DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 999 Kč! | Smarty Store v centru Prahy otevřen jako výdejní místo!
Přihlásit se

ESET Mobile Security pro Android na 3 měsíce

(1)
Kód: 31966
Kvalitní antivirová ochrana pro mobilní zařízení s Androidem. Vyznačuje se kombinací kompletní ochrany vašich souborů proti virům a pokročilým Antispamovým filtrem či modulem Anti-Theft. Program umožňuje například filtrovat nevyžádané SMS a MMS či blokovat neznámá telefonní čísla či volající se skrytým číslem. Funkce Bezpečnostní audit prověří důležité funkce zařízení jako je stav viditelnosti Bluetooth připojení či běžící aplikace.
Stav zboží:
Nový
Expedujeme Dnes

150 Kč
124 Kč bez DPH

sleva10%

ESET Mobile Security pro Android na 3 měsíce

(1)
Popis a parametry

ESET Mobile Security pro Android na 3 měsíce

Smartphony a tablety s Androidem jsou vlastně malé počítače s operačním systémem. Chytrý telefon/smartphone nebo tablet má již dnes skoro každý a tak jsou lákavým cílem útoků. Stejně jako na počítači ani na těchto zařízeních netušíme, že se tiše v pozadí něco děje.

ESET je kvalitní ochrana před viry a útoky z internetu je nyní dostupná i pro mobilní zařízení se systémem Android. Vyznačuje se kombinací kompletní ochrany vašich souborů proti virům a pokročilým Antispamovým filtrem či modulem Anti-Theft. Program umožňuje například filtrovat nevyžádané SMS a MMS či blokovat neznámá telefonní čísla či volající se skrytým číslem. Funkce Bezpečnostní audit prověří důležité funkce zařízení jako je stav viditelnosti Bluetooth připojení či běžící aplikace.

Je dobré vědět:

  • denně ESET eviduje cca 5000 nových mobilních hrozeb
  • i z Google Play si můžete nainstalovat veliké množství aplikací, které obsahují škodlivý kód
  • mobilní malware může tajně odesílat Placené SMS bez vašeho vědomí
  • malware může narušit vaše soukromí (sleduje vaši komunikaci a GPS pozici)
  • častým cílem je internetové bankovnictví a údaje z platebních karet

Modul Anti-Theft vám umožní při odcizení nebo ztrátě lokalizovat vaše mobilní zařízení pomocí GPS či ho vzdáleně kontrolovat. Zařízení můžete ovládat i po vložení jiné SIM karty, kdy vám budou odeslány informace o této kartě jako její telefonní číslo či IMSI kód. Kromě toho můžete pomocí SMS příkazu bezpečně smazat všechny kontakty, zprávy či data na paměťové kartě. SMS příkazem můžete také telefon zamknout, takže se k datům dostane pouze autorizovaná osoba.

Nakupujete zboží na internetu? Vaše soukromá data (hesla, jména, data o kreditních kartách atd.) hlídá Anti-Phishing.

Další informace

  • Objednací kód: 31966
  • EAN: 31966
  • Záruka v měsících: 0

Zboží v kategoriích

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad