Smarty.cz prodejna OC Central Most: Otevíráme už 9.6. v 9:00 | JRC prodejna OC Mercury České Budějovice: Trvale uzavřena od 19.6. Nejbližší prodejna JRC se nachází v OC IGY České Budějovice.

FIFA 23 (PS4)

Hlavní parametry
Platforma:
PlayStation 4
Typ licence:
Krabicová
Počet hráčů:
Multiplayer
Věková kategorie:
PEGI 3
PEGI:
PEGI 3

FIFA 23 (PS4)

(3)
V EA SPORTS FIFA 23 se hráči mohou těšit na mužský i ženský šampionát FIFA World Cup, který se v průběhu sezóny objeví zdarma ve FIFA 23. Zároveň nová FIFA obsahuje největší update ženského fotbalu. Další novinkou je možnost hraní napříč platformami stejné generace a spoustu dalších lákadel.
Platforma (6)
Edice (2)
Všechny varianty (6)
Záruky a garance
Servis disku?

+49 Kč

I běžné používání, skladování či přenášení disku nese nemalá rizika, při kterých se disk může poškodit tak, že jej mechanika již nepřečte. Pokud váš disk nebude prasklý či jeho datová/krycí vrstva hrubě poškozena, s naší Garancí jej uvedeme zpět do plně funkčního stavu, či rovnou vyměníme za nový. A to na každé naší prodejně.

Sbalit záruky a garance

Sleva 65 % z 1 699 Kč

599 Kč
495 Kč bez DPH

Skladem > 5 ks detail
Doprava od 59 Kč

Expedujeme 6.6. (úterý)
Ušetřete při nákupu nového zařízení vykoupením vašeho starého

Plánujete obměnu svého zařízení?

Rádi vám vaše současné zařízení vykoupíme za tu nejlepší možnou cenu. Celý proces přitom nezabere více než 20 minut. Částku můžete využít na nákup nového zařízení nebo vám peníze vyplatíme ihned v hotovosti.

Tento model vykupujeme až za 250 Kč

Zjistit cenu
Doplňkové služby
Kód: 137437
P/N: 1094991
Výrobce: EA
Typ produktu: Hry pro PS4
Odpovědnost za vady: 24 měsíců (IČ 12)
(3)
Hlavní parametry
Platforma:
PlayStation 4
Typ licence:
Krabicová
Počet hráčů:
Multiplayer
Věková kategorie:
PEGI 3
PEGI:
PEGI 3
V EA SPORTS FIFA 23 se hráči mohou těšit na mužský i ženský šampionát FIFA World Cup, který se v průběhu sezóny objeví zdarma ve FIFA 23. Zároveň nová FIFA obsahuje největší update ženského fotbalu. Další novinkou je možnost hraní napříč platformami stejné generace a spoustu dalších lákadel.
Popis a parametry
FIFA 23 (PS4)

Ženská liga

Představujeme ženský turnaj

Vzhledem k tomu, že Barclays FA Women's Super League a Division 1 Arkema přicházejí do FIFA 23 hned po uvedení, můžete poprvé v historii EA SPORTS FIFA hrát za ženské klubové týmy. Kromě toho si vychutnejte vyhrazené snímání HyperMotion2, které přidává do ženské hry ve FIFA 23 charakteristický, skutečný fotbalový pohyb. Další informace budou k dispozici koncem tohoto léta.EA SPORTS™ FIFA 23 představuje HyperMotion vůbec poprvé na PC s dvojnásobným množstvím zachycení pohybu v reálném světě, aby hra vypadala ještě autentičtěji. S přidáním HyperMotion2 získává FIFA 23 přístup k více než 6 000 reálných animací vytvořených z milionů snímků Advanced 11v11 Match Capture. Konečný výsledek umožňuje hráčům organicky se pohybovat po hřišti, přidává zcela nový systém driblování, novou mechaniku zrychlení a další, čímž se FIFA 23 ještě více přibližuje realistickému mužskému i ženskému fotbalu.

  • HyperMotion je podporováno pouze na PS5, XSX a PC

Cross-Play

Hrajte s přáteli napříč platformami stejné generace a dostaňte se až na vrchol. Cross-Play je k dispozici v režimech FUT DIvision Rivals, FUT Champions, FUT Ultimate Online Draft, FUT Online Friendlies, Online Friendlies a Online Seasons.

  • Podpora cross-play pouze u konzolí stejné generace, tzn. PS4/XONE a PS5/XSX/PC

FIFA ULTIMATE TEAM

Spravujte svůj ultimátní tým

Sestavte si svůj vlastní tým, postavte se protivníkům v nejoblíbenějším režimu FIFA a přizpůsobte si svůj klub na hřišti i mimo něj s tisíci hráči. FUT vás spojí se světem fotbalu po celou sezónu s množstvím obsahu inspirovaného skutečnými výkony a turnaji, jako je UEFA Champions, ať už chcete hrát sami v Squad Battles, s přítelem ve FUT Co-Op, proti nejlépším ve FUT Champions, nebo v Division Rivals.

S FUT Moments založenými na scénáři představuje FUT 23 zcela nový herní režim. Také nově definuje systém chemie, aby stavitelům čet poskytl větší možnosti. Cross-Play také usnadňuje hraní s přáteli a objevování dalšího zápasu.

Kariérní režim

Dostaňte se až na vrchol

V režimu kariéry si můžete splnit svou touhu řídit nebo hrát fotbal. V dosud nejoriginálnějším zážitku z režimu kariéry FIFA vám FIFA 23 dává šanci vyjádřit svou hráčskou individualitu, spravovat některá z největších jmen ve fotbale a využít novou metodu, jak odehrát svou sezónu s hratelnými vrcholy.

VOLTA

Zbrusu nové možnosti přizpůsobení hráče

V Pro Clubs a VOLTA FOOTBALL ve FIFA 23 dodejte hřišti více individuality jak na stadionu, tak na ulici. Nyní si můžete přizpůsobit, hrát a posouvat své hráče v obou režimech, a přitom stále získávat zkušenosti profesionálních klubů, a to díky novému sdílenému vstupnímu bodu, který spojuje zkušenosti profesionálních klubů a VOLTA FOOTBALL.

Další informace
  • Objednací kód: 137437
  • Produktové číslo: 1094991
  • EAN: 5030948124273
  • Odpovědnost za vady v měsících: 24
  • Odpovědnost za vady pro firmy: 12
  • Zahájení prodeje: 29.09.2022
  • Typ produktu: Hry pro PS4
Zboží v kategoriích
Technické parametry
Typ licence:
Krabicová
Další informace
Platforma:
PlayStation 4
Počet hráčů:
Multiplayer
Věková kategorie:
PEGI 3
PEGI:
PEGI 3
Žánr:
Sport, Simulátor, Fotbal
Edice:
Standard Edition
Ze série:
FIFA
Česká lokalizace:
Ano
Český dabing:
Ne
Výrobce gaming:
EA
Vydavatel gaming:
EA Sports
Typ distribuce:
Krabicová
Rok vydání:
2022
Stav zboží:
Nový
Záruky
Délka záruky v měsících:
24
Délka záruky v měsících pro IČO:
12
Hodnocení
Našli jste v popisu produktu chybu?

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad