Škola končí! Připravte se na prázdniny a užijte si slevy na vybrané produkty jen do 30. 6. Vybírejte zde
Přihlásit se

Fitbit Inspire chytrý náramek černý

Kód: 51856
P/N: FB412BKBK
Výrobce: Fitbit
Distribuce: CZ
Fitbit Inspire je chytrý fitness náramek, který zvládne sledovat vaši aktivitu s automatickým rozpoznáním sportu SmartTrack, umožní sledovat spánek, přenese notifikace ze smartphonu a zobrazí je na přehledném OLED displeji, dovolí záznam jídelníčku, upozorní vás na neaktivitu, na baterii vydrží až 5 dní a nabídne voděodolnou konstrukci
Typ displeje:
OLED
Dotykový displej:
Ano
Odolnost:
Voděodolnost
Operační systém:
Ostatní
Senzory:
G-senzor, Kontinuální měření tepu, Měření tepu, Krokoměr
Podporovaný OS:
Android, iOS
Barva (2)
Všechny varianty (2)
Záruky a garance
Prodloužená doba výměny?

+54 Kč

+90 Kč

Kupujete zařízení pro sebe nebo pro své blízké? Nevíte si rady se značkou, modelem nebo barvou? S naší Zárukou prodloužené výměny zboží Vás to již trápit nemusí, ani když se rozhodnete zboží vyměnit po zákonné lhůtě na vrácení. Jednoduše si společně se zvoleným výrobkem objednejte i délku Záruky, která Vám vyhovuje. Vaše účtenka Vám bude zároveň sloužit jako záruční certifikát a v případě, že se výrobek nebude líbit, jednoduše jej odešlete společně s průvodním dopisem a účtenkou na náš centrální sklad nebo přinesete na naši prodejnu. V případě, že bude výrobek v bezvadném stavu, zašleme na Vámi zvolený email hodnotový kupón, který budete moci uplatnit na jakékoliv zboží nebo služby z naší aktuální nabídky.

Záruka prodloužené výměny zboží je určena jak pro fyzické osoby, fyzické osoby – podnikatele, tak i pro osoby právnické.

Sbalit záruky a garance

Skladem > 5 ks
Doprava od 39 Kč
Expedujeme Zítra

1 790 Kč
1 479 Kč bez DPH


Fitbit Inspire chytrý náramek černý

Popis a parametry

Fitbit Inspire chytrý náramek černý

Jednoduchý a intuitivní fitness náramek Fitbit Inspire vám zprostředkuje informace nejen o vašem cvičení, ale také o vašich aktivitách v průběhu dne. O lehkém náramku téměř nebudete vědět, a přitom vám poskytne i řadu praktických funkcí nejen v kombinaci s vaším chytrým telefonem. Patřičně vás namotivuje, usnadní vám fungování a potěší vás jeho povedené provedení.

Motivace i statistiky

Pokud jste aktivně založeným člověkem, tak jistě rádi oživíte cvičení daty o vašem výkonu, ale jistě vás také zajímá, jak se hýbete v průběhu celého dne. Představujeme vám Fitbit Insipre, který je chytrým náramkem, jenž vám zajistí sledování vašich workoutů i denního pohybu. S funkcí SmartTrack automaticky rozezná chůzi, běh, plavání i jízdu na kole. Mimo cíleného cvičení také počítá kroky, z toho ušlou vzdálenost a spálené kalorie. Zajímavé je jistě i počítání denní aktivity v čase a upozornění na přílišnou neaktivitu jemnou vibrací. Z výše zmíněných dat poté můžete nastavit výzvy, které vás motivují k pohybu každý den.

Smart řešení

Nejde sice o chytré hodinky, ale v některých oblastech supluje jejich funkci. Na displeji zobrazí přenesené notifikace z vašeho smartphonu, takže už nezmeškáte zprávu či hovor. Notifikacemi je také myšleno, že zobrazí mimo zmíněného také upozornění na události v kalendáři, aktualizace ze sociálních síti a mnoho dalšího. Kompatibilitou s více jak 200 aplikacemi pro Android, iOS i Windows 10 získáte skutečně široký výběr aplikací, se kterými spolupracuje. Vše je zobrazováno pomocí ikon a textu na kapacitním OLED displeji ovládaným dotykem a tažením.

Praktické i líbivé provedení

Díky jednoduchému a minimalistickému designu padne náramek Fitbit Inspire do oka téměř každému. Na ruce nepůsobí nepřístojně, ale naopak zosobňuje eleganci a styl. Náramek je navržen pro každodenní používání, takže zde najdete i drobné vychytávky jako stopky a minutku. V posilovně odpočítá sérii, doma pak vejce na hniličku. Baterie vydrží typicky až 5 dní a nocí provozu. Nemusíte je tedy nabíjet každý den a místo toho můžete naplno využívat všechny funkce včetně záznamu spánkové aktivity. Zbývá snad jen dodat, že konstrukce je také vodotěsná do 50 metrů pod hladinou, takže sprcha po tréninku, ani samotné plavání není nejmenším problémem.


Objednací kód: 51856
Produktové číslo: FB412BKBK
EAN: 811138033163
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 24

Displej

Dotykový displej:
Ano
Nahlásit chybu.

Výkon

Připojení

Vzhled

Materiál řemínku:
Silikon
Nahlásit chybu.
Barva:
Černá
Nahlásit chybu.

Další informace

Běžná výdrž (dnů):
5 dnů
Nahlásit chybu.
Obsah balení:
Nabíječka
Nahlásit chybu.
Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad

Varianty Fitbit Inspire chytrý náramek černý

1 790 Kč

1 790 Kč