Doporuč nám svého zaměstnavatele a získej 10 000 Kč. Více zde
Přihlásit se

Fitbit Versa sportovní řemínek Černý / Černý hliník

Vyzvednutí zdarma
Kód: 39119
P/N: FB505GMBK-EU
Výrobce: Fitbit
Distribuce: CZ
Chytré hodinky Fitbit Versa jsou ultralehké pro sport, stylové do kanceláře a chytré pro efektivitu a organizovanost každého dne.
Velikost displeje:
1,34"
Barva řemínku:
Černá
Velikost uložiště (GB):
2,5 GB
Dotykový displej:
Ano
Odolnost:
Voděodolnost, IPX8
Senzory:
G-senzor, Senzor okolního světla, Gyroskopický senzor
Barva řemínku (3)
Barva (3)
Všechny varianty (4)
Dárek v hodnotě 399 Kč

v hodnotě 399 Kč

ZDARMA ALPINE PRO multifunkční šátek s motivem Smarty v hodnotě 399 Kč

Záruky a garance
Prodloužená doba výměny?

+155 Kč

+258 Kč

Kupujete zařízení pro sebe nebo pro své blízké? Nevíte si rady se značkou, modelem nebo barvou? S naší Zárukou prodloužené výměny zboží Vás to již trápit nemusí, ani když se rozhodnete zboží vyměnit po zákonné lhůtě na vrácení. Jednoduše si společně se zvoleným výrobkem objednejte i délku Záruky, která Vám vyhovuje. Vaše účtenka Vám bude zároveň sloužit jako záruční certifikát a v případě, že se výrobek nebude líbit, jednoduše jej odešlete společně s průvodním dopisem a účtenkou na náš centrální sklad nebo přinesete na naši prodejnu. V případě, že bude výrobek v bezvadném stavu, zašleme na Vámi zvolený email hodnotový kupón, který budete moci uplatnit na jakékoliv zboží nebo služby z naší aktuální nabídky.

Záruka prodloužené výměny zboží je určena jak pro fyzické osoby, fyzické osoby – podnikatele, tak i pro osoby právnické.

Sbalit záruky a garance

Skladem > 5 ks
Doprava ZDARMA
Expedujeme Zítra

5 149 Kč
4 255 Kč bez DPH


Fitbit Versa sportovní řemínek Černý / Černý hliník

Vyzvednutí zdarma
ZDARMA dárek v hodnotě 399 Kč
Popis a parametry

Fitbit Versa sportovní řemínek Černý / Černý hliník

Velmi lehké, velmi tenké

Chytré hodinky jsou navrhovány tak, aby vám ulehčily orientaci v moderním světě a zároveň byly co nejjednodušší na používání. Fitbit Versa vyniká zároveň i po designové stránce. Tělo vyrobené z ultralehké slitiny hliníku nabídne kompaktní, tenký vzhled, ale přitom ve svém nitru skrývá mimo veškeré potřebné elektroniky a senzorů i 1,34" velký dotykový LCD displej. Ten je výborně čitelný i na přímém slunci a oproti předchozím modelům má vylepšenou a plynulejší odezvu. Na levé straně lehce vyčnívá tlačítko probouzení, na pravé nalezneme další dvě. Jedno pro pozastavení a druhé pro ukončení rozjetého tréninku. Dodávaný pásek se velmi pohodlně nasazuje a udrží hodinky na svém místě i při intenzivním cvičení.

Spousta techniky

Velmi slušná výbava tohoto kompaktního modelu zahrnuje například 3osý akcelerometr, gyroskop a výškoměr. Pro měření vitálních funkcí využijete optický senzor srdečního tepu a SpO2 senzor pulzu a prosycení kyslíkem v průběhu spánku. Moduly Wi-Fi a Bluetooth 4.0. se přitom starají o konektivitu. Přímo do hodinek lze nahrát až 2,5 Gb hudby a v kombinaci s Bluetooth sluchátky nahradí i přehrávač. Mimo to může ovládat i hudbu ve vašem telefonu. V této třídě zkrátka zahanbí konkurenci.

Běhej, plav, cvič a měř

Se zaměřením na sportovce podporuje Fitbit Versa sledování měření srdečního tepu, spálených kalorií, dobu trvání cvičení a mnoho dalšího. Umí vyhodnotit disciplíny, jako je běhání na páse i venku, jízdu na kole, intervalové stopky a díky vodotěsnosti do 50 metrů s nimi změříte i svůj plavecký výkon. Po cvičení nabídne malé ohlédnutí za aktivitou a poté ukládá data a motivuje vás ke splnění stanoveného cíle. Po synchronizaci tyto data nahraje do aplikace ve vašem telefonu. Pro přesné měření zastaví funkce Run Detect záznam, když si například dáte pauzu na protažení. V případě, že chcete sledovat tep i o přestávce, funkci lze vypnout.

Bezkonkurenční výdrž

Ač každodenní nabíjení chytrých hodinek je pro mnohou konkurenci nešvar, se kterým je nutné se smířit, Fitbit Versa zvládne bez problémů až 4 dny fungování při každodenním cvičení. To je příhodné pro funkci Sleep Monitor, která měří kvalitu spánku na základě dat z akcelerometru a díky tomu vás například vzbudí v příhodnou chvíli mimo hlubokou fázi spánku za pomoci vibračního alarmu.

Přehledné prostředí

Nově aktualizovaný operační systém Fitbit OS 3.0 je symfonií hladkých přechodů, jednoduššího ovládání a rozšířených funkcí, včetně vyhodnocení spánku a přehledu tréninků. Nově je také možné rychle zadat záznamy o své váze a příjmu tekutin. Start at glance umožní zahájení měření cvičení jedním přetažením prstu. Bez zdržování. Do konceptu jednoduchého zařízení se podepsal i design prostředí, které neruší a zobrazuje informace zcela přehledně. Široké možnosti nastavení vzhledu vám přitom umožní prostředí ze stovek návrhů podle vašeho gusta. Obzvláště zajímavé jsou různé ciferníky, s různým množstvím a typem zobrazovaných dat.

Chytrá aplikace

Aplikace je opět jednoznačně zaměřena na jednoduchost a přehlednost všech dat a nastavení. Propojit se přes Bluetooth 4.0 zvládne s iPhony, telefony s Androidem a Windows. Najdete zde nastavení, sledování tréninků, sledování plánů a komunikaci s komunitou sportovců. Oceníte i bleskovou synchronizaci vašich dat. Nově naleznete dalších 10 populárních kompatibilních aplikací pro zdraví, kondici, chytrou domácnosti i pro běžné užití, jako jsou Achu Health, který dokáže předpovídat možné nemoci, jež se zatím nestihly projevit či MySwimPro, nabízející vedení v oblasti plavání, tréninkové plány a video kouče pro všechny kategorie plavců. Další aplikace budou přidány v průběhu roku 2019.

Vlastnosti:

 • Ultralehké chytré hodinky s minimalistickým designem
 • Výdrž na baterii - 4 dny
 • Dodávány s dvěma řemínky - vel. S,L
 • 1,34" dotykový LCD displej
 • Vodotěsnost až do 50 metrů
 • 15+ režimů cvičení
 • Konektivita Wi-Fi a Bluetooth 4.0
 • Interní paměť 2,5 Gb na vlastní hudbu
 • Sleduje tep a puls
 • Notifikace z telefonu
 • Podpora iOS, Android, Windows
 • Nabíjecí dock v balení
 • Upozornění vibracemi
 • Paměť pro výsledky měření až na týden

Zařízení pochází z oficiální české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky. Menu v českém jazyce.


Objednací kód: 39119
Produktové číslo: FB505GMBK-EU
EAN: 816137029049
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 24
Příslušenství

Displej

Dotykový displej:
Ano
Nahlásit chybu.

Výkon

Připojení

WiFi standard:
802.11b, 802.11g, 802.11n
Nahlásit chybu.

Vzhled

Barva řemínku:
Černá
Nahlásit chybu.
Materiál řemínku:
Silikon
Nahlásit chybu.
Rozměry (v x š x h):
39 mm, 39 mm, 11,0 mm
Nahlásit chybu.
Barva:
Černá
Nahlásit chybu.

Další informace

Voděodolnost, IPX8
Nahlásit chybu.
Běžná výdrž (dnů):
4 dnů
Nahlásit chybu.
Obsah balení:
Nabíječka
Nahlásit chybu.
Fitness, Notifikace, Volání, Ovládání hudby, Budík, Měření spánku
Nahlásit chybu.
Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Zdarma
Příslušenství
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad

Varianty Fitbit Versa sportovní řemínek Černý / Černý hliník