Způsoby dopravy

Osobní odběr - iWant prodejny

Zde si můžete osobně vyzvednout zboží objednané přes náš eshop a zaplatit na místě hotově či pohodlně platební kartou až po prohlédnutí a předvedení zboží.

Objednávky z eshopu dovážíme z centrálního skladu pro vyzvednutí na iWant prodejny denně. O možnosti vyzvednutí zásilky budete v den doručení informováni formou SMS zprávy. Zboží je pak možno vyzvednout na iWant prodejnách zpravidla po 15:00 (na pražských prodejnách po 18:00).

Na iWant prodejnách naleznete spoustu produktů nejen od Apple, které si budete moci na místě prohlédnout, osahat a popovídat si o nich s našimi profesionálními konzultanty. Při nákupu nového produktu s vámi navíc nastavíme vše od přehrání kontaktů až po emailový účet ve vašem novém iPhone. Navíc vám samozřejmě rádi představíme i širokou škálu různých příslušenství, rozšířené záruky a dalších doplňků a vychytávek. Také vám poradíme, jak s případnou reklamací či opravou, kterou za Vás bezplatně vyřešíme.
Přijít si můžete pro radu, pomoc, či se jednoduše zeptat na vše, co vás zajímá z oblasti, ve které jsme skutečnými profesionály.

nákup do 999 Kč: 29 Kč
nákup nad 999 Kč: ZDARMA

Osobní odběr - Smarty Store

Zde si můžete osobně vyzvednout zboží objednané přes náš eshop a zaplatit na místě hotově či pohodlně platební kartou až po prohlédnutí a předvedení zboží.

Objednávky z eshopu dovážíme z centrálního skladu pro vyzvednutí na Smarty Store vždy 1x denně v 17:00.

V samotném Storu naleznete mnoho produktů, které si budete moci na místě prohlédnout, osahat a popovídat si o nich s našimi konzultanty. Také vám poradíme s výběrem vhodného příslušenství, rozšířené či prodloužené záruky, samozřejmostí jsou případné reklamace nebo opravy, které za Vás bezplatně vyřešíme.
Přijít si tedy můžete pro radu, pomoc, či se jednoduše zeptat na vše, co vás zajímá z oblasti, ve které jsme skutečnými profesionály.

Kontakty a více informací naleznete zde.

nákup do 999 Kč: 29 Kč
nákup nad 999 Kč: ZDARMA

Osobní odběr - Smarty Point

O možnosti vyzvednutí zásilky na Smarty Pointu budete informováni formou SMS zprávy. Pokud nevyužijete některou z on-line plateb, je možné uhradit vaši objednávku i při převzetí zboží na výdejním místě, avšak pouze v hotovosti. Výdejní místa bohužel nejsou připraveny řešit případné vrácení, reklamace či opravy výrobku. V případě potřeby nás prosím neváhejte kontaktovat telefonicky nebo emailem, společně zvolíme nejjednodušší a nejrychlejší cestu.

Seznam Smarty Pointů

nákup do 9 999 Kč: 29 Kč
nákup nad 9 999 Kč: ZDARMA

maximální hodnota nákupu: 50 000 Kč

Česká pošta - Dopis

Zásilka bude doručena zpravidla následující pracovní den po expedování zboží.

Rychlá, bezpečená a hlavně jednoduchá doprava s doručením přímo do Vaší schránky, kterou můžete využít u drobného zboží.

doprava: 29 Kč

maximální hodnota nákupu: 400 Kč

Česká pošta - Doporučený dopis

Zásilka bude doručena zpravidla následující pracovní den po expedování zboží.

Rychlá, bezpečená a hlavně jednoduchá doprava s doručením na Českou poštu a doručenkou do Vaší schránky.

doprava: 49 Kč

maximální hodnota nákupu: 800 Kč

Česká pošta - Balík Do ruky

Zásilka bude doručena zpravidla následující pracovní den po expedování zboží.

Informaci o čísle balíku, datu doručení a částce k úhradě dostanete prostřednictvím sms.

Adresát si může upravit čas nebo způsob doručení.

nákup do 9 999 Kč: 99 Kč
nákup nad 9 999 Kč: ZDARMA

maximální hodnota nákupu: 100 000 Kč

Česká pošta - Balík Na poštu

Zásilka bude připravena k vyzvednutí na vámi vybrané poště zpravidla následující pracovní den po expedování zásilky.

Informaci o čísle balíku, datu doručení a částce k úhradě dostanete prostřednictvím sms.

nákup do 9 999 Kč: 109 Kč
nákup nad 9 999 Kč: ZDARMA

maximální hodnota nákupu: 100 000 Kč

Přepravní služba - DPD

Zboží je doručováno v pracovní dny mezi 9–18 h zpravidla následujicí pracovní den po expedici zboží. Před doručením vás bude kontaktovat přepravní služba telefonicky.

nákup do 9 999 Kč: 99 Kč
nákup nad 9 999 Kč: ZDARMA

maximální hodnota nákupu: 500 000 Kč

Expresní kurýr - Praha

Zásilku budete mít přímo v ruce ještě ve STEJNÝ den, pokud objednáte do 15:00 hodin. Zásilku Vám doručí Speedy kurýr do 2 hodin od potvrzení objednávky na jakékoliv místo v Praze (pouze pražské PSČ). Vztahuje se pouze na polozky, ktere jsou označeny skladem. V případě žádosti o spotřebitelký úvěr bude zboží expedováno po jeho finálním schválení.

doprava: 139 Kč

Přepravní služba DPD Slovensko

Zboží je doručováno v pracovní dny mezi 9–18 h zpravidla třetí pracovní den po expedici zboží. Před doručením vás bude kontaktovat přepravní služba telefonicky.

nákup do 30 000 Kč: 199 Kč
nákup nad 30 000 Kč: ZDARMA

maximální hodnota nákupu: 200 000 Kč

Uvedené ceny doprav jsou včetně DPH.


Způsoby platby

Platba na prodejně - dobírka

Dobírka

Platba na prodejně - hotově

Zboží zaplatíte hotově na prodejně při převzetí zboží.

Platebni karta - on-line

Po dokončení Vaší objednávky dojde k automatickému přesměrovaní prohlížeče na platební bránu Komerční banky a.s., kde je třeba zadat údaje z Vaší platební karty a provést samotnou úhradu. Pokud transakce nebude úspěšně dokončena, kontaktujte nás prosím na eshop@smarty.cz.

Platba na prodejně - platební karta

Zboží zaplatíte platební kartou na prodejně při převzetí zboží.

Na bankovní účet dle data splatnosti

Bankovní převod (zálohová faktura)

Po přijetí Vaší objednávky Vám obratem zašleme Zálohový list s údaji pro provedení platby (číslo bankovního účtu, variabilní symbol a částku). Do následujícího pracovního dne ode dne přijetí celé částky na náš účet budeme zboží expedovat. O průběhu vyřizování objednávky Vás budeme průběžně informovat.

Zboží ihned, zaplatím za 14 dní

Dokončíte objednávku
Doma balík otevřete
Na e-mail obdržíte instrukce k platbě
Zaplatíte až za 14 dní
Bankovním převodem, kartou nebo hotově

Splátkový prodej - Cofidis

Po dokončení objednávky na ehopu budete přesměrováni na stránky společnosti Cofidis, kde vyplníte žádost o spotřebitelský úvěr. Zde si budete moci zvolit i formu elektronického podpisu, díky které je možné žádost zcela dokončit on-line, a tím zkrátit dobu mezi vyřízením úvěru a expedicí zboží z několika dnů na pár hodin. Veškeré informace k finalizaci Vám budou doručeny po dokončení žádosti na Vámi zadaný email. Objednávka je expedována zpravidla ihned po finálním schválení spotřebitelského úvěru. Více informací naleznete zde.

Splátkový prodej - Home Credit

Po dokončení objednávky na ehopu budete přesměrováni na stránky společnosti Home Credit, kde vyplníte žádost o spotřebitelský úvěr. Zde si budete moci zvolit i formu elektronického podpisu, díky které je možné žádost zcela dokončit on-line, a tím zkrátit dobu mezi vyřízením úvěru a expedicí zboží z několika dnů na pár hodin. Veškeré informace k finalizaci Vám budou doručeny po dokončení žádosti na Vámi zadaný email. Objednávka je expedována zpravidla ihned po finálním schválení spotřebitelského úvěru. Více informací naleznete zde.

QR platba

Po přijetí Vaší objednávky Vám obratem zašleme Zálohový list s QR kódem, který lze prostřednictvím aplikace načíst a uhradit tak Vaši objednávku. Tento kód již obsahuje veškeré údaje pro platbu (číslo bankovního účtu, variabilní symbil i částku). Do následujícího pracovního dne ode dne přijetí celé částky na náš účet budeme zboží expedovat. O průběhu vyřizování objednávky Vás budeme průběžně informovat.

MONETA Money Bank

Česká spořitelna - PLATBA 24

Fio banka

Komerční banka - Moje platba

mBank - mPeníze

Raiffeisenbank - eKonto

Sberbank