Auta

Ať už jde o malé závodníky nebo hravé tatínky, auta na dálkové ovládání je nikdy neomrzí. V naší nabídce najdete auta pro děti i mnohem sofistikovanější RC modely aut a letadel pro dospělé.

Pro děti

Auta na ovládání jsou mezi malými chlapci stále velkým hitem. Mohou mít různý design, který napodobuje reálná auta nebo závodní auta z filmů a seriálů. Často je lze ovládat vaším smartphonem pomocí Bluetooth.

Jejich výdrž se liší podle druhu auta, většinou se však pohybuje kolem 30 minut na jedno nabití. Rychlost autíčka se pohybuje okolo 10 km/h.

Patří sem i autíčka, která mají formu stavebnice. Díky tomu můžete pokaždé složit jiný typ.

RC modely

RC modely jsou věrnou kopií originálních modelů dopravních prostředků, aut, letadel, zemědělské nebo vojenské techniky, lodí a jiných strojů. Vyrábí se zpravidla v měřítku 1:5 až 1:32. Mají vlastní pohon a je možné ovládat je bezdrátově pomocí Bluetooth po spárování s vaším telefonem.

Druh motoru

  • S elektromotorem - Nejvhodnější typ RC modelu ideální pro začátečníky. Poháněny jsou dobíjecími bateriemi. Patří mezi ty levnější stroje, nejsou tak náročné na údržbu a jsou velmi tiché. Mohou být stejnosměrné nebo výkonnější na střídavý proud.
  • Se spalovacím motorem
  • Bez pohonu

Funkce modelů

  • Proporciální ovládání - Umožňuje plynulou jízdu a natáčení kol nebo změnu rychlosti modelu bez prudkých rázů.
  • Odolnost - Modely bývají často velmi odolné proti nárazu a proti vodě. Lze s nimi jezdit i přes louže nebo ve slabém dešti.
  • Efekty - Některé modely blikají nebo svítí. Jiné jsou vybaveny houkačkami nebo sirénami. Ty lepší dokonce vydávají zvuk motoru.
  • Turbo - tato funkce umožňuje uživateli prudce zvýšit rychlost jízdy.

Všechny kategorie

Auta pro:

Vyberte značku a model.
Filtry a parametry

Cena:

od:
do:

Štítky:

Akce
Výprodej
Filtry a parametry
Obecné
Připojení
Vzhled
Konstrukce

Štítky:

Akce
Výprodej

Výrobce

Uživatelské hodnocení:

Na hvězdičkách níže zvolte minimální hodnocení uživatelů.

Bezdrátová připojení

Barva

Stupeň odolnosti

Zrušit všechny filtry
2 produkty
Zrušit všechny filtry

Mobily Tablety Apple Audio – Video Příslušenství Smart Použité Výprodej Oblíbené Porovnávač