CTO Apple iMac 24" (2021) / 8GPU /512GB/16GB/Mouse/CZ Touch ID numerická klávesnice/stříbrný

Zakázková konfigurace
Splátky s 0% navýšením
Doprava zdarma
Hlavní parametry
Velikost displeje:
24"
Druh úložiště:
SSD
Velikost RAM:
16 GB
Velikost úložiště:
512 GB
Procesor:
Apple M1

CTO Apple iMac 24" (2021) / 8GPU /512GB/16GB/Mouse/CZ Touch ID numerická klávesnice/stříbrný

(1)
Zakázková konfigurace
Splátky s 0% navýšením
Doprava zdarma
Ahoj, jsem iMac v novém formátu. Těší mě. Jsem inspirovaný těmi nejlepšími z produktů Apple a od základu postavený znovu do nejmenších detailů. A jako vyměněný díky čipu M1. Zazáří v jakémkoliv prostoru. A dokonale zapadne do života.
Barva (7)
Jazyk klávesnice (6)
Stav zboží (3)
Mac konfigurátor
Vlastní konfigurace
Všechny varianty (128)
Záruky a garance
FlexZáruka PREMIUM?

+5 179 Kč

+431 Kč měsíčně

+6 732 Kč

+561 Kč měsíčně

+7 768 Kč

+323 Kč měsíčně

PREMIUM je ideální kombinace záruk pro náročné. Nejen, že chrání váš přístroj proti náhodnému poškození a odcizení v rámci zemí EU, ale také vám prodlouží standardní záruku pro případ poruchy. Žádné podepisování smluv, stačí pouze vybrat zvolenou variantu záruky u produktu, který chcete zakoupit a dokončit objednávku.
Více informací najdete ZDE

FlexZáruka STANDARD?

+302 Kč měsíčně

+3 625 Kč

+215 Kč měsíčně

+5 179 Kč

STANDARD je základní záruka pro používání přístroje zcela bez starostí i po uplynutí zákonné záruční doby. S prodloužením celkové záruky až na 4 roky můžete být klidní. Prodloužená záruka funguje na stejném principu jako ta standardní. V případě poruchy vám přístroj zdarma bez spoluúčasti opravíme. Není třeba podepisovat žádné smlouvy, stačí pouze vybrat zvolenou variantu záruky u produktu, který chcete zakoupit a dokončit objednávku.
Více informací najdete ZDE

Sbalit záruky a garance
pouze +18 692 Kč
pouze +2 790 Kč
Všechny zvýhodněné sady

51 790 Kč
42 802 Kč bez DPH

Skladem 1 ks detail
Doprava ZDARMA

Expedujeme Zítra
Praha do 60 min?
Při objednání do 16:00 vám zásilku doručí kurýr do 60 minut na jakékoliv místo v Praze nebo si ji můžete osobně vyzvednout v našem centrálním skladě na Zličíně. Více informací naleznete zde.
Nakupujte také na splátky
již od 58 Kč / den
Použité nebo rozbalené
již od 30 490 Kč
Doplňkové služby
Kód: 85297
Výrobce: Apple
Typ produktu: Stolní počítače
Odpovědnost za vady: 24 měsíců (IČ 12)
(1)
Hlavní parametry
Velikost displeje:
24"
Druh úložiště:
SSD
Velikost RAM:
16 GB
Velikost úložiště:
512 GB
Procesor:
Apple M1
Ahoj, jsem iMac v novém formátu. Těší mě. Jsem inspirovaný těmi nejlepšími z produktů Apple a od základu postavený znovu do nejmenších detailů. A jako vyměněný díky čipu M1. Zazáří v jakémkoliv prostoru. A dokonale zapadne do života.
Popis a parametry
CTO Apple iMac 24" (2021) / 8GPU /512GB/16GB/Mouse/CZ Touch ID numerická klávesnice/stříbrný

Jedná se o zakázkovou konfiguraci. Při objednání přes e-shop je požadována 100 % úhrada předem, v případě objednávky uskutečněné na prodejně minimálně 30 % z prodejní ceny. Objednávku po zaplacení, již nelze stornovat. Firemní zákazníci mohou využít svých individuálních platebních podmínek. Obvyklá doba dodání je 4-6 týdnů od zaplacení objednávky, odvíjí se však od dodání výrobce a termín doručení nelze garantovat.Jedná se o zakázkovou konfiguraci. Při objednání přes e-shop je požadována 100 % úhrada předem, v případě objednávky uskutečněné na prodejně minimálně 30 % z prodejní ceny. Firemní zákazníci mohou využít svých individuálních platebních podmínek. Obvyklá doba dodání je 4-6 týdnů od zaplacení objednávky.


Nový formát. Nový iMac.Přesně takový, jaký jsme si vysnili


Ahoj, tady nový iMac, moc mě těší. Inspirovaný tím nejlepším z produktů Apple. Jako poháněný turbem čipu M1. Zazáří ať jej položíš kamkoliv. A dokonale splyne s tvým životem.

Mám pouhých 11,5 mm v pase. Jsem opravdu hubený.


Za svůj od základu přepracovaný design vděčím čipu M1, prvnímu systému na čipu pro Mac od Applu. Díky němu můžu být tak štíhlý, lehký a kompaktní, že se vejdu na ještě víc míst než kdy dřív.

Tolik pixelů, až přechází zrak


24palcový Retina 4.5K displej vypadá tak neskutečně detailně a ostře. Ať si pustíte jakýkoliv film či video, tak díky širokému barevnému gamutu P3 s víc než miliardou barev, vše vypadá jako živé. Fotografie vypadají při fantastickém jasu 500 nitů naprosto famózně. Špičková antireflexní vrstva zaručuje větší komfort a lepší čitelnost za náročných světelných podmínek. A technologie True Tone automaticky přizpůsobuje barevnou teplotu displeje světelným podmínkám vašeho prostředí, aby výsledné zobrazení bylo co nejpřirozenější a nejpříjemnější pro vaše oči. Takže ať upravujete fotky, editujete video, chystáte prezentace, nebo sjíždíte seriály, na iMacu všechno vypadá prostě famózně.

Zaostřím na vás.


FaceTime HD kamera s rozlišením 1080p. Tohle je opravdu prvotřídní webkamera. Dvojnásobné rozlišení povyšuje kvalitu videohovorů na úplně novou úroveň. Větší snímač zachycuje víc světla. A vyspělý obrazový signálový procesor (ISP) čipu M1 skutečně výrazně vylepšuje kvalitu obrazu. Při pracovních poradách i telefonování s kamarády nebo rodinou budete vypadat prostě skvěle.

Studiová kvalita mikrofonů.


Ať mají vaše hovory čistý zvuk. Mikrofony iMacu snímají všechno tak čistě a srozumitelně, ať už si telefonujete s kamarádem, střiháte zvukové stopy, nebo třeba nahráváte podcasty. Soustava hned tří mikrofonů studiové kvality je navržená od základu tak, aby potlačovala zpětnou vazbu a hovory tak byly přirozenější a plynulejší. A díky technologii formování paprsku mikrofony filtrují hluk na pozadí. Aby bylo slyšet, co říkáte vy, a ne co se děje kolem vás.

Zvuk, který zaplní každou místnost.


Zvuková soustava iMacu vyplní jakýkoli prostor neuvěřitelným zvukem. Dva páry wooferů v antirezonančním uspořádání mají bohaté, hluboké basy bez nežádoucích vibrací. A každý z nich doplňuje pořádně výkonný tweeter. Výsledkem je ohromující zvuk s přesným podáním detailů, který posouvá hudbu, filmy i další obsah o úroveň výš.

S velkým výkonem přicházejí nové a lepší možnosti.


M1 a Big Sur. M1 je nejvýkonnější čip, jaký kdy Apple vyrobil a s macOS Big Sur, nejvyspělejším počítačovým operačním systémem na světě, společně povyšují iMac na úplně novou úroveň výkonu, úspornosti a zabezpečení. iMac se ze spánku probouzí prakticky okamžitě, aplikace se instantně spouštějí a celý systém běhá hladce, plynule a svižně. Až o 85 % rychlejší CPU a až dvakrát rychlejší grafika než u standardních modelů 21,5palcového iMacu vám umožní třeba bleskově kompilovat aplikace v Xcodu. Nebo upravovat fotky v Affinity Photu doslova v reálném čase. I při tak náročných úlohách se iMac nezahřeje a běží v naprostém tichu. Je to možné jenom proto, že hardware, software i čipy je vyvíjen současně.

Rozšiř svůj iMac o další aplikace.


Pro váš iMac najdete téměř jakoukoliv aplikaci, stačí si vybrat. Díky čipu M1 a macOS Big Sur na něm můžete spouštět hromadu svých oblíbených aplikací, které používáte na svém iPhonu nebo iPadu. Nové aplikace můžete vyhledávat, objevovat a stahovat v Mac App Storu stejně jednoduše jako doteď.

iMac a iPhone. Prostě zamilovaná dvojice.


Na iMacu máte to nejlepší z iPhonu na prostorném, překrásném displeji. Z iPhonu se zase odkudkoli dostanete ke všemu, co potřebujete a co máte na svém iMacu. Když je používáte společně, fungují prostě kouzelně.

Omotá si vás barvami kolem prstu.


K novému iMacu dostanete barevně sladěnou klávesnici, myš i trackpad. Magic Keyboard má teď klávesy pro Spotlight, diktování, funkci Nerušit a emotikony. Navíc iMac teď úplně poprvé využívá Touch ID, takže ho můžete snadno a bezpečně odemykat, platit za nákupy pomocí Apple Pay nebo třeba okamžitě stahovat aplikace přiložením prstu.

Jak říkáme. Magické.


Hovory a zprávy přijmete na iMacu, takže nemusíte k telefonu a nezapomenete, co jste chtěli říct. Přes AirDrop můžete s iMacem snadno sdílet fotky, stránky, soubory. Zkrátka cokoli. Univerzální schránka vám umožní zkopírovat text, obrázky, fotky a další věci z iPhonu a vložit je na iMacu a naopak.

Navržený pro šetrnost k Zemi.


iMac je od základu navržený tak, aby měl co nejmenší dopad na životní prostředí. Veškerá panenská dřevní vlákna v obalu pochází ze zodpovědně opečovávaných lesů. Prvky vzácných zemin v magnetech reproduktorů, motoru ventilátoru a napájecím konektoru jsou z plně recyklovaných zdrojů. Zároveň Apple usiluje o to, aby celý výrobní dodavatelský řetězec přešel nejpozději do roku 2030 kompletně na elektřinu z obnovitelných zdrojů.

Zařízení pochází z oficiální české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky. Menu v českém jazyce. Toto zařízení podléhá aktualizacím operačních systému, digitálního obsahu, aplikací nebo software. Doporučujeme aktualizovat pravidelně a již při první výzvě či zpřístupnění, aby zařízení mohlo být plně funkční. Nebude-li systém aktuální, může dojít k softwarovým chybám, za které prodávající ani výrobce nenesou zodpovědnost. Při předání zařízení do reklamace nebo servisu může být vždy aktualizováno na nejnovější dostupnou verzi systému.

Další informace
  • Objednací kód: 85297
  • EAN: Z12R000C6, 1PZ12R001D3
  • Lokalizace: ČR
  • Distribuce: CZ
  • Odpovědnost za vady v měsících: 24
  • Odpovědnost za vady pro firmy: 12
  • Stránky výrobce: www.apple.cz
  • Zahájení prodeje: 05.05.2021
  • Typ produktu: Stolní počítače
Zboží v kategoriích
Displej
Barevná škála:
DCI-P3 (100%)
Dotykový displej:
Ne
Jas displeje:
500 cd/m2
Maximální obnovovací frekvence displeje:
60 Hz
Povrch displeje:
Lesklý
Ano
Fotoaparát
Rozlišení webkamery:
Full HD 1920 x 1080p
FaceTime kamera:
Ano
Procesor
Procesor:
Apple M1
Výkon
Integrovaná
Senzor okolního světla, Automatické podsvícení displeje, Čtečka otisku prstů
Počet jader GPU:
8x
Úložiště
Počet pevných disků:
1
Technické parametry
Připojení
Počet USB 4.0:
2x USB 4.0
Počet USB 3.1/3.2 Type-C:
2
Počet USB:
4x USB
Pásma WiFi:
5GHz, 2,4GHz
WiFi standard:
802.11a
Verze Wi-Fi:
6
Wi-Fi, Bluetooth
3,5 mm, SD, RJ-45 (Ethernet), DisplayPort, USB C 3.1, USB C 4.0, Thunderbolt 4
Slot na paměťové karty:
Ne
Verze Bluetooth:
5
Konstrukce klávesnice
Jazyk klávesnice:
Čeština
Vzhled
Barva podsvícení:
Bílá
Barva:
Stříbrná
Konstrukce
Hmotnost (kg):
4,46 kg
Rozměry (V x Š x H):
461 mm (V), 547 mm (Š), 147 mm (H)
Hliník
Další informace
Stav zboží:
Nový
Obsah balení:
síťový adaptér, Apple Magic Mouse 2, USB kabel Lightning, Apple Magic Keyboard numerická s Touch ID
Stereo reproduktory:
Ano
Výbava:
Mikrofon
Aktualizace OS:
Ano
Kategorie produktu
Modelová řada:
iMac
Příslušenství
Originální příslušenství
Zvýhodněné sady
Hodnocení
Našli jste v popisu produktu chybu?

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad