, čímž budete mít přehled svých outdoorových nebo indoorových sportů snadno přístupný. Vy si tak můžete dohledat GPS záznam aktivity nad mapou, kombinovat záznamy celé řady veličin a výsledky pohodlně sdílet s přáteli.

Zařízení pochází z oficiální české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky. Menu v českém jazyce.

Další informace

  • Objednací kód: 29738
  • Produktové číslo: NANSGAF351050
  • EAN: 753759161965
  • Lokalizace: ČR
  • Distribuce: CZ
  • Záruka v měsících: 24
  • Stránky výrobce: www.garmin.cz
  • Zahájení prodeje: 21.08.2017
  • Ukončení prodeje: 11.03.2020

Zboží v kategoriích

Displej

Dotykový displej:
Ano
Nahlásit chybu.

Výkon

Připojení

Vzhled

Rozměry (V x Š x H):
36 mm (V), 41 mm (Š), 13,3 mm (H)
Nahlásit chybu.
Hmotnost (g):
37,3 g
Nahlásit chybu.
Barva:
Černá
Nahlásit chybu.

Další informace

Běžná výdrž (dnů):
9 dnů
Nahlásit chybu.
Sportovní:
Ano
Nahlásit chybu.
Obsah balení:
Nabíječka
Nahlásit chybu.
Fitness, Notifikace, Ovládání hudby, Budík, Měření spánku
Nahlásit chybu.
Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.

Kategorie produktu

Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad

Varianty Garmin Forerunner 35 Optic fitness GPS hodinky

Sleva 41 %  z 5 499 Kč

3 290 Kč

Sleva 41 %  z 5 499 Kč

3 290 Kč