Přihlásit se

CTO Apple Mac mini / 3,2GHz 6x i7 / 32GB / 1TB SSD / 1Gbps

Hlavní parametry

Druh úložiště:
SSD
Velikost RAM:
32 GB
Grafická karta:
Intel UHD Graphics 630
Velikost úložiště:
1000 GB
Počet jader procesoru:
6

CTO Apple Mac mini / 3,2GHz 6x i7 / 32GB / 1TB SSD / 1Gbps

Nové šestijádrové a čtyřjádrové procesory osmé generace. Rychlejší 2666 MHz DDR4 paměť až 64 GB. Thunderbolt 3 (USB-C), HDMI 2.0 a dostupný Ethernet 10 GB. Disk typu SSD až do 2 TB. To a mnohem více v novém Mac mini.
Velikost RAM (3)
Velikost úložiště (3)
Barva (1)
Max. frekvence procesoru (GHz) (2)
Typ procesoru (2)
Mac konfigurátor
Vlastní konfigurace
Všechny varianty (6)
CTO = zakázková konfigurace na míru, nutná 100% úhrada
Expedice bude upřesněna

63 990 Kč
52 884 Kč bez DPH

Doplňkové služby
Kód: 74226
Výrobce: Apple
Distribuce: CZ
Typ produktu: Stolní počítače
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)

Hlavní parametry

Druh úložiště:
SSD
Velikost RAM:
32 GB
Grafická karta:
Intel UHD Graphics 630
Velikost úložiště:
1000 GB
Počet jader procesoru:
6
Nové šestijádrové a čtyřjádrové procesory osmé generace. Rychlejší 2666 MHz DDR4 paměť až 64 GB. Thunderbolt 3 (USB-C), HDMI 2.0 a dostupný Ethernet 10 GB. Disk typu SSD až do 2 TB. To a mnohem více v novém Mac mini.
Popis a parametry

CTO Apple Mac mini / 3,2GHz 6x i7 / 32GB / 1TB SSD / 1Gbps

Jedná se o zakázkovou konfiguraci. Při objednání přes e-shop je požadována 100 % úhrada předem, v případě objednávky uskutečněné na prodejně minimálně 30 % z prodejní ceny. Firemní zákazníci mohou využít svých individuálních platebních podmínek. Obvyklá doba dodání je 4-6 týdnů od zaplacení objednávky.

Dostihový kůň, který se dá zapřáhnout

Mac mini je nejen výborný stolní počítač. Používá se taky pro nejrůznější účely od automatizace domácností až po rozsáhlé rendrovací farmy. Se čtyřjádrovými a 6jádrovými procesory Intel Core osmé generace a grafikou Intel UHD Graphics 630 teď má ještě větší výpočetní výkon na náročné průmyslové využití. Ať potřebuješ zvukový engine na koncertní hraní, nebo mašinu na testování aplikace pro iOS nebo iPadOS, Mac mini představuje nejkratší cestu od skvělého nápadu k ještě lepšímu výsledku.

 • Až 5x rychlejší systém
 • Až 6jádrový procesor Intel Core i5 nebo i7
 • Až o 60 % rychlejší integrovaná grafika Intel
 • Turbo Boost až 4,6 Ghz

S chladnou hlavou

Dostat tolik výkonu do tak miniaturní skříně chtělo úplně novou termální architekturu s čistě flashovým úložištěm, větším větrákem, zvětšenými průduchy a nově navrženým zdrojem napájení.

Můžeš si přidat

Vysoce výkonná 2666MHz paměť DDR4 SO DIMM usnadňuje rychlé rendrování, práci s obrovskými soubory i provoz několika virtuálních počítačů současně. Teď si můžeš objednat ještě větší paměť – až 64 GB – na ještě náročnější pracovní úlohy.

 • Až 7,8x rychlejší než 16 GB
 • Až 64 GB 2666Mhz paměti DDR4

Pohni apkou

Mac mini teď má čistě flashové úložiště na sběrnici PCIe s až čtyřnásobnou rychlostí čtení proti flashovému úložišti předchozí generace. Obrovské soubory tak můžeš načítat a aplikace spouštět ještě rychleji než kdy předtím. A když si objednáš 2TB SSD, budeš na to všechno mít dvakrát víc místa.

 • Až 2TB SSD úložiště
 • Až 4x rychlejší čtení
 • Rychlost sekvenčního čtení až 3,4 Gb/s

Zabezpečení další generace

Mac mini má čip Apple T2 Security – druhou generaci speciálního silikonu Macu, který Apple vyvinul proto, aby byl Mac mini ještě bezpečnější. V čipu T2 Security je zkonsolidováno několik řadičů a navíc obsahuje koprocesor Secure Enclave, který slouží jako základna pro šifrované úložiště a zabezpečené startování systému.

Tady jsou porty. Tady taky. Tak šup.

S pořádným arzenálem portů se Mac mini hodí pro nejrůznější pracovní konfigurace. Thunderbolt 3 je náš zdaleka nejvýkonnější a nejvšestrannější port. Mac mini je má čtyři. Nový port HDMI 2.0 má větší šířku pásma než předchůdce, takže zvládá vyšší obnovovací frekvence. A nově se Mac mini dá objednat s 10Gb Ethernetem, který přenáší monstrózní objemy dat až 10krát rychleji.

Thunderbolt 3 nabízí solidní možnosti produktivního zapojení. Přenášej data rychlostí až 40 Gb/s. Dobíjej a napájej externí zařízení. Připoj až dva 4K displeje – a přes HDMI 2.0 klidně i třetí – nebo jeden 5K displej. Nebo k Macu mini připoj eGPU, ať máš opravdu desktopový grafický výkon.

Nejsem jenom desktop

Vzhledem ke svým rozměrům, výkonu a široké soustavě portů se Mac mini hodí i do situací, do kterých se zatím žádný Mac nehodil. Když teď na ploše necelých 20 × 20 cm koncentruje ještě víc jader, člověk nikdy neví, kde všude je Mac mini – nebo desítky Maců mini – v zápřahu.

 • Mac mini s až 6jádrovým procesorem a rychlejší 2666MHz pamětí je ideální na dávkové generování masivních sestavení v Xcodu nebo na rendrování a enkódování videa.
 • Až šest jader CPU a superrychlá vstupní a výstupní rozhraní dělají z Macu mini bezvadný nástroj na svižné sestavování aplikací při současném spouštění automatických testů na pozadí.
 • Díky bleskově rychlému SSD úložišti, ohromnému výkonu a malým rozměrům se Mac mini s MainStagem používá jako hudební nástroj na největších světových koncertních šňůrách.
 • Silný procesor, výkonná paměť a rychlá, všestranná rozhraní předurčují Mac mini k nasazení v nejzajímavějších velkoplošných digitálních projekcích – od fantastických výtvarných performancí až po obrovské digitální billboardy.

Další informace

 • Objednací kód: 74226
 • EAN: Z0ZT000ZV
 • Lokalizace: ČR
 • Distribuce: CZ
 • Záruka v měsících: 24
 • Záruka v měsících pro firmy: 12
 • Stránky výrobce: www.apple.cz
 • Typ produktu: Stolní počítače

Autorizované servisy

Zboží v kategoriích

Výkon

Grafická karta:
Intel UHD Graphics 630
Intel Core i7

Technické parametry

Úložiště

Konstrukce klávesnice

Jazyk klávesnice:
Čeština

Připojení

3,5 mm, USB 3.0 A, RJ-45 (Ethernet), DisplayPort, Thunderbolt 3, USB C 3.1, HDMI 2.0
Wi-Fi, Bluetooth
WiFi standard:
802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
Počet USB:
6x USB

Vzhled

Barva:
Vesmírně šedá
Základní barva:
Šedá

Konstrukce

Hliník
Rozměry (V x Š x H):
36 mm (V), 197 mm (Š), 197 mm (H)
Hmotnost (kg):
1,3 kg

Další informace

Obsah balení:
síťový adaptér
Stav zboží:
Nový
Příslušenství
Originální příslušenství
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad