BLACK FRIDAY: Slevy na mobily, audio, smart, příslušenství a další!
Přihlásit se

Back To Office

Efektivní práce z domova nebo z kanceláře? Není problém! Připravili jsme pro vás slevy na vybrané produkty a to nejen do kanceláře. Nyní můžete mít telefon, počítač, tablet nebo příslušenství za skvělou cenu! A to od 24.8. - 30.9.2020. Od teď už vám půjde práce jedna radost!

A pokud sháníte pro svou firmu individuální nabídku na míru, kontaktujte nás na Smarty.cz/Firmy

Pokračovat Skrýt

Nejprodávanější

1
FIXED Smile Key Finder s motion senzorem modrý

Fixed Smile Key Finder je Bluetooth hlídač osobních věcí s Motion senzorem, který hlídá vaše osobní věci pomocí lokalizačního čipu. Díky aplikaci Smile pro iOS/Android můžete pohodlně dohledat ztracený předmět na základě poslední známé polohy a zvukovému signálu. Pokud se předmět se senzorem začne samovolně pohybovat, okamžitě vás upozorní notifikací a hlasitým signálem. Připojte více než jedno zařízení a zesílíte hledací sílu. Zařízení funguje i naopak, v případě, že nemůžete dohledat mobilní t

41 %  z 499 Kč

299 Kč

2
JBL Tune 220TWS černá

Kompletně bezdrátová sluchátka JBL Tune 220TWS nabízejí skvělý zvuk JBL Pure Bass Sound, výdrž na jedno nabití 3 hodiny a dalších 16 hodin díky nabíjecímu pouzdru.

40 %  z 2 790 Kč

1 699 Kč

3
Samsung UV sterilizátor a bezdrátová nabíječka bílý

Samsung UV sterilizátor pro mobilní telefony, brýle i sluchátka s funkcí bezdrátového nabíjení. Zničí až 99% nebezpečných bakterií a zárodků pomocí UV světla. Spolehlivě vyčistí i menší předměty.

34 %  z 1 490 Kč

990 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry