Tohle léto vám proplácíme nákupy! Nakup. Vyfoť. Vyhraj. Více zde
Přihlásit se

FIXED adaptér pro všechny typy SIM karet

Kód: 40770
P/N: FIXA-SIM2
Výrobce: FIXED
Distribuce: CZ
FIXED sada adaptérů na všechny typy SIM karet vám umožní vložit jakoukoliv SIM kartu do jakéhokoliv telefonu nebo tabletu.
Barva:
Černá
Stav zboží:
Nový
Záruky a garance
Prodloužená doba výměny?

+49 Kč

+89 Kč

Kupujete zařízení pro sebe nebo pro své blízké? Nevíte si rady se značkou, modelem nebo barvou? S naší Zárukou prodloužené výměny zboží Vás to již trápit nemusí, ani když se rozhodnete zboží vyměnit po zákonné lhůtě na vrácení. Jednoduše si společně se zvoleným výrobkem objednejte i délku Záruky, která Vám vyhovuje. Vaše účtenka Vám bude zároveň sloužit jako záruční certifikát a v případě, že se výrobek nebude líbit, jednoduše jej odešlete společně s průvodním dopisem a účtenkou na náš centrální sklad nebo přinesete na naši prodejnu. V případě, že bude výrobek v bezvadném stavu, zašleme na Vámi zvolený email hodnotový kupón, který budete moci uplatnit na jakékoliv zboží nebo služby z naší aktuální nabídky.

Záruka prodloužené výměny zboží je určena jak pro fyzické osoby, fyzické osoby – podnikatele, tak i pro osoby právnické.

Sbalit záruky a garance

Skladem > 5 ks
Doprava od 39 Kč
Expedujeme Dnes

179 Kč
148 Kč bez DPH


FIXED adaptér pro všechny typy SIM karet

Popis a parametry

FIXED adaptér pro všechny typy SIM karet

Praktická sada adaptérů FIXED pro všechny typy SIM karet vám umožní přendat jakoukoliv SIM kartu do jakéhokoliv mobilního telefonu, či tabletu. Sada obsahuje 3 adaptéry s možností převodu z nano SIM na micro SIM kartu, nano SIM na SIM kartu a micro SIM na SIM kartu. Tato sada vám umožní vložit například microSIM kartu do telefonu, který podporuje pouze SIM karty.

Vše najdete v praktickém setu ve tvaru platební karty, kde jsou jednotlivé adaptéry umístěny dohromady. Ideální pomocník, kterého můžete mít neustále po ruce, nebo třeba v peněžence.


Objednací kód: 40770
Produktové číslo: FIXA-SIM2
EAN: 8591680073306
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 24

Zboží v kategoriích

Vzhled

Barva:
Černá
Nahlásit chybu.

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad