Doporuč nám svého zaměstnavatele a získej 10 000 Kč. Více zde
Přihlásit se

DJI Mavic 2 Zoom

Akce
Doprava zdarma
Kód: 43098
P/N: DJIM0256
Výrobce: DJI
Distribuce: CZ
DJI Mavic 2 Zoom s 1/2,3“ COMOS Sensorem, 48 MP kamerou se 4 x zoomem, 10-bit HDR Video, 10-bit Dlog-M, nastavitelnou závěrkou, módem záznamu pro časosběr Hyperlapse, pokročilým systémem pro detekci překážek, dobou letu až 31 min a přenosem 1080p videa až na 8 km. Všechny tyto vlastnosti dron posouvají za hranice předchozího modelu a řadí Mavic Pro mezi skutečnou elitu spotřebitelských dronů.
Rozlišení hlavního fotoaparátu:
12 MPx
Paměťová karta:
microSD
Největší paměťová karta:
128 GB
Kapacita (mAh):
3950 mAh
Výstupní napětí (V):
12 V
Podporovaný OS:
Android, iOS
Dárek v hodnotě 399 Kč

v hodnotě 399 Kč

ZDARMA ALPINE PRO multifunkční šátek s motivem Smarty v hodnotě 399 Kč

Záruky a garance
Prodloužená doba výměny?

+900 Kč

+1 500 Kč

Kupujete zařízení pro sebe nebo pro své blízké? Nevíte si rady se značkou, modelem nebo barvou? S naší Zárukou prodloužené výměny zboží Vás to již trápit nemusí, ani když se rozhodnete zboží vyměnit po zákonné lhůtě na vrácení. Jednoduše si společně se zvoleným výrobkem objednejte i délku Záruky, která Vám vyhovuje. Vaše účtenka Vám bude zároveň sloužit jako záruční certifikát a v případě, že se výrobek nebude líbit, jednoduše jej odešlete společně s průvodním dopisem a účtenkou na náš centrální sklad nebo přinesete na naši prodejnu. V případě, že bude výrobek v bezvadném stavu, zašleme na Vámi zvolený email hodnotový kupón, který budete moci uplatnit na jakékoliv zboží nebo služby z naší aktuální nabídky.

Záruka prodloužené výměny zboží je určena jak pro fyzické osoby, fyzické osoby – podnikatele, tak i pro osoby právnické.

Sbalit záruky a garance

Skladem 1 ks
Doprava ZDARMA
Expedujeme Zítra

Sleva 8 % z 32 490 Kč

29 990 Kč
24 785 Kč bez DPH


DJI Mavic 2 Zoom

Akce
Doprava zdarma
ZDARMA dárek v hodnotě 399 Kč
Popis a parametry

DJI Mavic 2 Zoom

Jako hvězda na obloze

Skutečně ostřílený výrobce profesionálních i spotřebitelských dronů DJI dal vzniknout absolutně špičkovému kousku jakým je Mavic 2 Zoom. Nechte se unést řadou nových funkcí a prvků, kterých se po vyzkoušení už nebudete chtít vzdát. Je vybaven 4násobným zoomem, pokročilou barevnou korekcí, zlepšenou aerodynamikou, větší bezpečností díky všesměrným senzorům a mnoho dalších inovací ženoucí leteckou videotechniku o pořádný krok kupředu.

Působivý na střední vzdálenost

Vytvářejte snímky ve střední vzdálenosti se zcela novým pohledem na věc. Kamera s rozlišením 12 MPx, 4násobným zoomem včetně 2násobným optickým zoomem 24 - 48 mm umožní zachytit video z nové perspektivy a s výrazem klasického záběru jako ve filmu. Rychlé a přesné ostření je výhodou hlavně při zachycování pohybujících se objektů čistě a ostře. Funkce Dolly Zoom přináší unikátní záběr při letu se současným nastavením přiblížení. Výsledkem je dechberoucí efekt, který si zamilujete. Spojováním přiblížených snímků ve výřezu, který normálně náleží standartnímu přiblížení vzniknou fotografie Super Resolution s maximálnm úrovní detailu. Tříosá stabilizace objektivu zajistí stabilní záběry a kompenzuje prudké pohyby dronu. Záběr je hladší a ucelenější.

Barvy jako ve filmu

Vaše záběry budou jako vystřižené z profesionálního filmu díky rozšířeným možnostem post produkce. Mavic 2 Zoom podporuje 10-bit Dlog-M barevné schéma, jaké s více než 1 miliardou barev nabídne rozšířenou paletu barev. Vynikají tak zejména často velké barevné rozdíly a četné stíny při východu a západu slunce, což umožní následnou post produkci.

10-bit video je možné nahrávat i v rozlišení4K včetně HDR. Dron jednoduše připojíte také k 4K televizi s HLG a ihned přehrávat váš nový klip s věrnými barevnými tóny. Nastavitelná clona nabídne nastavení v rozmezí f/2,8 – f/11, což umožní filmování při horších světelných podmínkách a zároveň až neuvěřitelně čisté a jasné záběry při maximálním osvětlení.

Úchvatné záběry

Jedním z hlavních cílů Druhé generace Mavicu bylo co nejvíce usnadnit používání dronu s co nejmenší mírou postprodukce a umožnit tak používání široké veřejnosti. Přibily zde například časosběrný mód Hyperlapse včetně hned několika možností nastavení trasy při záznamu. Oceníte také vylepšené HDR pro jedinečné barvy bez nechtěných stínů a umělých efektů. Hyperlight zase nabídne výrazně jasnější barvy i za špatných světlených podmínek. Zlepšená komprese díky H.265 kodeku umožní ukládat video o stejné velikosti, ale s daleko větší úrovní detailů.

Uživatelsky přívětivý

Přenosový systém OcoSync 2.0 je zase o krok dále. Přenášet živé video o rozlišení 1080p dokáže až na vzdálenost 8 km při ideálních podmínkách. Stabilita přenosu je zajišťována dvěma pásmy komunikace 2,4 a 5,8 GHz, mezi kterými volí vždy pásmo s menší mírou rušení. Nízká odezva až 120 ms a teoretická přenosová rychlost za ideálních podmínek až 40 Mbps poskytne snazší ovládaní a celkově lepší uživatelský zážitek.

Ovladatelnost DJI vlastní

Ačkoliv Mavic 2 Zoom lehce nabral objem, tak dokáže letět rychleji a delší dobu. Zlepšená aerodynamika letounu umožní maximální rychlost letu až 72 km/h. Ve vzduchu se udrží až 31 minut a nové FOC sinusové motory s inovovanými rotory jsou celkově tišší a nerušíte tak příliš své okolí. Standartní ovladač umožní až 135 minut používání na jedno nabití, odnímatelné páčky pro snadný přenos a inovovaný design lépe padne naprosté většině smartphonů na trhu.

Třešničkou na dortu je všesměrný systém detekce překážek OOS. Senzory na každé straně dokáží rozeznat a popřípadě se jim vyhýbat. V přímém letu čas úplně zastavit až do rychlosti více než 50 Km/h, při ActiveTrack a Tripod módu snímá levou i pravou stranu při rychlosti téměř 30 Km/h. Couvat dokáže více jak 40 Km/h. Senzor na vrchu detekuje překážky už od 8 metrů například při přesné navigaci uvnitř budovy c čímž napomáhá spodní senzor přesný od 11 metrů, detekuje až 22 metrů a dokáže přistát z až 50 metrů s pomocným osvětlením i při špatných světelných podmínkách.

Probuďte v sobě filmaře

Naplno využijte potenciál s širokými možnostmi intuitivních módů. Active track 2.0 dokáže sledovat zvolený objekt, aktivně se vyhýbat překážkám až do maximální rychlosti více jak 70 Km/h, a nebo předpovídat trajektorii například jedoucího auta schovaného za skalním výběžkem. Úchvatné horizontální i vertikální panoramatické snímky nebyly nikdy jednodušší se čtyřmi panoramatickými módy.

Intuitivní módy pro natáčení umožní natáčení například bodu zájmu, kopírovat naplánovanou trasu, unikátní mód Asteroid kombinující panorama ve tvaru koule s postupným příletem k bodu zájmu. Nabízí zkrátka nespočet možností a záleží jen na vás jaký bude váš další videoklip.


Objednací kód: 43098
Produktové číslo: DJIM0256
EAN: 6958265174452
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 24

Výkon

Největší paměťová karta:
128 GB
Nahlásit chybu.

Technické parametry

Výstupní napětí (V):
12 V
Nahlásit chybu.

Multimedia

Připojení

Vzhled

Rozměry (v x š x h):
84 mm, 214 mm, 91,0 mm
Nahlásit chybu.
Hmotnost (g):
907 g
Nahlásit chybu.
Barva:
Šedá
Nahlásit chybu.

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Zdarma
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad