Bose Sport Earbuds bílá

Doprodej
Doprava zdarma

Hlavní parametry

Barva:
Bílá
Odolnost:
IPX4
Sportovní:
Ano
Maximální výdrž baterie:
15 h
Připojení:
True Wireless

Bose Sport Earbuds bílá

Doprodej
Doprava zdarma
Prvotřídní sportovní TWS sluchátka s maximální výdrží přehrávání až 15 h (5 na každé nabití), stupněm krytí IPX4, výbornou fixací sluchátek v uchu a perfektní hudební produkcí.
Barva (3)
Všechny varianty (3)
Dárek v hodnotě 99 Kč

v hodnotě 99 Kč

Smarty čistící sada na sluchátka (detail) v hodnotě 99 Kč
Záruky a garance
Rozšířená záruka a odcizení?

+83 Kč měsíčně

+999 Kč

+83 Kč měsíčně

+1 999 Kč

Bojíte se, že svůj přístroj upustíte, nateče vám do něj voda nebo vám jej někdo odcizí, když jej máte u sebe či při vloupání do objektu v rámci zemí EU? Rozšířená záruka se postará o všechny takové nenadálé situace. Záruku je možné sjednat až na 2 roky, a přitom není třeba podepisovat žádné smlouvy, stačí pouze vybrat zvolenou variantu záruky u produktu, který chcete zakoupit a dokončit objednávku.
Více informací najdete ZDE

Prodloužená záruka?

+24 Kč měsíčně

+299 Kč

+20 Kč měsíčně

+499 Kč

Rádi byste své zařízení používali zcela bez starostí i po uplynutí zákonné záruční doby? S prodloužením celkové záruky až na 4 roky můžete být klidní. Prodloužená záruka funguje na stejném principu jako ta standardní. V případě poruchy vám přístroj zdarma bez spoluúčasti opravíme. Není třeba podepisovat žádné smlouvy, stačí pouze vybrat zvolenou variantu záruky u produktu, který chcete zakoupit a dokončit objednávku.
Více informací najdete ZDE

Sbalit záruky a garance

3 890 Kč
3 215 Kč bez DPH

Skladem > 5 ks detail
Doprava ZDARMA

Expedujeme Dnes
Praha do 60 min?
Při objednání do 16:00 vám zásilku doručí kurýr do 60 minut na jakékoliv místo v Praze nebo si ji můžete osobně vyzvednout v našem centrálním skladě na Zličíně. Více informací naleznete zde.
Nakupujte také na splátky
již od 5 Kč / den
Doplňkové služby
Kód: 85401
P/N: 805746-0030
Výrobce: BOSE
Typ produktu: Sluchátka
Odpovědnost za vady: 24 měsíců (IČ 12)

Hlavní parametry

Barva:
Bílá
Odolnost:
IPX4
Sportovní:
Ano
Maximální výdrž baterie:
15 h
Připojení:
True Wireless
Prvotřídní sportovní TWS sluchátka s maximální výdrží přehrávání až 15 h (5 na každé nabití), stupněm krytí IPX4, výbornou fixací sluchátek v uchu a perfektní hudební produkcí.
Popis a parametry

Bose Sport Earbuds bílá

Snadnější už vaše cvičení nebude, v čem vám ale Bose Sport Earbuds pomůžou, je bezstarostný poslech bez neustále padajících sluchátek. Bose ví, jak vás udržet v tempu a soustředěné jen a jen na svůj vlastní výkon. Stačí spojit spolehlivou funkčnost s perfektní hudební produkcí a už zbývá jen nazout sportovní obuv a dát si pořádně do těla.

To, co nás drží v tempu

Správně zvolená písnička v nás dokáže probudit poslední zbytky sil, abychom zvládli ještě jednu sérii, jedno poslední opakování na doraz. V takovém i v jiných případech záleží zejména na kvalitě hudební produkce, a ta za Bose mluví už pěknou řádku let. Prémiové měniče s přehledem kombinují dynamické výšky, stabilní středy i pulzující basy. Takže příště naplno, na Bose se vymlouvat nelze.

 • Aktivní ekvalizér přizpůsobuje vyvážení hudby automaticky, aby byly všechny vrstvy slyšitelné a snadno rozpoznatelné.

Nenechte se rušit

Není nic horšího než vypadávající sluchátka, v lepším případě nedoléhající. Pocit plného zvuku a správné fixace vás opustí přesně v momentě, kdy pustíte sluchátka z rukou. Tak přesně takové představě můžete dát sbohem. Sport Earbuds jsou od začátku do konce zkonstruovaná pro sportovce, takže prvotřídní fixace je povinnost. Silikonové manžety StayHear Max opírají upevnění o ušní boltce, přičemž vynechávají citlivá místa ucha. Ve výsledku se tak kůže dotýká pouze silikon a vy můžete skákat, dřepovat a běhat bez starosti a otlačených uší.

 • Veškerou správu a nastavení sluchátek můžete činit skrze bezplatnou aplikaci Bose Music, která vám umožní sluchátka přejmenovat, nastavit ekvalizér, kontrolovat baterii apod.

Stačí se dotknout

Nenechte se omezovat ani kabelem, ani počasím. Sluchátka jsou vybavená stupněm krytí IPX4, takže s přehledem odolají potu i nepřízním počasí. TWS zpracování vám dopřeje naprostou volnost od jakéhokoliv kabelu, samotné ovládání písní, příjem hovorů apod. probíhá pomocí dotykových ploch na sluchátcích. S plnou baterií zvládnou sluchátka hrát až 5 hodin v kuse a v přenosném nabíjecím pouzdře se ukrývá dalších 10 hodin poslechu navíc.

 • Integrovaný mikrofon s redukcí šumu okolí vám umožní vyřizovat telefonní hovory pohodlně a bez námahy. Stačí jen dvakrát poklepat na dotykovou plochu.

Vlastnosti:

 • skvělá hudební produkce
 • automatický ekvalizér
 • 5+10h výdrž přehrávání
 • stupeň krytí IPX4
 • silikonové manžety s fixací ve vnitřní straně boltce

Obsah balení:

 • Bose Sport Earbuds
 • přenosné nabíjecí pouzdro
 • dvě velikosti silikonových manžet
 • USB-A/USB-C nabíjecí kabel

Další informace

 • Objednací kód: 85401
 • Produktové číslo: 805746-0030
 • EAN: 017817798747
 • Lokalizace: ČR
 • Distribuce: CZ
 • Odpovědnost za vady v měsících: 24
 • Odpovědnost za vady pro firmy: 12
 • Stránky výrobce: www.bose.com
 • Zahájení prodeje: 10.05.2021
 • Typ produktu: Sluchátka

Autorizované servisy

Napájení

Maximální výdrž baterie:
15 h

Připojení

True Wireless

Multimédia

Mikrofon na kabelu:
Ne

Vzhled

Barva:
Bílá

Konstrukce

IPX4
Špuntová

Další informace

Sportovní:
Ano
Výbava:
Mikrofon
Ovládání hlasitosti:
Ano
Tlačítko pro příjem hovorů:
Ano
Ovládání hudby
Stav zboží:
Nový
Zdarma
Příslušenství
Hodnocení
Našli jste v popisu produktu chybu?

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad