Přihlásit se

CTO Mac Pro 3GHz/64GB/ 1TB SSD/2x D700 černý

Kód: 45911
Výrobce: Apple
Distribuce: CZ
Vytvořte svůj vlastní magnum opus. Mac Pro vychází z jednoznačné vize a tou je vytvářet počítače, které jsou vrcholně výkonné a funkční, stejně jako krásné a intuitivně ovladatelné. Všechny prvky, které definují profesionální počítač jsou v novém Mac Pro vylepšeny. Vyspělá grafika, ohromná rozšiřitelnost, rychlý a stabilní procesor i dostatečně velké úložiště uskuteční i ty největší vize a nápady.
Velikost RAM (GB):
64 GB
Velikost uložiště (GB):
1000 GB
Počet jader procesoru:
8 x
Typ úložiště:
Flash
Rozlišení displeje:
až 3 displeje s rozlišením 5K 5120 x 2880 px
Typ procesoru:
Intel Xeon E5
Prodej ukončen

183 590 Kč
151 727 Kč bez DPH

sleva10%

CTO Mac Pro 3GHz/64GB/ 1TB SSD/2x D700 černý

SLEVA 10 % na příslušenství
?
Popis a parametry

CTO Mac Pro 3GHz/64GB/ 1TB SSD/2x D700 černý

Jedná se o zakázkovou konfiguraci ve verzi s 3 GHz procesorem, 64 GB RAM, dvěma grafickými kartami AMD FirePro D700 se 6 GB paměti GDDR5 a 1 TB SSD interní paměti, která je sestavena na míru. Její výroba po zadání objednávky trvá 2-4 týdny. Pro objednání je potřeba složit zálohu v minimální výši 20% nákupní ceny.

Profesionální výkon

Mac Pro posouvá úroveň profesionálního počítače do úplně nových míst, aby naplnil veškerá očekávání i toho nejnáročnějšího uživatele. Disponuje ohromným výpočetním výkonem, který zajišťuje výkonný a stabilní procesor s možností přetaktováním funkcí Turbo Boost až na 3,9 GHz. V případě potřeby ze sebe vydá maximum, aby uživateli nescházela potřebná rychlost pro uskutečnění svých nápadů a projektů. Špičková grafika budoucnosti, fantasticky rychlé SSD úložiště a výkonná paměť s propustností až 60 GB/s zaručují rychlý a plynulý chod.

Grafické prostředí s vysokým rozlišením

Špičkové grafické prostředí Macu Pro bylo zkonstruováno nadčasově a myslelo se především na stále náročnější aplikace, využívající vysoký výkon grafických procesorů. Tím mohla vzniknout výkonnější architektura GPU než kdy dříve. Obsahuje dva grafické procesory AMD FirePro, využívající 6GB vyhrazené VRAM a až 2048 stream procesorů. S takovým výkonem nebudete mít problém hladce stříhat video v plném rozlišení 4K, renderovat efekty na pozadí a ještě mu zůstane dostatek výkonu pro připojení až tří displejů s vysokým rozlišením 5K.

Inovativní a ojedinělá konstrukce

Každá součástka Macu Pro je optimalizovaná pro výkon, aby i výpočetně náročnější úlohy frčely bez čekání. Mac Pro koncentruje bezprecedentní množství výkonu do nemyslitelného prostoru a to díky důvtipnému jednotnému termálnímu jádru. Celý počítač byl postaven okolo jediného kusu protlačovaného hliníku, který zaručuje maximální proudění vzduchu a tepelnou kapacitu. Systém šikovně sdílí tepelnou kapacitu, aby všechny procesory byly vytíženy stejnou mírou. Celým průduchem nasává vzduch chladící větrák, který efektivně a především tiše odvádí vzduch celým zařízením. Tímto způsobem nebyl dosud zkonstruován žádný jiný počítat.

Rozšiřitelnost v širším smyslu

Vývoj Macu Pro byl směřován, aby poskytl vše potřebné pro vytvoření pracovní stanice, dokonale přizpůsobené všem potřebám a způsobu práce. I do tak malého prostoru bylo přidáno mnoho portů, pro připojení většího množství externích zařízení, jako je USB 3.0, gigabitový Ethernet,HDMI 1.4 a extrémně rychlý Thunderbolt 2. Ten disponuje dvojnásobnou propustností a poskytuje tak každému externímu zařízení přenosové pásmo až 20 Gb/s. K Macu Pro můžete snadno připojit masivní úložiště a pracovat s nejnovějšími externími displeji, včetně 4K a 5K stolních displejů. A protože je možné ke každému portu Thunderbolt 2 v sérii připojit až šest periferií, jen přes Thunderbolt můžete externích zařízení zapojit až 36. USB 3.0 nabízí variabilitu připojení desítek různých typů externích zařízení, dvěma porty gigabitového Ethernetu připojíte počítač k několika sítím a prostřednictvím HDMI 1.4 displeje s Ultra HD rozlišením.

Zařízení budoucnosti

Mac Pro se nepodobá žádnému jinému stolnímu počítači. Díky svému důmyslnému zpracování je celá konstrukce soustředěna okolo jednotného termálního jádra a mohl tak vzniknout štíhlejší, lehčí, tišší a úspornější počítač než kdy dříve. Nádherný a jednoduchý design, spolu s masivním výkonem a vysokou rozšiřitelností vznikl jednoznačně profesionální počítač, který umístíte bez problému na každý stůl.

Další informace

  • Objednací kód: 45911
  • EAN: Z0UX000PJ
  • Lokalizace: ČR
  • Distribuce: CZ
  • Záruka v měsících: 24
  • Stránky výrobce: www.apple.cz
  • Ukončení prodeje: 13.11.2019

Autorizované servisy

Zboží v kategoriích

Displej

Výkon

Připojení

WiFi standard:
802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
Nahlásit chybu.
Počet USB:
4x USB
Nahlásit chybu.

Multimedia

Jazyk klávesnice:
Čeština
Nahlásit chybu.

Vzhled

Rozměry (V x Š x H):
251 mm, 167 mm, 167,0 mm
Nahlásit chybu.
Hmotnost (kg):
5 kg
Nahlásit chybu.
Barva:
Černá
Nahlásit chybu.

Další informace

Obsah balení:
Nabíječka
Nahlásit chybu.
Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Příslušenství (sleva 10 %)
Originální příslušenství (sleva 10 %)
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad